Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

PC HP Compaq dx 2300 Microtower- brak sterowników

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 nat123

nat123

First Rank

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 10 04 2014 - 18:32

Witam, 

na PC został zainstalowany system windows XP home edition (5.1, Build 2600) Dodatek Service Pack 2, z pominięciem instalacji sterowników, stąd moje pytanie.. które sterowniki powinnam pobrać ze strony:

http://h20565.www2.h...ette.cachetoken

wszystkie z kategorii: dźwięk, grafika, sieć, modem? 

byłabym wdzięczna za wskazanie kokretnych sterowników.. dołączam plik z DxDiag oraz zdj z menedzera urządzen.

pozdrawiam..

Załączone miniatury

• CAM00895.jpg

Załączone pliki

#2 Pentium320

Pentium320

Very Good Rank

• Moderatorzy
  • 1019 postów

Napisano 10 04 2014 - 18:56

Jeżeli już pakujesz się w Windowsa XP, to zainstaluj też Service Pack 3.

wszystkie z kategorii: dźwięk, grafika, sieć, modem? 

Tak, do tego sterownik chipset. Sterowniki oczywiście pobierasz i instalujesz dla systemu Windows XP 32-bit.

#3 nat123

nat123

First Rank

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 11 04 2014 - 10:20

niestety mam ograniczone możliwości z racji braku płyty instalacyjnej systemu windows (otrzymalam PC juz z wgranym systemem), więc instalacja SP3 w tym wypadku będzie niemożliwa.. czy się mylę?

sterowniki zainstalowałam, jednakże w dalszym ciągu mendzer urzadzen wskazuje ich brak dla kontrolera ethernetu.. co może być tego powodem?

kartę sieciową mam zintegrowaną z płytą główną MSI 0A90 czy w związku z tym sterowników lan szukać bezpośrednio na stronie producenta płyty?

nie wiem co jeszcze mogłabym zrobić jestem totalnym laikiem w tej kwestii.

EDIT: posiadam wylacznie plyte windowsa xp home dla wcześniej uzywanego PC, więc moze jakims wyjsciem byl by format i instalacja tego systemu do ktorego posiadam plyte? tylko czy klucz do tej plyty nie zostanie odrzucony w momencie aktywacji systemu z racji tego ze byl juz on instalowany na innym sprzęcie..? chyba ze da sie zamiast klucza podanego na mojej plycie cd (od starego PC) podac klucz znajdujacy sie na naklejce obudowy nowego PC.. (do tego do ktorego plyty windowsa nie posiadam) czy ta ewentualnosc odpada z racji przypiania konkretnego klucza do konkretnej plyty?

#4 Pentium320

Pentium320

Very Good Rank

• Moderatorzy
  • 1019 postów

Napisano 11 04 2014 - 17:58

Z tego co widzę z DxDiaga, to masz sieciówkę Broadcoma. Instaluj to: http://h20566.www2.h...ette.cachetoken

A instalacja Service Pack 3 nie wymaga reinstalacji systemu, to jest zbiór aktualizacji taki, jak każdy inny. I oczywiście można go pobrać ze strony Microsoftu: http://www.microsoft...s.aspx?id=25129

Wsparcie dla tego systemu już się zakończyło, więc mocno polecam, aby wyposażyć się także w jakieś oprogramowanie antywirusowe.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych