Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Zablokowany komputer? Nagle przestal działać i nie wlacza sie.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 karl44

karl44

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 25 09 2015 - 12:17

Witam
Mam dosc dziwny problem poniewaz kompuer w ogole nie reaguje, ani na podlaczenie do sieci ani na przycisk wlaczania ale zaczne do poczatku.
Wczoraj okolo 11 komputer wylaczyl sie po 2 godzinach pracy i dopiero po jakis 30minutach udalo mi sie go uruchomic ( dzialal normalnie az do dzisiaj).
Dzisiaj o godz 11 znowu po 2 godzinach pracy wylaczyl sie z tym ze w ogole nie chce sie wlaczyc i nie wiem jak temu zaradzic. Dowiedzialem sie tez ze wczoraj po poludniu na domowy nr dzwonila jakas firma ktora informowala mojej ciotce z ktora mieszkam ze ktos probuje wlamac sie na komputer czy tez do sieci i moze zablokowac komputer. Cala sytuacja dzieje sie w Anglii a dzwonil jakis hindus. Na komputerze mam nielegalnego windowsa. Znam sie troche na komputerach i nie wiem czy w ogole jest mozliwe aby ktos w taki sposob zablokowal komputer.
Bardziej wyglada mi to na awarie plyty glownej albo modulu zasilania. Telefon moze byc tylko zbiegiem okolicznosci, ale czy na pewno? Telefon i ten nr zostal uruchomiony raptem miesiac temu wiec zadko kiedy ktos dzwoni.
Dodam ze komputer nie reaguje na nic i nic nie slychac ani nie widac zadnej swiecacej sie diody.
Ma ktos jakis pomysl ?

#2 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 25 09 2015 - 13:53

Nie czytałeś.

Przeczytaj.

Zastosuj.

http://searchengines...-założyć-temat/

O pirackiej kopii systemu nie pogadamy wcale -> vide: regulamin, ostatnia, czerwona linijka.

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych