Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Stery do nowego lapka brak wsparcia producenta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 qasww

qasww

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 15 09 2014 - 11:43

Cześć, potrzebuje sterowników do przewodowego połączenia z internetem, problem polega na tym, że producent nie wspiera mojego komputera dla sys win xp. Laptop to asus x53s.

Podaje jeszcze identyfikator urządzenia, może pomoże

pci ven_10ec&dev_8168&subsys_12771043&rev_06\4&33ac49dc&0&00e5

#2 Pentium320

Pentium320

Very Good Rank

• Moderatorzy
  • 1019 postów

Napisano 16 09 2014 - 16:11

Brak wsparcia dla tego laptopa do XP jest w pełni uzasadniony i wyraźnie powinno Ci to dać do myślenia, aby odstawić starego dziadka na półkę (mam tu na myśli XP) i zainstalować nowy, porządny system.

A jak dalej chcesz iść w zaparte, to przetestuj to: http://218.210.127.1...RTL8111/RTL8168

Chociaż i tak - nie polecam instalować XP na tak nowym laptopie, bo to bez sensu.

#3 qasww

qasww

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 17 09 2014 - 10:16

Dzięki na pewno przetestuje, wiem że teraz xp na kolana nie rzuca patrząc na nowsze systemy, ale jest bardzo  stabilny i jestem bardzo do niego przyzwyczajony.

#4 Pentium320

Pentium320

Very Good Rank

• Moderatorzy
  • 1019 postów

Napisano 18 09 2014 - 02:46

Spojrz na to z innej strony. Myślisz, że w 2001r. (data wydania WinXP) twórcy przewidzieli, że komputery będą wyposażone w duże ilości rdzeni, duże ilości pamięci, bardziej rygorystyczne tryby oszczędzania energii i wiele innych rzeczy? :)
Starsza technologia jest zawodna, a wygląd, jeśli naprawdę jesteś przyzwyczajony da się łatwo odtworzyć w nowszych systemach.
No ale nie będę zmuszał, bo nie takie było pytanie. Zrobisz co uważasz za słuszne, dla mnie osobiście to po prostu nieludzkie ładować tak stary system na nowy sprzęt :-)
Daj znać, czy te sterowniki sprawdziły się dla tego laptopa.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych