Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Przerywający się sygnał dźwięku przez kabel HDMI

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Dextrun

Dextrun

First Rank

• Użytkownicy
  • 56 postów

Napisano 09 08 2013 - 11:02

Witam.

Nie jestem pewien czy to dobry dział, ale w razie czego miły admin przeniesie : D

Problem jest następujący:

Podłączyłem mojego PC do telewizora przez kabel HDMI, jednak podczas oglądania filmu (próbowałem również z muzyką - ten sam efekt) co parę sekund tak jakby przerywa się sygnał audio, są takie sekundowe albo półsekundowe przerwy w dźwięku ( nie wiem jak to wytłumaczyć :P ), na obrazie również widać lekkie zakłócenia, tak jakby "straty" w sygnale (migające paski poziome, jakby nie cały sygnał video dochodził :P ). Problem pojawił się chyba odkąd zakupiłem nową kartę graficzną, na pewno to nie jest wina kabla, ponieważ podłączyłem do laptopa i wszystko działa okey. Próbowałem już aktualizować sterowniki karty graficznej ale stron i sterowników jest mnóstwo i do teraz nie jestem pewien czy są to odpowiednie sterowniki :P Czytałem też na forum o kodekach i filtrach, które uzupełniłem (ffdshow, ac3filter) jak i również pobrałem program z kodekami KMPlayer. Dodam jeszcze parę informacji o karcie graficznej i monitorze, bo pewnie się przydadzą :D 

http://wklej.org/id/1104325/

Czekam na wasze pomysły/pomoc :)

Pozdrawiam

#2 Dextrun

Dextrun

First Rank

• Użytkownicy
  • 56 postów

Napisano 26 09 2013 - 15:54

Temat raczej do zamknięcia, ponieważ widzę, że pomysłow na ten problem nie ma, a już zdążyłem zakupić nowy komputer i jak tylko będe mógł podłączyć kabel HDMI do nowego PC to przetestuje czy wszystko okey, a jak problem pojawi się ponownie to napisze nowy temat :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych