Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Użytkownicy nie udostępniający plików

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#16 Archive

Archive

First Rank

• Użytkownicy
  • 37 postów

Napisano 03 07 2006 - 17:12

Wale te wasze bany. To i tak nic nie daje. Kiedys codziennie rano usuwałem mnóstwo pijawek, nie mówiąc o debilach którzy wrzucali po 30 albumów i jeszcze rzucali miesem jak informowałeś ze 2 albumy max. Teraz szeruje dla listy. Jak zaczynam od kogos sciagac to automatycznie wrzucam go na liste. Moze miec mniej plików ode mnie ale gdy ma cos ciekawego to mnie to nie obchodzi. koleś może wyleciec jedynie gdy złamie ogólne moje zasady. Uwazam ze jest to dobra metoda. Nigdy nie narzekałem na ilosc userów i udostepniane pliki. No i sie przestałem denerwowac.
CPU:Intel Core 2 Duo E4400@3.06GHz + Scythe Infinity
RAM: DDR3 2x2GB Patriot
MBO: Asus P5KC
Grafa: Gigabyte Radeon HD4870X2
HDD: 2 x Seagate 1,5 TB Barracuda 7200.11 (32MB, Serial ATA II) + 2 x Samsung SpinPoint F1 1 TB (SATA II, 32MB cache, NCQ) + 2 x Samsung SpinPoint 250 GB (SATA/300, 8MB, 7200, NCQ) SP2504C + Seagate 200 GB Barracuda (ATA/100, 8MB, 7200) ST3200826A + IBM 40 GB (chyba się spalił:-))
Obudowa : Thermaltake Armor VA8000BWS
Zasilacz: Bequiet Dark Power Pro 850 W

#17 qncept

qncept

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 163 postów

Napisano 25 07 2006 - 12:12

A ja robię tak, jak ktoś po chamsku dobiera sie do moich plików nie udostępniając swoich plików - choćby dla zasad grzecznościowych ... to od razu Ban. I mam zasadę, że najcenniejsze pliki udostępniam tylko luzdziom z mojej listy ... nie będzie mi byle kto d... zawracać.
Ban na Soulseeku ? pfff ban na Irssi to tragedia hehehe :)

#18 Kyoden

Kyoden

First Rank

• Na emeryturze
  • 4 postów

Napisano 14 08 2006 - 09:11

Witam wszystkich.
Ja mam podobny problem z ludźmi. W sumie nie udostępniam ogromnej kolekcji (ok. 3000) i nie korzystam jeszcze zbyt długo z Soulseeka, ale staram się przestrzegać zasady wytyczone przed laty dla userów sieci p2p. Pierwszorzędna zasada: "chcesz ściągać - daj coś w zamian". Kolejna zasada: "Zanim zaczniezs korzystać, zapoznaj się z zasadami". Nie rozumiem dlaczego ja nie znając hiszpańskiego czy portugalskiego mam czynić wysiłki i szukać on-line translatorów by wytłumaczyć gościowi jakie są zasady korzystania... Każdy program podczas instalacji wymaga przejrzenia instrukcji - to chyba każdy wie. A jeśli oni nie rozumieją angielskiego to niech sami czynią wysiłki w tłumaczeniu.
Poza tym też zaczyna mnie niepokoić rosnąca ilość ludzi chamskich, którzy bez powodu banują albo chcą ściągać nie użyczając nic w zamian. Ja staram się nie denerwować za mocno w takich sytuacjach i przeważnie wysyłąm MSG do usera z zapytaniem, czy wie, że naraża się na bana. Czasem faktycznie bywa tak, że gość ma dobre ogólnie intencje albo ma przejściowe problemy z Slsk, więc jeżeli grzecznie się dostosuje to jakoś dochodzimy do porozumienia. Jednak ja - jako początkujący user - nie "zamykam się" tylko na user z listy, staram się dzielić ze wszystkimi i powiem Wam, że moja średnia to 3 bany dziennie, a korzystam na codzień. To obrazuje skalę problemu z pijawkami na Slsk...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych