Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Pakiet OFFICE 2016 i poczta live!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 leolepsi

leolepsi

First Rank

• Użytkownicy
  • 45 postów

Napisano 18 01 2016 - 11:06

Jak zwykle z M$ problem.

Przeszliśmy we firmie z office 2003 na office 2016. Całość była przeprowadzona normalnie, czyli odinstalowanie starej wersji, zainstalowanie nowej.

No i wszystko byłoby ok, gdyby nie dwie sprawy:

1. nie potrafi od momentu instalacji poczta otwierać załączników office'a - czy to word, czy excel - komunikat otrzymujemy: http://i.imgur.com/pADWcLr.jpg

po zapisaniu załącznika na pulpicie - normalnie się otwiera.

2. problem jest z edycją pliku excela chronionego - mam dostęp normalnie do pliku w którym są pola określone które mogę wypełniać a które nie . Program nie zezwala mi nigdzie pisać w komórkach, nawet tych niechronionych, które normalnie (pod office 2003 ) było można edytować.

podejrzewam, że jeszcze wyjdzie kilka innych problemów....

proszę o pomoc szczególnie z pierwszym punktem. Chyba nie muszę dodawać, że wszystko jest poustawiane jak powinno, nic nie blokuje możliwości otwarcia pliku z poczty live!

#2 leolepsi

leolepsi

First Rank

• Użytkownicy
  • 45 postów

Napisano 20 01 2016 - 14:19

Zauważyłem też, że otwierając wcześniej pustego worda, bez pliku tylko z menu start, to poczta Live! otworzy załącznik bez problemu w WORDzie.

#3 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 21 01 2016 - 05:32

O ile nie znajdzie się ktoś, kto będzie w stanie dopomóc, sugeruję zajrzeć na Microsoft Community i tam opisać problem, choć z drugiej strony.... Opisałem tam ostatnio swoje kłopoty z Bluetoothem pod Win10 i jedyne, do czego byli zdolni to propozycja instalacji najnowszych lub starszych sterowników... :blink:

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych