Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

BearShare - Wasze opinie o tym programie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#1 KFR

KFR

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 09 07 2004 - 15:18

Czy ktoś korzysta lub korzystał a moze zamierza w nie dalekiej przyszłości korzystać z tego programu?? jak wam sie spisywał progrma czy mieliscie problermy ze znalezieni plikow czy tez nie?? ja osobisce mowiac zainstalowałem go od nie dawna i musze powiedzieć ze jak narazie jesem z zniego zadowolony i oby tka dalej pozdrawiam <_<

#2 Krko

Krko

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 1978 postów

Napisano 13 01 2005 - 17:35

Bardzo fajny program, nie wykorzystuje on tylu polaczen co inne p2p co w ograniczonym LANie moze byc zbawienne. Sam program bardzo szybko znajduje nowe zrodła a zwazywszy ze siec Gnutella sie rozrasta (jest juz 1 mln userow) to tylko dobry prognostyk na przyszłosc. Szkoda tylko ze wersja free wymaga zainstalowania jakiegos syfu w postaci Adware (i to z jakas tam rejestracja). Jest jednak wersje lite ktora (mam nadzieje ) jest wolna od niespodzianek http://www.bearshare.com/lite/
Niestety jesze trudno znalesc dobra linkownie plikow magnet ale mam nadzieje ze ktos wreszcie cos z tym zrobi :)
a tak pozostaje nam www.findhash.com :(
"Nikt nie zwalcza wolności, zwalcza co najwyżej wolność innych"
Karol Marks

#3 Vincent

Vincent

First Rank

• Użytkownicy
  • 59 postów

Napisano 30 01 2005 - 20:58

Czy Misio jest bezpieczniejszy od Torrenta ?

Kurde pouzywalem troche tego Bear Share i wywala mi ze mam sie zarejestrowac... co on platny jest ? Jak to ominac ???

#4 Gość_Gość_xxx_*_*

Gość_Gość_xxx_*_*
  • Goście

Napisano 12 02 2005 - 12:12

Kurde pouzywalem troche tego Bear Share i wywala mi ze mam sie zarejestrowac... co on platny jest ? Jak to ominac ???

<{POST_SNAPBACK}>

ten programik jest platny, ale jest tez darmowa wersja tylko ze z reklamami i wiecej wirusow sie dostaje do kompa :D , ale ja i tak wlasnie bede instalowal ta wersje z reklamami :)

#5 Vincent

Vincent

First Rank

• Użytkownicy
  • 59 postów

Napisano 12 02 2005 - 14:10

To moze ja wlasnie taka wersje zainstalowalem hmm... ? ale ona dziala tylko kilka dni, a potem to juz wyskakuje formularz do zamowienia programu...
Masz link do tej darmowej wersji ? Moze to jest jakas inna ?

#6 aragonis

aragonis

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 13 02 2005 - 13:39

Witam.Niezły ten programik-tylko wersja lite ma wirusa.A nie ma może spolszczenia do tegi lita?

#7 PcSlave

PcSlave

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 227 postów

Napisano 02 04 2005 - 08:32

A ja wam powiem krótko i rzeczowo , tak jak obiecałem to zrobić 2 miechy temu :

Bear Share to w moim przypadku REWELKA, mimo drobnych szpiegów, które i tak są nieszkodliwe, a mój firewall i antyvir - nic nie wykrywają. AntySPYWARE'y tez nie wykazują więcej syfu niż to zwykle bywa, zatem wszystko jest w normie.

Co do transferów, to mając radiówkę mam MASAKRYCZNIE DUŻE PRĘDKOŚCI ŚCIĄGANIA !!! Potrafię przez noc ściągnąć od 500 do 800 MB !!! (nie dłużej niż 8-9 godzin !)

Mankamentem BEAR'a jest niestety ograniczona liczba zrodel, co wynika z malej (narazie) popularności programu.Jednak przy w miare popularnym filmie czy mp3 , mozna znalezc od kilku do kilkudziesieciu zrodel - co juz wystarczy.

Warto jednak sprawdzic BEARSHARE'a - choćby z ciekawości - jak ja to zrobiłem.
Pamiętajcie żeby zawsze cos udostepnic dla innych w SHARE, bo przeciez na tym opiera sie idea P2P , co nie ? (My share=40 GB)
POZDRAWIAM
PcSlave

- = : [ FORUM P2P / HYDE PARK / Piękne kobiety ] : = -

#8 Mirasxx

Mirasxx

First Rank

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 06 05 2005 - 00:12

te programik jest całkiem niezły a mam go od niedawna i robi na mnie duże wrazenie:)

Wyświetl post

A ja nadal czekam na wasze opinie o "misiu" :) :)
Może ktoś już ma namiar na polskie "dodatki"...to niech poda mi ID :P
Dołączona grafika

#9 Zyon

Zyon

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 473 postów

Napisano 22 05 2005 - 08:47

Cos sie zj.. popsiulo :). Przez pierwszy tydzien Misiek zasysal jak opetany, a tu nagle sie ucielo :). Sciagam 30Mb dziennie :). Nie wiem jak rozwiazac ten problem :)...

Pozdrawiam!!
Śnił mi się ślimak pełznący po ostrzu brzytwy

#10 roiter

roiter

First Rank

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 24 05 2005 - 10:26

Program Rewelacja!!!
ciagnie jak burza!!!
wszystkie inne p2p wysiadaja przy tym!!!
mam wersje pro stale lacze w aster 256 (512w nocy) i ciagnie srednio ile fabryka dala!!!
oczywiscie zalezy od tego z ile zasobow itp..
szkoda troche ze malo polskich plikow...
do muzyki chyba the best!!!
polecam! :D :D :D :D :D :D :D :D

#11 dragon

dragon

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 508 postów

Napisano 24 05 2005 - 10:58

Jak dla mnie program rewelacja - super szybko ściąga,łatwy, prosty w obsłudze. :D
Niestety nie pracuje stabilnie(Win 98 SE) - często wywala się :D
Ty też możesz pomóc, wystarczy kliknąć:
pajacyk.pl
polskieserce.pl
okruszek.org.pl
sadzimynadzieje.pl

#12 nosferatusp

nosferatusp

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 267 postów

Napisano 26 06 2005 - 16:50

Witam

Miałem darmową wersje, ale po przeskanowaniu SpySubstract wykryło mi go jako niebezpieczny plik.
Zastanawiało mnie skąd mi się bierze tyle pop-upów, ale oświecony przez picasso, która mnie przekierowała TU podziękowałem misiowi.

Szkoda, bo dobrze ssał i szybko.

Pozdro
"W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa? - W litości."

Friedrich Nietzsche

http://thesmszone.com/

Dołączona grafika

#13 Sosek

Sosek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1558 postów

Napisano 26 06 2005 - 23:15

co do tych co mają syfy - jest wersja lite, teoretycznie pozbawiona wszelkiego ustrojstwa. po drugie to ustrojstwo jest wykrywane zwykłym oprogramowaniem antywirusowym...
Ja natomiast mam pytanie - skoro jest wersja darmowa oparta o reklamy, po to by była darmowa, jak sens jest wypuszczenie wersji darmowej bez reklam i dodatków? czy wersja lite jest okrojona od zwykłej?
Dołączona grafika

#14 - ASZ -

- ASZ -

First Rank

• Użytkownicy
  • 76 postów

Napisano 27 08 2005 - 14:55

ja też jestem szczęśliwym posiadaczem tego programu
Pamiętajcie, aby przy ściąganiu filmów podglądnąć go, bo się możecie naciąć.
I nie ściągajcie tajemniczych plików o wielkości 872,159 itp., które to są niby crackami. Dobrze zrobione cracki, które nie sa wirusami ściąga się z innych miejsc.

#15 witu

witu

First Rank

• Na emeryturze
  • 7 postów

Napisano 06 09 2005 - 13:32

jedna uwaga jesli korzystacie z tego programu to radze sie zaopatrzyc w dobrego antywira bo pelno paskudstwa po nim chodzi i nie jestem pewien ale tem program ma chyba spyware bo moj programik antyspyware caly czas sie do niego czepia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych