Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Wasze dziwne dziwactwa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

#31 kknd

kknd

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 702 postów

Napisano 24 09 2004 - 18:35

- strasznie malo mowie a lubie sluchac i co np 10 zdanie cos powiedziec :D
- sciagam programy, zapominam o nich po czym kasuje gdy nie wiem co to jest (chociaz wiem ze to cos nie jest szkodliwe i moglo by mi sie przydac)
- przekrecam lacine (nawet jesli to jest 1 czy 2 slowa)
- gdy czytam ksiazke musze ja przeczytac do konca (nawet jak mi sie nie podoba)
- nie mowie slowa NIE (zawsze to sa zamienniki np zobaczymy moze raczej)
- fajek juz nie pale ale zawsze mam przy sobie zapalniczke
- mania niewykorzystanego lacza
- ustawiam kilka alarmow przed snem (komorka 2 w zegarku)
- jestem strasznie pamietliwy i msciwy :(

#32 Zyon

Zyon

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 473 postów

Napisano 24 09 2004 - 19:56

strasznie malo mowie a lubie sluchac i co np 10 zdanie cos powiedziec

Tez bardzo malo mowie. Za to jak gram w noge albo kosza to mi sie geba nie zamyka :(

- jestem strasznie pamietliwy i msciwy

A ja na odwrot. Potrafie bardzo szybko zapomniec, wybaczyc i zaprzyjaznic sie nawet z wrogiem :). Dziewczyna ostatnio mi to powiedziala. Ja nawet tego nie zauwazalem.

- mania niewykorzystanego lacza

To chyba ma wiekszosc z nas :D

- Leżąc w wannie lubię obserwować bąble pojawiające się na powierzchni wody ;-).

Jezeli chodzi o wanne: to puszczam wode i jak jest juz z 2-3 cm wody w wannie wchodze do niej.. bardzo lubie szum wody z kranu.

Tak samo potrafie zasnac, zrelaksowac sie na maxa przy wlaczonym odkurzaczu. Uwielbiam dziwek silnika z odkurzacza. :)

Pozdrawiam! :)
Śnił mi się ślimak pełznący po ostrzu brzytwy

#33 p2prince

p2prince

First Rank

• Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 26 09 2004 - 21:06

1 Jeżeli choć raz na dzień nie zadam sobię pytania " dlaczego ja żyje " ( lub innego filozoficznego pytania ) , to nie będę mógł zasnąć
2 Zawsze kiedy do kogoś mówie to się jąkam ( to wynika z mojego antyspołecznego charakteru ), i odczuwam pewien dyskonfort kiedy coś do kogoś piszę we wszelkiego rodzaju komunikatorach
3 Zawsze siędze w niewygodnej pozycji (tak by mnie coś bolało )
4 Bardzo żadko wychodzę z domu ( tylko gdy to jest naprawde konieczne )
5 Zawsze mam jakiś błąda gramatyczny , w języku polskim .( choć nie mam dyslekcji ( czasami nawet celowo )
6 Wszystkich języków obcych nauczyłem się przez oglądanie tv ( niemiedzki ) lub granei w rpg ( angielski) ( co niestety proceduję słobą znajomością ortografi )
7 Nagłe zmiany charakteru
8 Czasami patrzę się 2h w jeden punkt
9 To już chyba wszystko ( wiem jestem świr )

#34 Gobo

Gobo

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 245 postów

Napisano 26 09 2004 - 21:52

Chyba kazdy ma jakieś dziwactwa. Ja mam takie:

- Po zamknięciu drzwi po chwili wracam się by sprawdzić czy zamknięte. Jest tak zawsze.
- Zasypiam na lewym boku i budze się na lewym boku. Musze być przykryty po uszy.
- Nie lubie kawy i nie pije tego napoju. ;)
- Kiedy studiowałem, idąc na uczelnie zawsze omijałem z prawej strony słup stojący na chodniku bo to mi przynosiło szczęście. Pamiętam raz zdecydowałem że koniec z tym, przeszedłem z lewej strony i nie zaliczyłem ćwiczenia :(
- Nienawidze marchwii, kalafiora i zielonego ogórka.

Może coś mi się jeszcze przypomni.

Gobo
Co masz zrobić dziś zrób pojutrze.
Będziesz miał dwa dni wolnego.

Pozdrawiam
Gobo

#35 de.marco

de.marco

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 917 postów

Napisano 26 09 2004 - 22:25

Mam wiele dziwactw:
-kiedy śpię to zgrzytam zębami
-obgryzam skurki od paznokci
-jestem strasznym zmarzlokiem
-zdarza mi się mlaskać podczas jedzenia,ale nigdy w towarzystwie
-Nie lubię kawy
-Piję duże ilości herbaty
-kocham wszystkie kobiety :( B) ;) ,jakem demarco
-pisząc na klawiaturze robię błędy ortograficzne
-pisząc tego posta uwarzam że nie powinienem pisać o moich dziwactwach i błędach.Ale skoro wszyscy to wszyscy:P
Można by było tak wymieniać.Jak mi się coś jeszcze przypomni to napiszę.
Pozdrawiam wszczystkich dziwaków :D

#36 szamrok

szamrok

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 1965 postów

Napisano 27 09 2004 - 10:54

- Gdy robie sobie herbate, to najpierw slodze a potem zalewam woda.
- Jesli siedze przy kompie to zawsze slucham jakies muzyki, w ciszy nie moge sie skupic ;)
- Lubie burze z piorunami, szczegolnie noca :-)
- "Pasek zadan" mam zawsze u gory ekranu (nie wazne czy linux czy windows) tak aby menu rozwijalo sie z gory na dol a nie odwrotnie :]
- Mam manie updejtowania softu, nawet gdy roznica w wersjach jest minimalna
Dołączona grafika - darmowy program do katalogowania książek

#37 Gość_Unicorn_*

Gość_Unicorn_*
  • Goście

Napisano 27 09 2004 - 11:45

faktycznie dużo tego człowiek ma:))
przypomniało mi się , że:
--- nie lubie kawy, oprócz Inki --ale lubie jej zapach:))
----słuchając muzyki, musze znać text, żeby go odpowiednio podkręćic" pode mnie;))
---- kofffam kwiaty ale nienawidzę tych z drobnymi liściami, jakos mnie denerwuja:)
-----w pokoju mam ustawiony stary pienek z siekierą wbitą weń-----stoi tak od kilku dobrych lat i patrzenie na niego działa na mnie relaxująco...
----po zmianie "tapet" w pokoju z graffiti i klimatów hip hopowych, na .....wojenne---czułem sie przez kilka dni goły jakiś taki...
----mam manie na punkcie firewalli--lubie je testowac---ale i tak uzywam Zone i Sygate'a:)
-----nie słodzę herbaty bo jest ..niedobra ale musowo ma być z cytryną...
------pa3enie na układ książek w moim pokoju powoduje że mi sie miło zasypia..;)))
pozdrawiam:D:DD

#38 MartaK

MartaK

First Rank

• Użytkownicy
  • 28 postów
  • Lokalizacja:Józefów pod Warszawą ,ok 25 tyś mieszkańców. Ze mną 25001

Napisano 28 09 2004 - 13:30

- jak jestem sama(lub w bliskim mi towarzystwie)lubie siedzieć z nogami w górze

-nie moge dlugo ogladac satelity, po jakims czasie musze szybko wyłączyć TV, to samo mam jak gram w jakąś mroczną gre

-gadam sama do siebie i czasem nawet wsród innych ludzi(ale częściej gdy jestem sama)

-jak widzę że zbliża się autobus to już wcześnije wyjmuje bilet do skasowania

-jak jade autobusem lubie jachać sama, wtedy się wyłączam i myślę o niebieskich migdałam

-jak znajdę coś ciekawego w sieci , jakiś program lub cosik like this i się lekko podniece to podciągam nogi do góry i siadam na kuckach na fotelu

-jak jestem bardzo głodna i mogę zjeść tylko coś małego czym się nie najem, to wole nic nie jeść i chodzić głodna
" Marzenie nigdy nie jest ci dane bez mocy urzeczywistnienia go". Richard Bach

#39 srokus

srokus

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 235 postów

Napisano 01 10 2004 - 22:03

-na pulpicie musze miec porzadek ( max 5 ikon ) ale na biurku jest taki stos plyt , ksiazek i roznych drobiazgow ze nie ma gdzie kubka z herbata postawic
-herbate slodze 5 lyzeczek
-potrafie siedziec 2 godziny przy kompie ( prawie ze nieruchomo ;) ) patrzac na transfery
-jak zaczne czytac ksiazke ( nie licze ksiazek "powaznych" albo zwiazanych z uczelnia ;) ) to siedze nad nia az skoncze, nawet do rana

#40 Krooliz

Krooliz

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 16 11 2004 - 09:29

Ja znalazlem dwa dziwne dziwactwa - troche z innych beczek. Pierwsze jest zrozumiale, lecz drugie wymaga chyba pomocy specjalistycznej LOL.

1) Od kiedy mam laptopa, on porusza sie wszedzie gdzie tylko moze ze mna. Dziwactwem jest jednak zabieranie kompa ze soba do WC - tak jak teraz. Swietnie mi sie tu dziala i przychodza do glowy swietne pomysly.

2) Nie moge scierpiec odglosow blokersow stojacych pod moim blokiem. Kiedy sie smieja, mam wrazenie, ze smieja sie ze mnie; kiedy krzycza - mysle ze na mnie. To jest tak wyolbrzymione uczucie, ze zawsze gdy ich slysze w trosce o swoje zdrowie opuszczam pokoj, badz zagluszam ich muzyka. Shizol? LOL
if I go crazy then will you still call me superman?

#41 dlugas1982

dlugas1982

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 1869 postów

Napisano 16 11 2004 - 18:52

@Gobo

- Po zamknięciu drzwi po chwili wracam się by sprawdzić czy zamknięte. Jest tak zawsze.

- Nie lubie kawy i nie pije tego napoju

mam tak samo

@de.marco

obgryzam skurki od paznokci

ja nawet i paznokcie też

BTW. Robią nam się coraz częściej osobiste wyznania typu "JAKI JESTEM" a nie MOJE DZIWNE dziwactwa"
ale czy to dobrze czy źle NIEWIEM
brak sygnatury

#42 LocutusBorg

LocutusBorg

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 137 postów

Napisano 02 12 2004 - 10:35

- nienawidzę ludzi... mój plan to wybić przynajmniej 4,5 miliarda z nich... zostawić tylko wybitne jednostki zróżnych dziedzin

- zasypiam tylko na brzuchu i z rękoma podłożonymipod siebie

- nienawidzę jak ktoś dotyka moich rzeczy, zaraz mam wrażenie , że znicszczy, zepsuje, odłoży nie tam gdzie trzeba. Nie lubię także jak ktoś korzysta z mojego komputera (po części po to, by mniej robiła na moim, kupiłem kompa mojej dziewczynie...)

- czasami wyobrażam sobie różne rzeczy (teraz mowa o takich w miarę normalnych)... I jestem przerażony, jak wiele z nich sprawdza się w 100%. To niemal jak kreowanie rzeczywistości wyobraźnią...

- jak jestem głodny, to zaczynam być zły. I to cholernie zły.

- uwielbiam oglądać Fashion TV (mimo iż bardzo rzadko oglądam telewizję) - kiedyś potrafiłem oglądać ten program przez kilka godzin non-stop

- pisałem już, że nienawidzę ludzi? to jeszcze dodam, że najbardziej tłumów. Dla mnie puby i discoteki mogą nie istnieć.

- lubię ciszę i spokój...

- mam rybkę i kwiatka (taki bluszczowaty) i jak ktoś sie do nich zbliża to wrzeszczę na tę osobę już z daleka.

- jak gdzieś idę (np. sklep) to staram się wracać inną drogą...

- mam duchy i demony w chałupie (poważnie!) i jest mi z nimi dobrze

- jestem energetycznym wampirem (a tłumów nie lubie... dobre ;) ) i czasem trudno mi sie powstrzymać, by kogoś nie dotknąć, nie otrzeć się itp. Ale mam tak w stosunku do kobiet - mężczyźni mnie obrzydzają!

NIe n, kończę, bo sam sie przerażam...

Stary, ty masz (a po za tym walnę się głową o sosnę)ca...

- cytat z jakiegoś filmu...
oj mam, mam...
...zawsze znajdzie się coś do zasymilowania...

...i sen Cię opuści
i nigdy nie zaśniesz
i klątwa z Tobą
na zawsze, na zawsze...

#43 lupab

lupab

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 273 postów

Napisano 01 01 2005 - 17:42

1. Musze mieć pożądek w kompie, chociaż często instaluje różne programy których nie moge usunąć

2.Co dzień musze zjeść coś słodkiego bo jak bym nie zjadł to bym chyba umarł :)

3.Nie umiem się uczyć w ciszy musi coś się dziać

4.Nie lubie herbaty żadnej, jeżeli już pije to z przymusu

6.podobniez uzywam za duzo dziwnych słów i sie wkurzam jak ludzie tego nie rozumieja;)

Skąd to znam :)

- jak gdzieś idę (np. sklep) to staram się wracać inną drogą...

Ja się straram wracać to samą drogą :)

Jak coś mi się przypomni to dopisze

#44 ash_22

ash_22

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 976 postów

Napisano 01 01 2005 - 18:01

@LocutusBorg

- nienawidzę ludzi... mój plan to wybić przynajmniej 4,5 miliarda z nich... zostawić tylko wybitne jednostki zróżnych dziedzin

A co to Locutus,wymyśliłeś chałupniczą metode rozszczepiania uranu?
Można nienawidzieć kogoś z najbliższego otoczenia lub też spotyka się sporadycznie,jednak dziwne jest dla mnie to że chcesz taką ilość ludzi zanihilować.Ukryjesz się za weneckim lustrem i naciśniesz przycisk?I skąd taka pewność że jesteś jednostką wybitną?
Teraz coś innego-hipotetyczna sytuacja-mam naładowany rewolwer który przystawiam do czyjejś głowy,obok znajduje się osoba związana emocjonalnie z nią.Czy chciałaby patrzeć jak umiera?Gdym pociągnął za spust to mnie nazwali by zbrodniarzem,ty zaś zapewne zrobiłbyś to o wiele szybciej i wydajniej w imie jakiegoś chorego nowego porządku światowego!Wszystkie piękne idee mają to do siebie że czynnik ludzki,choćby nie wiem jak doskonały,nie sięgnie absolutu,i wtedy pojawiają się błędy,prędzej czy później ale jednak.Z tego co przeczytałem tutaj o tobie postrzegam cię jako nihiliste.
Dołączona grafika
Stop Uwe Boll
"Każdy kto powie że islam jest religią przemocy,zostanie ścięty"

#45 Qłak

Qłak

First Rank

• Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 03 01 2005 - 16:12

- zawsze zasypiam ze sluchawkami na uszach z cichą muzyką, inaczej źle mi sie spi
- najpierw klade sie na lewym boku, przez 2 piosenki mysle o tym co bylo przerzucam sie na prawy (glowa do sciany) i natychmiast zasypiam.
- gdy siedze przy kompie, zawsze musze mieć nogi założone na komputer.
- wszystko co z tymbarkiem związane.
- robienie 'dziubasków' 'qłaczkow'. kartke papieru zaginam tak aby powstał dziubek i się nim bawic, nastepny robie gdy ten sie stepi. podswiadomie robie tego całe kilogramy. ostatnio mam lisią łapke i tam mam nietępiące sie pazurki :blink:.
- gdy coś czytam zawsze muszę mieć cos do zjedzenia. chocby piętkę od chleba i wystarczy.
- czytam zawsze na prawym boku inaczej nie potrafie.
- wracam ze szkoły inną drogą niż do niej ide, inaczej mam pecha.
- potrafię się tak zamyśleć, że cięzko mnie przywrocic do zycia, ale np. w kosciele odruchowo klekam itd.
- picie herbaty w pół litrowym kubku.
- nigdy sie nie spozniam. no chyba ze powrot do domu, nie wiem dlaczego zawsze zajmuje wiecej czasu niz dojscie od domu :/. gdy ide na spotkanie z kolegami itp. to zawszę wychodzę wcześniej bo mam wrażenie ze sie spóźnie a oni już pójdą, a wychodzi ze to oni się spóźniaja :huh:.
- jestem bardzo spokojny, ale potrafię wybuchnąć całkiem niespodziewanie.
- nie lubię iść samemu w tłumie, chocby i ulicą.

jest tego sporo jeszcze ;]
"Gdyby mi się chciało tak, jak mi się nie chce to bym góry przenosił" - Filozof Zmaz Zmazik I

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych