Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Dziwne zachowanie komputera

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dextrun

Dextrun

First Rank

• Użytkownicy
  • 56 postów

Napisano 28 10 2013 - 21:49

Witam!

Od jakiegoś czasu na moim komputerze dzieją się dziwne rzeczy. Gdy miałem zainstalowany program The KMPlayer i chciałem odtworzyć jakiś film okazało się, że całe menu jest po azjatycku :P Chcąc zmienić język znalazłem opcje która jako jedyna miałą w nawiasie "Language" więc klikałem po kolei, aż mi się wyświetli lista języków do wyboru.nacisnąłem coś i otworzyła się strona tego programu w przeglądarce Opera, jednak otworzyła się w dziwny sposób. Wyglądało to tak, że okienko było tak jakby zmaksymalizowane i nie było okna orz menu Opery. Gdy zamknąłem przeglądarkę i tworzyłem ponownie strona otwierała się już automatycznie i nie dało się jej zamknąć (tak jakby była ustawiona na domyślną). Wywaliłem więc KMPlayer oraz Operę, zainstalowałem ponownie Operę i było już okey (oprócz tego, że straciłem wszystkie zakłądki i menu szybkiego wybierania, mimo iż wyjąłem pliki odpowiadające za to). 

Następnego dnia chciałem włączyć program do słuchania muzyki i okazało się, żę skrót jest nieaktualny, a raczej programu po prostu nie było zainstalowanego. Co się okazało, dużo programów których ostatnio używałem same się usunęły :o więc musiałem je na nowo poinstalować.

Kolejna rzecz to co jakiś czas używając przeglądarki Opera nagle przestaje działać klawiatura tzn klikam i nic się nie wpisuje w jakiekolwiek okienka. Gdy zrestartuje Operę wszystko działa normalnie.

Przeskanowałem system AVG Antyvirus, wykrył jeden mało szkodliwy plik w "temp", który wyrzuciłem.

Logi:

OTL - http://wklej.org/id/1160952/

GMER - http://wklej.org/id/1160955/

#2 wirusolog

wirusolog

Expert

• Moderatorzy
  • 5774 postów

Napisano 28 10 2013 - 22:04

W logach nic nie wskazuje na istnienie jakiejkolwiek infekcji.

Kosmetyka:

Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania/Skrypt wklej to:

:OTL
SRV - File not found [Disabled | Stopped] -- G:\Programy\Nero\Nero 7\Nero BackItUp\NBService.exe -- (NBService)
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Running] -- C:\WINDOWS\system32\Drivers\IesDrv.sys -- (IesDrv)
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- C:\WINDOWS\TEMP\cpuz136\cpuz136_x32.sys -- (cpuz136)
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- C:\WINDOWS\system32\Drivers\AsrCDDrv.sys -- (AsrCDDrv)

:Commands
[emptytemp]

Kliknij w Wykonaj Skrypt.

Zgłosiłem już Moderatorom, by pomyśleli o przesunięciu tego tematu do jakiegoś innego, bardziej odpowiedniego działu Forum.

#3 Dextrun

Dextrun

First Rank

• Użytkownicy
  • 56 postów

Napisano 29 10 2013 - 16:51

Skrypt wykonany :P czekam na pomysły.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych