Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Odkryty folder ProgramData

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 pzm

pzm

First Rank

• Użytkownicy
  • 34 postów

Napisano 08 06 2014 - 11:23

Witam,mam taki problem po użyciu Combo fix okazało się że folder program data jak i recovery sa odkryte,nie sa ukrywane jak dotychczas mam pytanie czy można to tak zostawić czy też jest jakis sposób żeby ponownie te dwa foldery ukryć? Ponadto zauważyłem też pojawienie się nowego folderu Boot i zniknięcie folderu recycle bin czyli kosza ;/

#2 dr_bliss

dr_bliss

Good Rank

• Moderatorzy
  • 594 postów

Napisano 08 06 2014 - 13:04

Niepotrzebnie używałeś Combofixa - to nie jest program dla przeciętnego użytkownika. Jak przeszkadza ci, że folder nie jest ukryty, to kliknij prawym klawiszem, wybierz właściwości i zaznacz "ukryty".

#3 pzm

pzm

First Rank

• Użytkownicy
  • 34 postów

Napisano 08 06 2014 - 16:07

Niepotrzebnie używałeś Combofixa - to nie jest program dla przeciętnego użytkownika. Jak przeszkadza ci, że folder nie jest ukryty, to kliknij prawym klawiszem, wybierz właściwości i zaznacz "ukryty".

Tak własnie zrobiłem pokombinowałem i ukryłem go ale pojawił się nowy problem ;/ usunąłem folder Boot bo wydał mi się niepotrzebny i teraz jak laduje mi się system to pojawia się podczas ładowania taki pasek nazwijmy to jak w przypadku Visty nie ma już tej animacji win 7 która była wcześniej,masz pomysł jak przywrócić ja spowrotem?

P.S Problem rozwiązany postapiłem tak jak tutaj i animacja wróciła :)   http://windows7forum...t-screen-6425-t temat do zamknięcia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych