Skocz do zawartości

tablety.pl
- - - - -

Disallowed Extension

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Sore_*

Gość_Sore_*
  • Goście

Napisano 12 08 2004 - 20:13

Witam!

Do czego służy powyższa funckja? Nie wiem, kiedy się pojawiła, w kazdym razie ja ją zauwazyłem dopiero w 154 test 4, ale to nieistotne. Czy wrzucenie tam jakiegoś rozszerzenia powoduje, że nie będę takich plików mógł ściągać, czy ze inni nie będą mogli ode mnie? A może nie będzie mi ich wyrzucać w searchu?
Usiłowałem znaleźć już podobne pytanie na tym forum, ale albo go nie było, albo funkcja wyszukiwania nie działa.

#2 CKUreprezent

CKUreprezent

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3314 postów

Napisano 13 08 2004 - 11:45

Witam!

Do czego służy powyższa funckja? Nie wiem, kiedy się pojawiła, w kazdym razie ja ją zauwazyłem dopiero w 154 test 4, ale to nieistotne. Czy wrzucenie tam jakiegoś rozszerzenia powoduje, że nie będę takich plików mógł ściągać, czy ze inni nie będą mogli ode mnie? A może nie będzie mi ich wyrzucać w searchu?
Usiłowałem znaleźć już podobne pytanie na tym forum, ale albo go nie było, albo funkcja wyszukiwania nie działa.

wrzucasz tam rozszerzenia plikow ktorych nie chcesz sciagac
np plik WMA
gdy przypadkowo zacznies sciagac taki plik, pojawi sie napis :
Locally file disallowed
i plik nie bedzie scie sciagal
standartowo sa chyba pliki BAT i EXE ustawione

ale mozesz tez tak ustawic slsk zeby sicagal tylko wybrane pliki
np : tylko mp3 sfv nfo jpg etc. inne pliki nie beda sciagane

#3 Gość_Sore_*

Gość_Sore_*
  • Goście

Napisano 13 08 2004 - 15:47

super, thx za info

#4 Gość_mitochondria_*

Gość_mitochondria_*
  • Goście

Napisano 25 08 2004 - 17:33

witam

disallowed extension w moim przypadku nie dziala w ogole a wrecz przeciwnie - nie moge sciagnac plikow ktore znajduja sie na oryginalnej liscie slsk, mimo kasowania listy i zmiany ustawien

czy ktos moze spotkal sie z czyms takim?

slsk154test4
winxp
zonealarm 4.9

pozdrawiam

--
::mitochondria::

#5 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 25 08 2004 - 19:35

disallowed extension w moim przypadku nie dziala w ogole a wrecz przeciwnie - nie moge sciagnac plikow ktore znajduja sie na oryginalnej liscie slsk, mimo kasowania listy i zmiany ustawien

Skasuj po prostu z folderu C:\Program Files\Soulseek plik odpowiedzialny za trzymanie tych ustawień: extensions.cfg. Być może plik uległ korupcji. Po resecie Soula plik się zregeneruje jako pusty i nie powinno być już żadnego problemu.

#6 Gość_mitochondria_*

Gość_mitochondria_*
  • Goście

Napisano 30 08 2004 - 16:00

Plik extensions.cfg skasowalem - poszlo ;)

#7 elgrzesio

elgrzesio

First Rank

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 12 01 2005 - 23:15

mam taki problemik ze che sciagac plik exe a tu mi nie daje caly czas wyswietla disallowed extension mam jakas 155 217 chyba

#8 Gość_Foxconn_*

Gość_Foxconn_*
  • Goście

Napisano 13 01 2005 - 16:30

Options -> General options -> File Extension Filtering
Jedna z możliwości:
1. Extension filtering mode - ustaw na "None"
2. Extension filtering mode - ustaw (prawdopodobnie masz to ustawione) na "Disallow extension" , w okienku "Disallow Extension" zaznacz rozszerzenie exe i kliknij "Remove"
3. Extension filtering mode - ustaw na "Allow extensions", pod okienkiem Allowed Extensions kliknij przycisk "Add", w okienku "Select Extension:" wpisz exe (plus oczywiście wszystkie inne rozszerzenia plików, które chcesz ściągać np. mp3 , mpc , wma ... itd.)

Soul PL
Opcje -> Opcje główne -> Akceptowane rozszerzenia plików
Analogicznie jedna z możliwości:
1. Selekcja plików według rozszerzeń - ustaw na "brak"
2. Selekcja plików według rozszerzeń - ustaw (prawdopodobnie masz to ustawione) na "niedozwolonych", w okienku "Niedozwolone rozszerzenia" zaznacz rozszerzenie exe i kliknij "Usuń"
3. Selekcja plików według rozszerzeń - ustaw na "dozwolonych", pod okienkiem "Dozwolone rozszerzenia" kliknij przycisk "Dodaj", w okienku "Selekcja rozszerzeń plików" wpisz exe (plus oczywiście wszystkie inne rozszerzenia plików, które chcesz ściągać np. mp3 , mpc , wma ... itd.)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych