Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

acer Acer TravelMate 5360G - problem ze sterownikiem VGA

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 randolph

randolph

First Rank

• Użytkownicy
  • 18 postów

Napisano 01 01 2013 - 18:11

Witam . Mam problem z ww laptopem. wyglada to tak, jak by miał dwie katy graficzne. Karta intela instaluje się bez zarzutu, ale z drugą nie mogę sobie poradzić. Prosze o pomoc . Nie działa możliwość przełączenia obrazu przez HDMI na TV po podłaczeniu przewodu HDMI, robię restart sprzetu, a oprogramowanie Intela nie widzi drugiego ekranu - cisza - i to jest właściwe mój głowny problem.
Prosze o pomoc.
Szczegóły i zrzuty poniżej.
91.238.241.18/~marslen/9/
91.238.241.18/~marslen/9/acer.htm

#2 Pentium320

Pentium320

Very Good Rank

• Moderatorzy
  • 1019 postów

Napisano 01 01 2013 - 18:29

Dziwna sprawa, że na stronie producenta nie "przyznają :D" się to twojego laptopa: http://support.acer-.../downloads.html

Zatem skoro masz 520M, to wypadałoby ściągnąć sterowniki do niego. Problem jest w tym, że NVIDIA nie zapewniła wsparcia dla tej grafiki do systemu Windows XP (przynajmniej tak wnioskuję ze strony producenta). Niestety, ale jeśli chcesz użyć dedykowanej grafiki, musisz zainstalować system Windows Vista lub nowszy. I oto jeden z powodów dla którego "nawracam" ludzi do przesiadki z przestarzałego Windowsa XP.

Swoją drogą, dlaczego do tak nowego laptopa jak ten ładujesz się w tak stary system jak XP? To już nawet kotkobójstwo nie jest :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych