Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

problem z dźwiękiem Windows 8

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 trzeciak000

trzeciak000

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 11 10 2013 - 15:16

Witam, mam problem, wczoraj instalowałem system Windows 8 i po instalacji nie działa mi dźwięk, wyskakuje komunikat: "Nie można uruchomić tego urządzenia(kod 10)", dodam, że wcześniej używałem Windows XP i wszystko działało, ściągnąłem już sterowniki z kilku źródeł, ale żadne nie działają, używałem także Driver Scanner, czyściłem rejestr i instalowałem sterowniki, oraz przeinstalowałem system kilka razy. Karta dźwiękowa jest zintegrowana, jest to Realtek ALC882, w BIOS-ie nic nie jest wyłączone, a i przy opcji regulowania głośności wyświtla się: "Nie podłączono głośników, ani słuchawek". Byłem na wielu forach i stronach, ale nic nie działa. Proszę o pomoc.

Pozostała specyfikacja komputera:

RAM 3GB 800 MhZ

dysk 500 GB

grafika Ati REdeon HD Series 5400

Procesor Intel E7 2x2,7 GHz

Dodałem także screen błędu.

Załączone miniatury

• 1.jpg

#2 sorter

sorter

First Rank

• Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 26 11 2013 - 05:33

WItam !

Aby skorzystać z tej metody , należy zalogować się do systemu Windows jako administrator .
Ważne Wykonaj kroki w tej sekcji starannie . Może spowodować poważne problemy , jeśli modyfikujesz Rejestr niepoprawnie . Przed zmodyfikowaniem , kopii zapasowej rejestru w celu przywrócenia w razie wystąpienia problemów .

Ten problem może być spowodowany przez dwa wpisy rejestru systemu Windows , które są uszkodzone . Aby użyć Edytora rejestru , aby usunąć uszkodzone wpisy rejestru , wykonaj następujące kroki :

Naciśnij klawisz z logo Windows + R , aby otworzyć okno dialogowe Uruchom .

Wpisz regedit w oknie dialogowym Uruchom , a następnie naciśnij Enter. Jeśli zostanie wyświetlony monit o hasło administratora lub potwierdzenie , wpisz hasło lub kliknij przycisk Zezwalaj .

W okienku nawigacji zlokalizuj i kliknij następujący podklucz rejestru :

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Class \

Powinieneś zobaczyć długą listę podklucze rejestru , które przypominają :

{ 4D36E965 - E325 - 11CE - BFC1 - 08002BE10318 }

Uwaga Każdy 32 -cyfrowy podklucz jest wyjątkowy i odpowiada określonemu typu lub klasy , sprzętu w Menedżerze urządzeń .
   Najlepiej
Znaleźć odpowiednie klasy GUID odpowiadający typu urządzenia sprzętowego , które widzisz kod błędu Menedżera urządzeń do .

4D36E96C-E325-11CE-BFC1-08002BE10318

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych