Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Microsoft 2007 Primary Interop Assemblies - nie można usunąć z listy p

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Arth131987

Arth131987

First Rank

• Użytkownicy
  • 69 postów

Napisano 22 12 2015 - 21:35

Witam,

posiadam pewien "problem" gdyż nie mogę usunąć z listy programów tej pozycji: microsoft office 2007 - primary interop assemblies. Netbook nie był uruchamiany przez ok 3 miesiące i co najlepsze po uruchomieniu okazało się, że nie posiadam pakietu office. Pamiętam, że ostatnim razem próbowali mi wcisnąć darmowy update z 2007 do office 2013 wraz z win 10. Pamiętam, że początkowo chyba się zdecydowałem na to ale ostatecznie zrezygnowałem (mój netbook jest dosyć leciwy i stwierdziłem, że nie ma sensu instalowania nowszych i zasobożernych aplikacji). W każdym razie wczoraj postanowiłem usunąć aplikację gwx wraz z notyfikacją o pobraniu win10 (co mi się udało - usunąłem łatkę KB oraz wszystkie wpisy w rejestrze i pliki zawierające gwx). Co do office'a to w związku z tym, iż format mi nie na rękę zainstalowałem ostatecznie office'a 2013 którego miałem na dysku. Robiąc pomniejsze porządki została mi pozycja microsoft office 2007 primary interop assemblies i okazało się, że nie mogę jej usunąć. Nie może znaleźć pakietu o2007pia.msi i chce żebym podał źródło, w domyśle źródło to C:\programdata\package cache\sdl\sdltradosstudio2014\modules. Ścieżka nie zostaje znaleziona gdyż Tradosa usunąłem (miałem wersję próbną na czas zajęć z tłumaczeń). Próbowałem usunąć ccleanerem ale jest to samo, natomiast po kliknięciu usuń wpis wyskakuje monit "nie można usunąć instalatora MSI". Ktoś może powiedzieć jak można to usunąć? Pamiętam, że kiedyś system sam pytał czy usunąć dany program z listy gdyż jest już odinstalowany itp.

Pozdrawiam.

P.S próbowałem znaleźć owy zapis w rejestrze i usunąć klucze jednak nic nie znajduje. Znajduje jakieś pojedyncze stare klucze z nazwami office 2007 ale klucza office 2007 primary interop assemblies nie :\

#2 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 22 12 2015 - 22:12

A nie możesz zainstalować ponownie tej próbnej wersji i odinstalować jej prawidło?

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

#3 Arth131987

Arth131987

First Rank

• Użytkownicy
  • 69 postów

Napisano 26 12 2015 - 19:02

W sumie nie próbowałem jeszcze tego bo myślałem, że można się pozbyć tego ustrojstwa poprzez usunięcie odpowiednich wpisów w rejestrze :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych