Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Zdalne zarządzanie komputerem.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 sloniczeczek

sloniczeczek

First Rank

• Użytkownicy
  • 23 postów

Napisano 20 05 2013 - 13:06

Witam poszukuję jakiegoś programu do zdalnego zarządzania komputerem, albo dokładniej zdalnej kontroli komputera. mam kilka komputerów w pracy które muszę kontrolować. zdalny pulpit odpada na moich wersjach systemu windows nie mogę tego zrobić, team viewer daje mi możliwość jedynie wglądu do komputera nic po za tym podobnie z real VNC są może jakieś konkretne programy do kontroli zdalnej komputera ?

#2 dr_bliss

dr_bliss

Good Rank

• Moderatorzy
  • 594 postów

Napisano 20 05 2013 - 16:08

zdalny pulpit odpada na moich wersjach systemu windows nie mogę tego zrobić

Czyli już wiemy, że masz Windowsa w wersji Home... Delikatnie sugeruj "kadrze zarządzającej", że robi sobie tym krzywdę - im więcej będzie komputerów w sieci, tym bardziej wyjdą na wierzch ograniczenia tych wersji.

team viewer daje mi możliwość jedynie wglądu do komputera nic po za tym

Nieprawda - pewnie źle skonfigurowałeś. Inna kwestia, że do zastosowań komercyjnych ten program jest płatny, więc potrzebowałbyś licencji na te kilka hostów.

Ze swojej strony polecam w pierwszej kolejności: RDP (ale już pisałeś, że nie możesz), potem UltraVNC (w pełni darmowy również do zastosowań komercyjnych), a na koniec (o ile da się to załatwić z poziomu konsoli) freeSSHd.

#3 Dominik_S

Dominik_S

First Rank

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 02 06 2013 - 19:03

Ja polecam Radmin. Posiada dość dużą funkcjonalność, natomiast nie jest to program darmowy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych