Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Autoodtwarzanie tylko opcja "import przy użyciu adobe photoshop li

adobe lightroom autoodtwarzanie vista

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 aratorn

aratorn

First Rank

• Użytkownicy
  • 62 postów

Napisano 24 03 2014 - 10:18

Witam.

Zainstalowałem ten program w wersji trial, potem go odinstalowałem. Pomny problemów jakie miałem kiedyś z odinstalowywaniem wbudowanym windowsowym instalatorem zawsze robię to w ten sposób (tak i tym razem): odkrywam wszystkie ukryte pliki, odinstalowuję program przy pomocy advanced uninstaller pro ze skanowaniem i usuwaniem pozostałości wpisów w rejestrze, nastepnie dodatkowo czyszczę rejestr przy pomocy ccleaner. Niestety, pomimo tego w momencie podłaczania jakiego kolwiek nośnika w okienku autoodtwarzania, widnieje tylko jedna opcja: "importuj obrazy przy użyciu adobe photoshop lightroom".

a7edac0f70.jpg

Nie pomógł reset do utawień default w panelu strowania - przy edytowaniu którejkolwiek pozycji zawsze do wyboru jest tylko jedna opcja j.w.

a5ee9a60da.jpg

Próbowałem przez regedit (HKEY_LOCAL_MACHINE SOFTWARE), ale nie ma wpisu dla adobe.Jak się pozbyć tego śmiecia? I jak przywrócić opcje autoodtwarzania? Mam vistę home basic.

Pozdr.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: adobe, lightroom, autoodtwarzanie, vista

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych