Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

długi start systemu, czarny ekran, działa w miarę tylko z konta gościa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 only4me

only4me

First Rank

• Użytkownicy
  • 34 postów

Napisano 26 07 2014 - 20:35

Witam

Wysłałem to samo na dział windows 7 jako odpowiedź w poście o podobnym tytule - sorka dawno mnie tu nie było i nie doczytałem info co i jak pisać -

Problem mam następujący, od kilku dni komp włącza się totalnie powoli długo jest czarny ekran z aktywną myszką (kursorem )a jak już załapie to i tak praktycznie nie daje się nic otworzyć,  nie było żadnych ingerencji w oprogramowanie, żadnych instalacji - chyba tylko aktualizacja windowsa. Skanowany antywirem, przywracany system, żadnych wirusów ani poprawy po przywróceniu systemu, działa w miarę normalnie z nowo utworzonego konta gościa z uprawnieniami. Kombinowałem też w trybie awaryjnym ze skanowaniem ale efekty takie same - nic nie znajduje. Na gościu działa w miarę w awaryjnym i normalnie a na adminie wcale ani na awaryjnym ani normalnym trybie.

Dawno tu nie byłem " za moich czasów" :)) robiło się jeszcze logi z hijacka ( czuję się jakbym był z przed wojny ) jeżeli ktoś może mi tak łopatologicznie step by step pomóc jak mam zrobić i w czym logi będę wdzięczny bo opis który znalazłem staram się dopiero rozszyfrować.

Pozdrawiam.

#2 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 26 07 2014 - 23:07

A czytałeś przyklejone w tym dziale?

Merytorycznie nie zmieniły się od "czasów Hijacka".

Skoro nie masz wirusów, dział też nie pasuje za bardzo.

Przenoszę do Siódemki a tamten post usunąłem.

A skoro przywracanie nie działa ani żadna inna metoda usprawnienia systemu - przeinstaluj go bez formatowania partycji. Oszczędzisz masę czasu na główkowaniu i rozwiążesz problem, bez utraty danych.

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych