Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

infekcja wyleczona, ale brak sieci pozostał. Czy może to uszkodzona ka

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 kiszuriwalilibori

kiszuriwalilibori

First Rank

• Użytkownicy
  • 69 postów

Napisano 15 03 2014 - 17:46

Kilka dni temu wyleczyłem infekcję FindRigt+  BrowseFox jednak system nie odzyskał sprawności.

Przywracanie systemu i autonaprawa podczas uruchamiania ni nie dają. Polecenie sfc/scannow stwierdza problemy jednak ich nie naprawia, logi w tym temacie

http://searchengines...e-utrata-sieci/

Objawem jest brak sieci. Jest to jedna z trzech maszyn, które pracują z Win7; akurat jedyna 64bit. Pozostałe łączą się z siecią bez żadnego ale.

Komunikaty jakie dostaję są następujące:

- podczas próby naprawy przez "Diagnostyka sieci systemu Windows": wystąpił nieoczekiwany błąd. Kreator rozwiązywania problemów nie może kontyuować. Kod błedu 0x803c0103"

W połączeniu sieci bezprzewodowej jest status "brak połączenia"

Kiedy każę pokazać "mapę sieci" dostaję komunikat, że karta nie jest podłączona.

Z kolei, w manadżerze urządzeń wszystko co związane z kartami pokazuje się jako OK.

W dzienniku zdarzeń powraca błąd: "komputer nie uzyskał adresu od serwera dhcp, kod błędu 0x79"

Wypróbowałem włączanie i wyłączanie karty, składników połączenia itd, reset winsocka także - nic się nie dzieje. Czy to świadczy  uszkodzeniu karty?

Skoro powielasz temat, poprzedni zamknąłem.

Podejrzenie kierujesz na wadę urzadzenia, zatem i tam trafi temat.

Uzupełnij post wg wskazówek z przyklejonego w dziale awarii.

Użytkownik XanTyp edytował ten post 16 03 2014 - 17:18

To, że nic się nie dzieje uwalnia nas od męki interpretacji

#2 kiszuriwalilibori

kiszuriwalilibori

First Rank

• Użytkownicy
  • 69 postów

Napisano 16 03 2014 - 18:35

Temat do zamknięcia - zaczęło działać, prawdopodobnie jednak kwestia pliku HOSTS; do końca nie wiem

To, że nic się nie dzieje uwalnia nas od męki interpretacji

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych