Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Jakim programem ściągać albumy

• Zamknięty Temat jest zamknięty
47 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Najlepszy do ściągania pelnych albumów jest: (450 użytkowników oddało głos)

Najlepszy do ściągania pelnych albumów jest:

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj

#16 dupogłowy

dupogłowy

First Rank

• Użytkownicy
  • 12 postów

Napisano 14 08 2004 - 22:00

Albumy najczęściej ściągam przez DC. Kliknę tylko, że ma mi ściągnąć odpowiedni folder i o nic praktycznie nie muszę się już więcej martwić. Można znaleźć bardzo wiele płyt.

a probowales soulseeka? a torrenta? mysle ze nie....
mi DC++ znudził się już dawno...

Soulseek'a miałem kiedyś zainstalowanego, jednak było to tak dawno, że już go zbytnio nie pamiętam. Może w najbliższym czasie go jeszcze raz przetestuję. A Torrent'a używam do ściągania większych plików - filmów, gier czy programów. Płyt na Torrencie z tego co wiem jest mniej, ale może się mylę. Póki co zostanę przy DC.

#17 Conspectus

Conspectus

First Rank

• Użytkownicy
  • 18 postów

Napisano 15 08 2004 - 10:56

Używam do tego eDonkey'a.
Słyszałem, że Soulseek jest do tego dobry. Muszę wypróbować...
Trzeba być tak szybkim, jak nadchodząca chwila...

#18 jalop

jalop

First Rank

• Użytkownicy
  • 33 postów

Napisano 25 11 2004 - 13:58

dc++ ze wzgledu na obszernosc, najlepiej ciagnie mi sie z ftp - transfery bez porownan.

#19 ale

ale

First Rank

• Użytkownicy
  • 63 postów

Napisano 26 11 2004 - 14:02

Najwięcej korzystam z emule, cenie sobie za dużą baze danych. Bit torrent, jakościowo poszczególne albumy opłaca mi się pozatym jeśli idzie o szybkość to bit torrent jest dobry. Soulseeka, używam sporadycznie, do ściągniećia pojedyńczych utworów, ściągam także z Usenetu, na forach binarnych, terafiają się perełki:)

Byłbym zapomniał od niedawna korzystam, z mało znanej sieci - filetopi, za pomocą Tesli <_<

#20 Shima8

Shima8

First Rank

• Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 26 11 2004 - 22:50

Ja również postawił bym forsę <_< na DC++.

#21 Gość_anth._*

Gość_anth._*
  • Goście

Napisano 29 11 2004 - 00:21

Torrent. Jak nie znajdę czegoś - osioł

#22 sagi

sagi

First Rank

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 29 11 2004 - 12:59

zaglosowalem na slsk ale nigdy nie uzywam wylacznie jego do sciagania muzy. posilkuje sie czesto irc-em dc++ i bt

#23 qba221

qba221

First Rank

• Użytkownicy
  • 51 postów

Napisano 29 11 2004 - 13:31

Ja uzywam BT. Sa cale albumy i nie trzeba szukac poszczegolnych piosnek.

Dodatkowo szybko sie sciagaja.

#24 ggg

ggg

First Rank

• Użytkownicy
  • 16 postów

Napisano 15 03 2005 - 14:03

Ja sciagam azureusem i jest wedlug mnie zaje....y no tylko ten nat przeszkadza troche :)

#25 toudi

toudi

Second Rank

• Na emeryturze
  • 91 postów

Napisano 07 04 2005 - 20:22

eMule znajduje WSZYŚCIUTKO, dlatego jest wg mnie najlepsze do ściagania całych albumów. Do ściagania pojedyńczych plików używam LimeWire, a jak czegoś nie znajdę w Gnutelli to znajdę w eDonkey 2000, jeśli nie wierzycie, to mogę Wam podać moją tracklistę "nielicznych plików" i zobaczycie ile wam ich znajdzie Kaaza, LimeWire, Dc++, a ile eMule :P

#26 Hellvenom

Hellvenom

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 497 postów

Napisano 01 05 2005 - 10:51

Do ściągania pełnych albómów używam głównie DC++, czasem też Soulseek. Tylko na tych p2p znajduje to czego potrzebuje.
Dołączona grafika

#27 GORELORD

GORELORD

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 565 postów

Napisano 15 05 2005 - 23:14

eMule znajduje WSZYŚCIUTKO, dlatego jest wg mnie najlepsze do ściagania całych albumów. Do ściagania pojedyńczych plików używam LimeWire, a jak czegoś nie znajdę w Gnutelli to znajdę w eDonkey 2000, jeśli nie wierzycie, to mogę Wam podać moją tracklistę "nielicznych plików" i zobaczycie ile wam ich znajdzie Kaaza, LimeWire, Dc++, a ile eMule  :D

Wyświetl post

Zgadzam sie z tym calkowicie. Emule dla mnie jest the best!
Znajduje tam nawet te kapele co sprzedaja rocznie 50 plyt :D
Biorac pod uwage moje zainteresowania muzyczne to niewierze ze moge cos znalezc gdzie indiej a co nie ma na emule...
Dołączona grafika

#28 GORELORD

GORELORD

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 565 postów

Napisano 28 05 2005 - 18:50

eMule znajduje WSZYŚCIUTKO, dlatego jest wg mnie najlepsze do ściagania całych albumów. Do ściagania pojedyńczych plików używam LimeWire, a jak czegoś nie znajdę w Gnutelli to znajdę w eDonkey 2000, jeśli nie wierzycie, to mogę Wam podać moją tracklistę "nielicznych plików" i zobaczycie ile wam ich znajdzie Kaaza, LimeWire, Dc++, a ile eMule  :D

Wyświetl post

Zgadzam sie z tym calkowicie. Emule dla mnie jest the best!
Znajduje tam nawet te kapele co sprzedaja rocznie 50 plyt :P
Biorac pod uwage moje zainteresowania muzyczne to niewierze ze moge cos znalezc gdzie indiej a co nie ma na emule...

Wyświetl post

Ech...Zmienilem zdanie po przetestowaniu DC++...Kto nie sproboje ten pozostanie ignorantem :blink:
Znalazlem tyle undergroundu, ze nie wiem juz sam od czego zaczac. A moze i czasami odpale emule..

P.S. Dzieki Hellvenom :D
Dołączona grafika

#29 demoniusz

demoniusz

First Rank

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 02 06 2005 - 10:01

emule owszem tylko dlaczego jak wstawie nazwe pliku to mi znajdzie 10000 podobnych i wysukuj co potrzeba, torrent jest the best komp chodzi 24h takze kiedys zawsze skonczy, ale co do pojedynczych plików to emule lub dc++

#30 Tutanchamon

Tutanchamon

First Rank

• Na emeryturze
  • 3 postów

Napisano 30 06 2005 - 11:25

Albumy ściągam głównie za pomocą eMule. Jest tam sporo starego rocka i metalu oraz pozycje, których często nie mogę znaleźć na BitTorrencie, np. stare albumy Genesis, Yes, itp.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych