Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Host docelowy jest nieosiągalny- problem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vezovi

Vezovi

First Rank

• Użytkownicy
  • 53 postów

Napisano 13 06 2014 - 17:40

Witam, od jakiegoś czasu, gdy próbuję zpingować jakąkolwiek stronę, wywala mi, że "host docelowy jest nieosiągalny", zaś pingując ip routera wszystko jest ok. Czytałem wiele wątków na ten temat, wyłączyłem wszystkie możliwe firewalle, router przywracałem do ustawień domyślnych, dzwoniłem nawet do dostawcy internetu, który stwierdził, ze "oni nic nie blokują". To samo dzieje się na wszystkich komputerach, które sprawdzałem i były podłączone pod tą samą sieć. Mój router to Tp Link wr740n, system windows 7. Gdyby inne informacje były potrzebne, to je udostępnię. Jeżeli ktoś jest w stanie powiedzieć mi w czym leży problem, będę wdzięczny.

http://postimg.org/image/5tl1gijj3/

#2 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 14 06 2014 - 15:20

Odłącz kabel netowy od routera i sprawdź, czy wpinając go bezpośrednio w kartę sieciową jest tak samo. Podejrzewam awarię routera.

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

#3 Vezovi

Vezovi

First Rank

• Użytkownicy
  • 53 postów

Napisano 14 06 2014 - 15:39

Niestety, dalej wywala ten sam błąd. Wydaje mi się, że to jednak wina dostawcy, chociaż on twierdzi, że nic nie blokuje. Zadzwonię do nich jeszcze raz w poniedziałek i może tym razem coś zrobią. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły, co może powodować ten problem, to piszcie. Zapomniałem wspomnieć, że mam radiowy internet, lecz to chyba nie ma większego znaczenia, bo kiedyś tego problemu nie było.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych