Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Wasze dziwne dziwactwa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

#46 bait

bait

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1356 postów

Napisano 05 01 2005 - 16:41

- nigdy sie nie spozniam. no chyba ze powrot do domu, nie wiem dlaczego zawsze zajmuje wiecej czasu niz dojscie od domu :/. gdy ide na spotkanie z kolegami itp. to zawszę wychodzę wcześniej bo mam wrażenie ze sie spóźnie a oni już pójdą, a wychodzi ze to oni się spóźniaja :huh:.

Wyświetl post

Hmmm... Mam dokładnie tak samo. Ja czasami jak wyjde 20 min przed to potrafie jeszcze biec by sie sie spuźnić :blink:

#47 Michal51

Michal51

First Rank

• Użytkownicy
  • 69 postów

Napisano 17 04 2005 - 11:28

hehe spoko temat :( To ja dodam swoja "goraca 10-ke" dziwnych dziwactw

3. Tuz po wyjsciu z łóżka najpierw wlaczam kompa a dopiero potem robie kawe, ide do kibelka etc.
4. Nie spózniam sie (i to jest chyba dziwactwo bo praktycznie wszyscy ktorych znam  spozniaja sie)

Wyświetl post

MAm dokładnie to samo... W zasadzie nawet zanim się obudze wlaczam kompa... Reszte dopisze pozniej :(
http://tgfansite.info - Forum Miłośników Top Gear i Motoryzacji
Dołączona grafika

#48 doman

doman

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1167 postów

Napisano 17 04 2005 - 12:05

- pisałem już, że nienawidzę ludzi? to jeszcze dodam, że najbardziej tłumów. Dla mnie puby i discoteki mogą nie istnieć.

- lubię ciszę i spokój...

ja podobnie; nie przepadam za większością ludzi, chociaż wcale nie chcę ich wybijać (no może paru), nie znoszę też dyskotek, ani zbyt dużej ilości ludzi na zbyt małej przestrzeni oraz hałasu jaki powoduje tłum ludzi

poza tym:

- zawsze po obiedzie muszę się napić dobrej kawy i zjeść wafelka (prince polo)

- często gadam sam do siebie, nawet wśród ludzi

- potrafię uczyć się tylko, gdy na dworze jest ciemno

- lubię poczytać gazetę jak idę do ubikacji

- lubię czasami postać sobie w Empiku i poczytać conieco

- przyjemność sprawia mi czyszczenie uszu takimi wacikami na patyczkach :(

o kilku wole nie pisać...
Życie jest koszmarem ... a do tego jeszcze trwa tak krótko :-(
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#49 Bandito

Bandito

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 286 postów

Napisano 20 04 2005 - 17:59

Teraz kolej na mnie.

1.Zawsze gdy dzwoni budzik to mówie "Jeszcze chwilenieczke".
2.Przed wyjściem do szkoły musze zjeść gume do żucia bo umre :huh: .
3.Lubie kompot i zawsze gdy go wypije to żygam :ph34r: .
4.Lubie zapach spalin.
5.Zawsze gdy ktos podchodzi bardzo blisko mnie od tyłu to mu z łokcia wale. Odruch?
6.Gdy znajduje zapalniczke to musze ją rozwalić!
7.Musze pić Wode minerlaną co najmniej co godzine bo jakbym nie pił to bym umarł.
8.Zawsze gdy ojciec przyjeżdża nowym samochodem musze się nim przejechać.
9.Gdy mój kolega dotsaje np. więcej ram to ja musze dostać więcej ram niż on dostał.

Jak sobie jeszcze oczymś przypomne to powiem

#50 michalbe

michalbe

First Rank

• Użytkownicy
  • 16 postów

Napisano 23 04 2005 - 17:02

:lol: :lol: :lol:
1. Nie wychodze z domu bez plecaka
2. Lubie czytac tylko na lezaco, ale jak czytam na lezaco zasypiam po kilkidziesieciu stronach.. :(
3. Psuje wszystko czego nie potrafie naprawic(nerwy)
4. Lubie zabraniac sobie robienia czegosc co uwielbiam robic.. :P
5. Na umowione spotkania przychodze conajmniej 10 minut wczesniej albo jesli widze ze juz nie bede moglbyc te 10 min wczesniej a np. 5 to sie spozniam lub nie przychodze..:(
6. Wkurza mnie moj wieczny syf w pokoju i nigdy mi sie nei chce go posprzatc, jak mi ktos sprzatnie musi liczyc sie z tym ze pochwaly nie dostanie a wrecz przeciwnei
7. Czesto zdarza mi sie grac na gitarze jeden dzwiek przez nawet godzine...:(
8. Nie lubie gorzkiej czekolady ale najczesciej taka jem
9. Nie odzywam sie pierwszy do poznanych niidawnio osob
10. Nie nawidze uzywac czarnych dlugopisow..

Pozdrawiam

#51 Gość_Katarka_*

Gość_Katarka_*
  • Goście

Napisano 25 07 2005 - 14:35

Moje dziwactwa:

1. Za każdym razem gdy mam styczność z czymś dotykanym przez inne osoby-myję ręcę.
2. Potrafię nieświadomie przewidzieć sytuacje lub miewam prorocze sny.
3. Uwielbiam obserwować i krytykować w myślach osoby siedzące w autobusie.
4. W autobusie niskopodłogowym zawsze siadam na końcu przy oknie- jeżeli jest zajęte to czuje sie paskudnie ale cierpliwie czekam aż się zwolni :D
5. Nie znoszę polskiego hh-drażnią mnie txty coponiektórych utworów.
6. Uwielbiam szczury-mam w domu 6. Kiedy włażą na mnie czuje sie b. zrelaksowana :)
7. Lubię zapach opon (mózgowych):D joke:P samochodowych :D
8. Codziennie myję włosy.
9. Nie cierpię pustych ścian w moim pokoju,jak tylko przypadkiem zwolni się miejsce na ścianie-momentalnie je zapełniam jakąś antyramką czy czymś...
10. Jak tylko pomyślę, że kiedyś umrę i mnie nie będzie robi mi się gorąco...
To by było na tyle :D

#52 hecia13

hecia13

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1131 postów

Napisano 25 07 2005 - 15:15

Nienawidzę jak ktoś się dotyka do mojego komputra, szczególnie mój mąż, po prostu dostaję białej gorączki i latam jak zwierz po klatce aż sobie pójdzie. :D
The Cylons were created by man...
Dołączona grafika

#53 kudlatabestia

kudlatabestia

First Rank

• Na emeryturze
  • 32 postów

Napisano 26 07 2005 - 02:00

hej, a oto moje

1.nie umiem spac w nocy, zawsze klade sie kolo 4 i wstaje o 12 jak jest to mozliwe :D
2.zawsze slucham radia przed zasnieciem
3.nienawidze jak ktos mi grzebie po szufaldach :D , nawet jak sa puste
4.nieumiem wyzyc bez wody mineralnej
5.nienawidze jak ktos mi przysnie na ramieniu (chyba ze to moja pysia)
6.czasem mam "przycmienie" (np.wrzucil bym kiedys talerz do kosza zamiast do zlewu)
7.lubie sie bac do mometu w ktorym sie boje, wtedy tego zaluje :D
8.czesto zapominam sobie o niektorych rzeczach (ale to chyba nie skleroza bo na nia jestem zamlody)
9.lubie sie bawic wlosami jak mam je rozpuszczone
10.jak kupie sobie jakis komiks to musze miec cala jego serie
11.jak ktos mi kaze cos zrobic i nawet pomyslalem sobie ze tak zrobie to nigdy tego nie zrobie
12.ukladam sobie czasem przed snem jak bedzie wygladal moj dzien, ale nigdy sie to niesprawdza :D
13.ostatnio nie stawiam polskich znakow na kompie (przez gg)
14.czasem gadam sam do siebie, a pozniej sie rozgladam czy jest ktos kto mogl by to uslyszec
15.czasem przypominam sobie jakis smieszny motyw z mojego zycia i zaczynam sie smiac, nawet na ulicy czy w tramwaju
16.czasem jak niewiem jak cos sie pisze to sprawdzam sobie w googlach poprawna pisownie(takze teraz :) )

i to chyba tyle

#54 darcons

darcons

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 235 postów

Napisano 26 07 2005 - 04:03

1.W wakacje chodze spać nad ranem i śpię do 13.00-14.00 a potem chodzę wkurw..., że przespałem pół dnia.
2.Nie lubię słodyczy.
3.Herbatę piję w półlitrowym kubku. Po półgodzinie muszę robić następną.
4.Nie lubię słońca. Wolę siedzieć w półmroku.
5.Bez plecaka na mieście czuję się jak bez ręki. Noszę nawet, jak jest pusty.
6.Kiedyś czytałem, gdzie tylko się dało. Odzwyczaiłem się.
7.Książkę czytam tylko wtedy, gdy spodoba mi się jej tytuł.
8.Jak się budzę, muszę najpierw czegoś się napić, pół godziny później dopiero zapalam paierosa.
9.Jestem palaczem, ale męczy mnie towarzystwo innego palacza.
10.Nie lubię kawy, ale czasem piję (zawsze słodzoną i z mlekiem i tylko rozpuszczalną).
11.Gdy widzę reklamę paluszków Lajkonik, od razu wyłączam dźwięk.
12.Lubię trzaskać naczyniami, kiedy je myję (tak straciłem już część serwisu).
13.Lubię zapach lasu wiosną.
14.Lubię zapach świeżych gazet.
15.Zawsze zasypiam na lewym boku. Kołdra im lżejsza tym lepiej (najlepszy koc).
16.Lubię bałagan.
17.Naczynia myję dopiero wtedy, jak skończą mi się czyste.
18.Umiem gotować, ale dla siebie nie gotuję.
19.Przed pójściem spać sprawdzam, czy są zamknięte drzwi wejściowe (nawet kilka razy).
20.Przechowuję wszystko, co wiąże mi się z jakimiś wspomnieniami (nawet karteczki, na których zapisuję nr tel.-po kilku latach zastanawiam się czyj to numer, bo oczywiście tego nie dopisuję).
21.Jestem chory, jak mam napisać do kogoś list.
22.Jak mi się przyczepi jakaś piosenka, to ją mogę tak cały dzień nucić.
23.Kiedy się położę-zasypiam, nawet jak jestem wyspany.
24.Zapamiętuję rejestracje samochodów (tego już nie mogłem się oduczyć). Na szczęście po jakimś czasie zapominam.
25.Lubię prysznic, nie cierpię wanny.
26.Przed stresującymi spotkaniami nic nie jem.
27.W czasie pełni mam większą ochotę na seks.
28.Raz w roku robię generalne porządki-nigdy nie udało mi się posprzątać wszystkiego.
29.Nie lubię jeździć samochodem (i tak nie mam prawa jazdy).

To tyle. Na razie.
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Topics (oben) und fragen den Moderator.

• Goście

Napisano 26 07 2005 - 12:40

Ja mam sporo dziwact i pewnie uznacie mnie za kogoś naprawdę dziwnego jak to przeczytacie :)

Moje dziwactwa:

1.Jak byłem mały to lubiałem wchodzić do szafy i chować się tam - nawet ponad godzinę:)))
2.Jak leję, to leję zawsze na deskę (w kiblu) :D
3.Zawszę się kąpię w wannie, a NIE POD PRYSZNICEM!
4.Lubię się kąpać godzinami - w wannie rzecz jasna - na początku siedzę w wannie przez 15 minut - cał kąpiel trwa od 30 minut do...godziny!!! :D
5.Do niedawna spałem tylko pod dość grubą pierzyną - nawet latem, a przykrywałem się wysooko!
6.Teraz śpię pod kołdrą (z Alberta - sklep):)))
7.Lubię czasem wypić kawę (taką mocniejszą);-)
8.Nie lubię momentów kiedy muszę odejść od kompa :)
9.Zawsze jak włanczam kompa, to ładuję określone programy i do tego otwieram określone stronki i pewne foldery - tak jest zawsze!:-)
10.Ziemniaków nie lubię, ale lubię za to to co się robi z ziemniaków (frytki, placki ziemniaczane) - te rzeczy mógłbym jeść kilogramami:)))
11.Jak jem jogurty, to zawsze je piję (nawet jak są dosyć gęste), a jak są zbyt gęste, to rozmieszam je zawsze łyżką.
12.Jogurty lubię pić do końca, a potem wydrapywać łyżką resztki jogurtu!;-)
13.Czasem zdaża mi się podczas jedzenia jogurtu pod koniec razem z jogurtem do kosza chciałem wrzucić łyżeczkę (blink - zawieszka???)
14.Gatki zmieniam głównie wtedy kiedy się kąpię!(a napewno nie codziennie) :D
15.Lubię porządek w gazetach i płytach różnych;-)
16.Czasem zdarza mi się coś gadać tak na "sam do siebie":)))
17.Jak słucham muzy i spodoba mi się jakiś soundtrack, to zawsze muszę się nauczyć "słów" na pamięć - tak, żeby podczas kąpieli miec co śpiewać se :)
18.Przed stresującymi wyjściami często się odlewam!!! :)
19.Przed wyjściem z domu (jak nikogo nie ma w domu i ja zamykam), to zawsze sprawdzam po kilka razy telepiąc za klamkę, czy zamknąłem;_)
20.Kiedyś (jak byłem mały) wysoko podczągałem spodnie, a że były to dresy, to efet był zajebisty.
21.Kiedyś nie lubiałem jeansów (za szybko wyrastałem - głównie w pasie), a teraz lubię i głównie w takich spodniach chodzę - koniecznie ciemnie kolory, np. ciemny granat - WYTARTE.
22.Jak pożyczałem od kogoś nie raz zeszyty, to lubiałem je...wąchać - bo miały wyjątkowy zapaszek.
23.Do niedawna miałem obsesję na punkcie softu zabezpieczającego;P
24.Do tej pory nie nauczyłem się jazdy na rowerze :) cóż to za trudna sztuka - jak dla mnie (mając kilka lat umiałem jeździć,m ale potem nie kontynułowałem, bo jak wyrosłem z rowera, to... ;D
25.Jak gram w coś typu UT 2004, to koniecznie wpisuję cheaty typu: god, albo allweapons, allammo i wtedy przypomina mi się kawałek Paktofoniki - I'm god (na grze rzecz jasna) :D

uff. można by wymieniać długo
Nie wiem, czy wszystkie z w.w. moich dziwact są "normalne", ale jak sobie przypomnę, to napiszę więcej;-)

Nara!

#56 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 26 07 2005 - 14:17

2.Jak leje w kiblu, to najpierw coś zssuwam (na huyu) i dopiero potem leję! :D
4.Lubię w gatkach (swoich) znajdywać kłaki łonowe i potem komuś je dawać pod ryj mówiąc, że ZEŻRE (ten ktoś)!
5.Jak robię to i owo (męczenie pytonga) - patrz Ten Topik , to zawsze potem wycieram hu.a chusteczką, a drugą chusteczkę przeznaczam na zrobienie tzw. "papieru z h.u.j.a", a potem komuś to podstawiam pod nos :D
7.Lubię się kąpać godzinami - w wannie rzecz jasna - na początku siedzę w wannie przez 15 minut i "myślę" no i "bawię się" swoim huyem cośik :D

Wyświetl post

Hahahaha .... trochę dziwny ??? :D ;D
Podtykanie komuś swoich kłaków z krocza pod nos, tudzież skutasiałej chusteczki to już dewiacja :) :) ;D, ponadto masz jeszcze obsesję na punkcie swojego, zamęczonego zapewne, wacka :)
Poza tym nie przekraczasz normy :) ;D

Pozdrawiam!!!!
P.S. Przy takich dziwactwach straciłem ochotę na opisanie mojej obsesji związanej z ketchupem ......

• Goście

Napisano 26 07 2005 - 17:15

Nie wiem, czy wiesz, ale od twoich malowniczych określeń spadłbym z krzesła prawie :D
Dobra pisz swoje kolejne dziwactwo - tylko bez textu, że ci się odechciało :)

4.Lubię w gatkach (swoich) znajdywać kłaki łonowe i potem komuś je dawać pod ryj mówiąc, że ZEŻRE (ten ktoś)!
5.Jak robię to i owo (męczenie pytonga) - patrz Ten Topik , to zawsze potem wycieram hu.a chusteczką, a drugą chusteczkę przeznaczam na zrobienie tzw. "papieru z h.u.j.a", a potem komuś to podstawiam pod nos :D
7.Lubię się kąpać godzinami - w wannie rzecz jasna - na początku siedzę w wannie przez 15 minut i "myślę" no i "bawię się" swoim huyem cośik :)

Wyświetl post

Hahahaha .... trochę dziwny ??? :) ;D
Podtykanie komuś swoich kłaków z krocza pod nos, tudzież skutasiałej chusteczki to już dewiacja :) :D ;D, ponadto masz jeszcze obsesję na punkcie swojego, zamęczonego zapewne, wacka :)

Pozdrawiam!!!!
P.S. Przy takich dziwactwach straciłem ochotę na opisanie mojej obsesji związanej z ketchupem ......

Wyświetl post

1.Jakiego zamęczonego???
Z tą wanną, to nie jest tak do końca jak napisałem, ale przyznam, że tak poza tym, to nie przekraczam normy :)

#58 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 26 07 2005 - 21:20

7.Lubię się kąpać godzinami - w wannie rzecz jasna - na początku siedzę w wannie przez 15 minut i "myślę" no i "bawię się" swoim huyem cośik :D

Wyświetl post

Hahahaha .... trochę dziwny ??? :) ;D
Podtykanie komuś swoich kłaków z krocza pod nos, tudzież skutasiałej chusteczki to już dewiacja :) :) ;D, ponadto masz jeszcze obsesję na punkcie swojego, zamęczonego zapewne, wacka :D

Pozdrawiam!!!!

Wyświetl post

Z tą wanną, to nie jest tak do końca jak napisałem, ale przyznam, że tak poza tym, to nie przekraczam normy :)

Wyświetl post

Znaczy się, że nie "myślisz" w wannie ? :) :) ;D

Narka!!!!

• Goście

Napisano 26 07 2005 - 21:22

Myślę - nad następnym dniem :D

#60 Lordz

Lordz

First Rank

• Użytkownicy
  • 49 postów

Napisano 26 07 2005 - 21:36

nie lubię rosołu

- jak spie to musze byc przykryty, nawet gdy jest cieplo, bo inaczej nie usne

choc kawałkiem :D

- zawsze tworzę bałagan ,uwielbiam w nim przebywać

coś w tym jest magicznego

- ściągam kupę różnych aplikacji z sieci i innych takich pierdół i zapominam o nich.Kiedy chcę je w końcu sprawdzić ,to często nie wiem co to jest.

ostatnio nawet wale opisy bym na przyszłośc wiedzial co i jak
-nalogowo rozkrecam i skrecam rzeczy, zawsze mam przy sobie wkretak

Wzruszam się widząc upadłe fabryki (mieszkam w Łodzi)

och ta nasza ŁÓDŹ

2. Nigdy nie wychodze z domu bez mojego plecaka
3. Tuz po wyjsciu z łóżka najpierw wlaczam kompa 4. Nie spózniam sie (i to jest chyba dziwactwo bo praktycznie wszyscy ktorych znam spozniaja sie)7. W supermarkecie przed pólka z piwem trace conajmniej 10 min zastanawiajac sie jakie by tu sobie dzisiaj kupic a i tak wybieram to ulubione

nio nio

- jestem strasznie pamietliwy i msciwy

potrafie czekac długo by zemsta była słodsza :D
Jesli siedze przy kompie to zawsze slucham jakies muzyki, w ciszy nie moge sie skupic

- jak jestem głodny, to zaczynam być zły. I to cholernie zły

i to BARDZOOOOOO uwielbiam jeść jeść i jeszcze raz jeść
moje kochanie twierdzie że:

potrafisz byc naprawde zgryzliwy,smieszny ale zgryzliwy

jak sie kochamy potrafisz ogladac tv

teraz już coraz mniej:P albo wogóle

ze po sexie pachniesz nietypowo

to było by narazie tyle.. ale pewnie cos jeszcze znajde :D
Nie pijesz nieżyjesz. pijesz boli cie głowa [SIZE=7][COLOR=red]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych