Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Komunikat "Caution: This hard disc may be infected by virus!&#

boot windows ntrld błąd

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Anunnaki

Anunnaki

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 12 11 2013 - 03:28

Witam

W pewnym momencie użytkowania systemu W7 zaczęły się mnożyć problemy typu wyłączanie się programów, przerwy w działaniu urządzeń peryferyjnych (np. dwie klawiatury przestały zupełnie funkcjonować) etc. Przeniosłem dane z dysku, sformatowałem i utworzyłem nowe partycje jak kilkanaście razy do tej pory. Tym razem efekt jest taki, że podczas uruchamiania pojawia mi się komunikat widoczny w temacie i jedyne co można zrobić to zresetować komputer. Okresowo pojawiał się również komunikat "NTLRD is missing". Płyta z W7 z której poprzednio instalowany był ten system w ogóle nie działa. Natomiast jedyne co się wczytywało to płytka z narzędziami Hirens ale w tym momencie i ona nie daje się wczytać bo tuż po bootowaniu z cd przestaje znów działać klawiatura. Co zrobić w takiej sytuacji?

Przenoszę do działu awarii sprzętu. Uzupełnij post danymi z przyklejonego.

Użytkownik XanTyp edytował ten post 12 11 2013 - 05:06

#2 Pentium320

Pentium320

Very Good Rank

• Moderatorzy
  • 1019 postów

Napisano 16 11 2013 - 03:04

Podaj to o co zostałeś poproszony na czerwono + do tego proszę o status SMART dysku twardego. Skoro system nie działa, to może Ci w tym pomóc program MHDD: http://www.nirvanowi...ka.pl/MHDD.html punkt 2

Szczerze mówiąc, to nie jestem pewien, czy to problem sprzętowy, no ale spróbujmy...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych