Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Odzyskiwanie danych ( stare dane )

odzyskiwanie dane dysk

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kumolis

Kumolis

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 14 09 2015 - 12:27

Witam, problem mam mianowicie pare miesecy temu miałem na swoim dysku zdjecia dużo zdjęć jakieś 2 GB gdzie byłem młody i chudy wgl nie mam żadnej kopii tego i chciałbym to odzyskać moje pytanie brzmi czy da radę ? Zdjęcia zostały skasowane przez moja mame która przypadkiem sformatowała całą partycje było to 3 miesiace temu i co teraz mogę jakimś programem to odzyskać albo zlecić komuś ? mogę zapłacić żeby odzyskać te zdjęcia tylko o to mi chodzi szukam porad 

#2 dr_bliss

dr_bliss

Good Rank

• Moderatorzy
  • 594 postów

Napisano 14 09 2015 - 18:57

Wszystko zależy, czy coś było z tą partycją robione, tj. czy później coś na niej zapisywałeś. Jeżeli nie to masz bardzo duże szanse na odzyskanie danych. Jeśli tak, to może być pozamiatane...

Jeżeli nie, to możesz pobawić się programami jak ten: http://www.easeus.co...ry-software.htm

Jeżeli tak, to ciężka sprawa. Spróbuj programu powyżej, jeśli nie da rady, to niewiele więcej zyskasz wysyłając dysk do specjalistycznej firmy.

Jeżeli wspomniany program okaże się za trudny dla Ciebie w obsłudze, to nie masz co kombinować - wyślij dysk do specjalistów. Cena powinna zmieścić się do 700zł. Jak dobrze poszukasz, to być może nawet w 300zł się zamkniesz.

Inna sprawa - popełniłeś podstawowy błąd dając nieznającemu się na rzeczy użytkownikowi prawa administratora. Wystarczyło dla mamy założyć konto "ograniczone" i by nie mogła Ci partycji sformatować.

#3 Pentium320

Pentium320

Very Good Rank

• Moderatorzy
  • 1019 postów

Napisano 14 09 2015 - 23:10

Jeśli był to szybki format, to szanse na odzyskanie danych są dość spore, przy pełnym... może być ciężko. Jeśli na tym samym dysku po formacie były nadpisywane pliki - szanse są wtedy niemalże bliskie zeru.

Od siebie polecę tylko także program taki jak DMDE: http://dmde.com/download.html

Wersja darmowa posiada ograniczenie do odzysku plików pojedynczo, aczkolwiek jak musiałem odzyskiwać dane, to ten program najlepiej zdawał egzamin.

#4 Bixtar

Bixtar

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 16 09 2015 - 11:00

Pare razy bawiłem się z takimi programami czasami się udało czasami nie najczęściej używałem Redo Backup and Recovery no i to też zależy jak bardzo wazne sa dla ciebie dane bo jeśli musisz je odzyskać na 100% to polecam wynająć firme www.avidataodzyskiwaniedanych.pl a nie bawić się programami. No chyba że ryzykujesz mówię ci przemyśl 

#5 Karolek

Karolek

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 4069 postów

Napisano 09 12 2015 - 22:59

Witam;

moje pytanie brzmi czy da radę

mogę zapłacić żeby odzyskać te zdjęcia tylko o to mi chodzi szukam porad

W warunkach domowych, tylko Ontrack EasyRecovery.

Pozdrawiam.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych