Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Sterownik ekranu r300 przestał działać

Problem przy oglądaniu filmów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lukasz_

Lukasz_

First Rank

• Użytkownicy
  • 32 postów

Napisano 01 09 2013 - 14:46

Witam, szukałem już wiele na ten temat, ale nic sensownego z tego nie wyszło.
Problem: Przy oglądaniu filmów full screen w internecie np. youtube wyskakuje mi problem "Sterownik ekranu r300 przestał działać". Film się chwilowo zacina, czarny ekran leci znowu normalnie i za chwilę znów to samo.

Posiadam laptop Fujitsu Siemens Li1718, karta graf ati radeon xpress 200m, windows vista 32bity.

Wydaje mi się, że to problem sterowników karty, ale nie mogę znaleźć odpowiednich.

Z góry dzięki za pomoc.

#2 Pentium320

Pentium320

Very Good Rank

• Moderatorzy
  • 1019 postów

Napisano 02 09 2013 - 02:42

Zapewne masz rację i reinstalacja powinna pomóc. Ściągniesz je ze strony producenta grafiki - http://support.amd.c...ages/index.aspx (w kroku 1 wybierz Integrated Motherboard Graphics a w kroku 2 Radeon Xpress Series a dalej to juz sam będziesz wiedział). Ewentualnie możesz także poratować się przez Windows Update (po usunięciu sterowników i próbie wyszukania aktualizacji powinien ci zaproponować pobranie)

#3 Lukasz_

Lukasz_

First Rank

• Użytkownicy
  • 32 postów

Napisano 28 10 2013 - 11:31

Z tego co podałeś ściąga mi się Menedzer instalacji catalyst, ale nie wykrwywa mi tam zadnych nowych sterownikow, w opcji do zainstalowania jest tylko Menedzer instalacji catalyst (aktualny, ktory juz mam) oraz microsoft visual C++. Ten błąd z tym sterownikiem ekranu niestety mam nadal...

#4 Lukasz_

Lukasz_

First Rank

• Użytkownicy
  • 32 postów

Napisano 29 10 2013 - 13:51

Odswiezam...

Z regulaminu:

[12] Podbijanie tematu, pisanie postów w stylu: "ref", "bump", "up" jest przede wszystkim brakiem kultury i szacunku w stosunku do innych użytkowników forum. Wiadomości tego typu będą usuwane przez Moderatorów, a ich twórcy stosowanie nagradzani.

Wiem, ze Ci się pali, ale nie wszyscy mają tu czas na siedzenie non stop.

Użytkownik XanTyp edytował ten post 29 10 2013 - 17:06

#5 Pentium320

Pentium320

Very Good Rank

• Moderatorzy
  • 1019 postów

Napisano 30 10 2013 - 02:33

Uprzednio zdeinstaluj obecny sterownik a potem wgrywaj nowy, bo mam wrażenie, że pierwszej części nie zrobiłeś. Do tego po deinstalacji, zanim zaczniesz od nowa wgrywać sterownik możesz użyć narzędzia typu Driver Sweeper, aby wyczyścić system z wszelkich pozostałości po starych driverach.

A trochę z innej mańki - jak wyglądają temperatury laptopa w stresie? Screen z HWMonitora bym poprosił.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych