Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

half life 2 episode one - problem z grafiką - update

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 chester292

chester292

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 04 02 2013 - 11:06

Witajcie! Otóż mam dość dziwny problem ( w half-life 2 normalnie płynnie wszystko działa a w hl2 episode 1 to się dzieje, choć prawie wogóle sie nie różnią wymaganiami..): w niektórych miejscach widać tylko różowe i czarne kwadraciki a tam gdzie jest ogień/ognisko to zawsze jest, wiem że to jest wina karty graficznej bo inni też mieli podobne problemy, surfowałem po internecie i znalazłem w Googlach Half_Life_2_Episode_One_UPDATE_1_PROViSiON który podobno pomaga w grafice, nie wiem czy to mi pomoże ale w większości pomógł. 

Jednak w Googlach nie udało mi się znaleźć bo w większości są już nieaktualne linki z przed paru lat a inne jakieś angielskie torrenty nie ściągają się...

Może wy wiecie gdzie aktualnie to znajdę ?  :( 

#2 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 04 02 2013 - 20:56

Half_Life_2_Episode_One_UPDATE_1_PROViSiON - to piracka wersja non-steam, jak mi się wydaje?

Musisz działać na niezły antyku, skoro sypie ci się grafika na tak starej grze.

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

#3 chester292

chester292

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 04 02 2013 - 22:31

Właśnie dziwne że w episode one tak jest, coś tam pokombinowałem w ustawieniach grafiki w grze i teraz te kwadraciki pokazują mi się tylko tam gdzie się coś pali... przecież zwykły half-life 2 ma te same wymagania chodź śmiga mi płynnie bez żadnej ścinki itp.

A co do tego update'a to nie jest żaden pirat tylko normalna nakładka, znalazłem nawet na tym forum po wpisaniu nazwy całej w Googlach tyle że to z przed 7 lat.. i linki są już od dawna stare..  :rolleyes:  http://searchengines...e2-episode-one/

Ale niestety nigdzie nie mogę znaleźć żadnego linku..  -_-

#4 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 04 02 2013 - 22:57

To jest pirat, przyjacielu. Steam nie publikuje nakładek czy uaktualnień, które by z założenia miały odłączać grę od własnej platformy.

Plik ów jest również dostępny na torrentach, (w przeciwieństwie do Steama, gdzie taka pozycja nie figuruje w liście plików - mam komplet HL2 na Steamie więc wiem co piszę) bez szczególnego wysiłku można go odnaleźć po nazwie, jaką podałeś - link z ostatniego postu też czytałem i niestety mam dla ciebie smutną wiadomość

Polityka forum względem piractwa - oficjalnie zmieniła się już w zeszłe wakacje -> vide ostatnia linijka forum.

Zamykam.

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych