Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Jak dodać stronę do wyszukiwarki?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 LocutusBorg

LocutusBorg

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 137 postów

Napisano 23 08 2004 - 10:50

Cześć!

Na wyszukiwwarkach znam się na tyle, żeby wpisać kluczowe słowo i nacisnąć "szukaj". :mellow:

Ale jak zrobić, żeby tam pokazywało moją własną stronę?????

Bo w google znalazłem "submit" czy jakoś tak, podałem url i opis i inne co chcieli, ale [FILTR - brzydkie słowa] blada, strony jak nie ma tak nie ma...

Podobnie z Wp...

Co trzeba zrobić, żeby ta cholerna strona była tam widoczna?

Bo na google (na wp zresztą też...) to wywala nawet takie pierdoły jak informacje o durnym spotkaniu w jakiejś dziurze, na podstronie podstrony, która jest podstroną strony (itd.) jakiegoś zapyziałego, małonakładowego tygodnika, a tymczasem mojej to nawet str. głównej nie pokazuje!

I ja już naprawdę nie wiem jak to coś przekonać żeby było okazywane...

plz, pomóżcie, przecież na pewno są tu starzy wyjadacze, którzy miliony stron opublikowali...

Dodatkowo jeszcze jaieś punktacje... co to u diabła jest?

Liczę na waszą pomoc

Greetz!
...zawsze znajdzie się coś do zasymilowania...

...i sen Cię opuści
i nigdy nie zaśniesz
i klątwa z Tobą
na zawsze, na zawsze...

#2 Gość_BatSk8_*

Gość_BatSk8_*
  • Goście

Napisano 05 02 2005 - 22:27

nie chce mi sie rejestrować, ale chcę tylko powiedzieć, że mam taki sam problem. Te dodawanie strony to jakaś lipa. Dodawałem 10razy i dalej doopa

#3 gregua

gregua

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 292 postów

Napisano 06 02 2005 - 00:47

kurcze chłopaki troche cierpliwośći
pajączek ma przeceiz tysiące jak nei miliony stron do przelecenia (bez skojażeń prosze :P)
jezeli zalezy wam azeby wasza strona w miare szybko pokazała sie w wynikach postarajcie sie o jak najwieksza liczbę linków do niej
jezeli chcecei azeby w wynikach wyszukiwania danego słow pokazywałas ie wyzej to linki na to słowa róbcie
niedawno była aktualizacja googla (jest co jakiś czas bliżęj nieokreslony)
moze wasze strony juz sie pojawiły a jak nie to przy odrobinie waszych dobrych checi pojawia sie przy nastepnej aktualizacji
czyli do roboty zapomnijcie o dodawaniu url do wyszukiwarek a zacznijcie dodawac strony do katalogow na dobry poczatek
powodzenia

#4 roco

roco

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 446 postów

Napisano 27 04 2005 - 18:15

Polecałbym topik o pozycjonowaniu strony.
Chyba wiecie, że jak w Google wiszesz słowo "kretyn" to wyskakuje Leper? Giertych był drugi..
A dlaczego?, bo ktoś dopisał słowo kretyn pod jego zdjęciem na; stronie sejm.gov. Niezła zabawa polecem - wpisz w Gógle słowo "kretyn" hehe.. nie zobaczysz bo w kolorze tła strony hehehe.. czyli białą farbą hehehehehehe..wow! lol
Żeby wyszukiwarki, Cię wyszukiwały, to musisz sam sobie odpowiedzieć co jest ważnego na Twojej stronie, jacy ludzie mieli by Cię odwiedzać. Potem, pomyśl i zrób listę zapytań tematycznych (Twoja strona), ale nie koniecznie... Załużmy, że sprzedajesz ze strony, wibratorki i chciałbyś, żeby odwiedzały, ją kobiety.. wtedy na stronie tytułowej, głównej wypisujesz hasła, w każdym kawałku wolnego miejsca hasła w stylu: staniki, majtki, zdrowie kobiety, kobiece, plotki, blog, choroby, sex, płeć, dziecko, matka, moda, bikini, kosmetyki, cosmetics, podpaski, medycyna naturalna.... i wszystko co mogło by przyjść kobiecie do głowy. A wszystko, cały ten lipny text, zamieniasz kolor textu na kolor tła. Wyszukiwarki sobie poradzą..hehe
To było na przykładzie, nie wiem co Ty masz i kto miałby cię odwiedzać? Na pewno na stronie głównej powinno być, to co najważniejsze, ta poza wszystkim.
Z tego co wiem, to można dopisać coś np. dla Google, w kodzie strony, ale to dla mnie, na razie.., za trudne.
Oczywiście to alternatywne "sposoby", czyli nie spamerskie.
Mam nadzieję, że to się komuś nada.., a może nie powinno się takich "rzeczy" nagłaśniać.. OK. jak się ktoś będzie czepiał to przylecę tu z gumką i powycieram i jakby co to mnie tu nie było, heyka
roco
PS. Dla niekumatych; to tylko żart (wyłączając Lepera), to była instrukcja jak można ale nie należy!

Lamborgini Diablo z silnikiem Presto Rocket Motor?
Dołączona grafika.Dołączona grafika.Dołączona grafika
..we could change the world if God would give us the source code.
</HOUGH!>

#5 barblask

barblask

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 637 postów

Napisano 28 09 2005 - 21:48

Roco, co do Lepera to to całkiem inaczej jest zrobione. Pewnego razu na pewnym dość sporym forum poświęconym optymalizacji, rzucono hasło zróbmy z Lepera kretyna Wszyscy masowo zaczeli dodawać w necie linki do tej strony z hasłem krety. W htmlu wygląda to tak==><a href=http://www.sejm.gov.pl/poslowie/posel4/207.htm>kretyn</a>, w w praktyce wygląda to tak==>
kretyn
A google zareagowało na to tak==>KLIK
Chyba nie sądzisz, że strona rządowa jednego ze swoich posłów jawnie oczernia i w dodatku robi spam na swojej stronie(ukryty tekst w kolorze tła). Co do reszty to i tu się trochę mylisz. Na głównej czy podstronie(bo nie jest powiedziane, że str. główna ma być promowana lub promowana na to samo słowo) im więcej tekstu tym lepiej, a słowa kluczowe powinny być umieszczane z odpowiednim nasyceniem, w odpowiednim miejscu i pisane jako inne odpowiednie duperele :ph34r: .
=========
Błędy są naszym najskrytszym wyborem. Wiedz błądźmy, badźmy...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych