Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Zalączniki w mailu - Opera

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dextrun

Dextrun

First Rank

• Użytkownicy
  • 56 postów

Napisano 09 10 2013 - 21:24

Witam

Korzystam z Gmaila.

Mam problem z wysyłaniem maila z załączonym plikiem. Najpierw klikając ikonę dołącz plik wyskakuje mi pole ze ścieżką gdzie plik się znajduje i tu pojawia się pierwszy problem:

Po kliknięciu ikony często okienko te pojawia się i znika odrazu i zostaje sam przycisk usuń, na dole wyświetla się informacja zapisano... ale ja przecież jeszcze niczego nie dodałem! (po wysłaniu takiego emaila wiadomość jest pusta bez załącznika).

Drugi problem: Jeżeli już okienko te otowrzy się i nie zniknie, jestem w stanie wybrać plik, który chcę załączyć okienko albo znika i zostaje sama opcja usuń jak w przypadku pierwszym albo zostaje ścieżka wybranego pliku ( w obu przypadkach na pasku informacyjnym wyświetlany jest przycisk zapisywanie)... drugi problem rozwiązany podczas pisania tego postu :P najwyraźniej plik się tak długo ładuje/zapisuje.

Czytałem coś o jakimś przełączaniu "zaawansowanych funkcji załączników" na "podstawowe", jendak nic takiego w opcjach nie znalazłem.

Spróbowałem wysłać ten sam plik przez IE i tam to jakoś "lepiej" wygłąda tzn jest widoczny postęp ładowanego pliku, nie znika okienko ze ścieżką pliku.

#2 tomasz.werd

tomasz.werd

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 28 03 2014 - 14:19

a jaka wersja opery ?

#3 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 28 03 2014 - 14:32

Sądząc po dacie postu - stracił już na aktualności.

Zamykam.

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych