Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Wyglad, uzytkownicy, wzmocnieje forum

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy chciałbyś/chciałabyś aby forum miało nowy wygląd?

To jest publiczna ankieta. Inni użytkownicy będą mogli zobaczyć twój oddany głos

Czy zmiana wyglądu forum to dobry pomysł ??

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 tomekch973

tomekch973

First Rank

• Użytkownicy
  • 60 postów

Napisano 06 12 2012 - 17:49

Witam,
Jestem na tym forum zarejestrowany ponad 2 lata, nie dawno znów na nie zajrzałem w poszukiwaniu pomocy, oczywiście ją dostałem, ale nie w tym rzecz.

Forum jest takie jakies mało kolorowe, moze byśmy zmienili logo, wogóle design strony, mówie byśmy ponieważ mogłbym pomóc, robie amatorska grafike, pózniej zrobie logo i podeslę, jeśli sie spodoba mogę zrobić reszte grafiki, ktora będzie potrzebna.

Myśle, że strona troszke odzyje, bo ogolnie forum bardzo dobre, ale grafika nijaka :)

Co sądzi administracja na mój pomysł oraz co sądza userzy :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 07 12 2012 - 06:59

Wygląd pozostanie bez zmian, nie mamy tego w planach. Póki co, skupiamy się tylko i wyłącznie nad usprawnieniem działania mechaniki forum i to jest naszym głównym priorytetem.
Grafika, o ile w ogóle będzie mowa o takiej zmianie, którą proponujesz wymaga nie tylko ładnego wyglądu, ale przemyślanej treści... Ruchowa pomoc? :lol: Co to ma być? :huh:
Druga sprawa to sama treść pisana... Wiesz, do czego służy prawy alt na klawiaturze? A Wielkie Litery w zdaniu? Ten przesadyzm nie jest tu miarką jakości. Zbędne udziwnienie, nie mające ani sensu ani uzasadnienia.

grafika nijaka

Rzekłeś...

robie amatorska grafike

Widać to. Jak na twór nowego logo/banera dla forum, nie popisałeś się propozycją.

Ale kombinuj dalej, nie widzę przeciwwskazań dla radosnej twórczości. :)

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

#3 tomekch973

tomekch973

First Rank

• Użytkownicy
  • 60 postów

Napisano 07 12 2012 - 09:29

W takim razie mysle ze temat do zamkniecia, ale napisales:

Póki co, skupiamy się tylko i wyłącznie nad usprawnieniem działania mechaniki forum i to jest naszym głównym priorytetem.

z tego co pamietam gdy bylem na forum 2 lata temu to funkcjonowalo lepiej niz teraz :P
No i chyba nie musze wspominac, ze grafika to rowniez bardzo wazna czesc forum, nawet rzeklbym ze bardzo wazna :P

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#4 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 07 12 2012 - 10:43

No i chyba nie musze wspominac, ze grafika to rowniez bardzo wazna czesc forum, nawet rzeklbym ze bardzo wazna :P

Masz rację, nie musisz wspominać, tymczasem jednak nie pokazałeś nic wartego rozpatrywania jako materiału do wprowadzania zmian.
Co zaś tyczy się przeszłości... Cóż, mało rzeczy trwa wiecznie. Ludzie się zmieniają, forum się zmienia - jedno przynajmniej wciąż opiera się niezłomnie - deprecjacja wartości ;)
Rozumiem, że wbijanie szpileczek to fajna zabawa, ale wiesz, jakoś ani mnie to nie kręci ani nęci.
Temat zostawiam otwarty, bo nie widzę powodu odcinać innych od możliwości swobodnej wypowiedzi. Każda sensowna wskazówka będzie mile widziana i w miarę czasu i możliwości - brana pod uwagę :)

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

#5 tomekch973

tomekch973

First Rank

• Użytkownicy
  • 60 postów

Napisano 07 12 2012 - 11:01

wiesz, nie chce nikomu "wbijac szpileczek" - bron boze, mi ogolnie na forum sie podoba, bo praktycznie kazda moja watpilosc rozstaje rozwiana.
A po zatym skoro admin nie zamyka tematu to zapraszam do wypowiadania sie :)

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#6 SLAVOO

SLAVOO

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 839 postów

Napisano 07 12 2012 - 19:29

W sumie desing można by odświeżyć, ale bez logo, bo to logo jest od początku forum. Zostało tylko przeze mnie lekko zmodyfikowane kiedyś tam. Ja osobiście przyciemniłby styl bo wali tym białym po oczach.

..:: 99% problemów z komputerem siedzi na przeciwko monitora ::..
W dziale Wirusy i Spyware - Bezpieczeństwo w sieci, obowiązkowo podajemy logi z programów OTL i Gmer
Przed wykonaniem logów należy wyłączyć oprogramowanie emulujące napędy.
Opis jak to wykonać znajduje się TUTAJ.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych