Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Wasze dziwne dziwactwa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

#76 trocnik

trocnik

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 131 postów

Napisano 15 12 2005 - 01:20

- kilkanaście razy dziennie mam deja'vu

Ogólnie uważam się za dziwnego i ludzie za takiego też mnie uważają :lol:

Wyświetl post

Częstość występowania

Déjà vu występuje z równą częstotliwością w różnych populacjach. W różnych badaniach uzyskano wyniki wskazujące, że doświadczyło go od 30 - 96% ludzi. W znakomitej większości przypadków jest zjawiskiem występującym u zdrowych osób

http://pl.wikipedia.org/wiki/Deja_vu

A kto na tym swiecie jest normalny? :P

#77 Gość_sparhawk_*

Gość_sparhawk_*
  • Goście

Napisano 15 12 2005 - 02:39

Generalnie sporawo tego, i wiele mozna by zacytowac z szacownego tu grona,no ale...:
-deja'vu czesto
-jesli pamietam sny, to bardzo czesto sie one sprawdzaja (ale zazwyczaj w dalekiej przyszlosci)
-zawsze jak zbliza sie niebezpieczenstwo, albo cos czego pozniej bede zalowal to mam
mrowienie w d...e
-nie lubie biadolenia ludzi i uzalania sie nad soba (powoduja, ze robie to samo :lol:)
-uwielbiam wachac ksiazki, i zdarzylo sie, ze ich zapach przekonal mnie do zakupu
-zawsze musze miec wszystko poukladane w odpowiednim miejscu w swojej twierdzy (nie daj Bog, jak ktos cos poprzestawia)
-sciagam pelno dokumentow, dokumentacji i roznej masci papirow, a pozniej jej nie przegladam
-za nim autobus pojawi sie w zasiegu mojego wzroku, bilet juz czeka na niego (znaczy na kasownik)
-uwielbiam herbate indyjska z odrobina cukru (mam na mysli bardzo, baaardzo mocna herbate)
-nie spotkalem kobiety (tudziez dziewczyny),ktorej nie spojrzalbym na tylek :P
-lubie czasem sie wykrzyczec w srodku lasu na spacerze o 2 w nocy
-jesli piwo to tylko z butelki, kufel omijam z daleka,
-bierze mnie obrzydzenie jak widze Warke Strong
-bardzo czesto czyszcze dysk ze smieci
-pierwsze co robie po wlaczeniu kompa to sprawdzam poczte (zawsze)
-lubie wachac swoje pierdy
-o to jest dobre, ale mi sie przypomnialo :P, jak slysze, ze szambo wybieraja, podziwiam zapachy z tym idace (ale ze znacznej odleglosci)
-jak wodka to tylko czysta, ale zdarza sie cytrynowka
-czesto robie glupie miny, lub cwicze mimike twarzy przed lustrem
-nie wchodze do antykwariatu, jesli wiem, ze nic nie kupie (kasa)
-czy ktos kiedys probowal podpalic wlasny piard ? niezla jazda :P
-im wczesniej mam wstac, tym pozniej chodze spac
-jak jestem wkurzony to lubie duzo biegac do zameczenia sie
-grywam w zasadzie tylko w TCM, reszta mnie nudzi po 1-2 godzinach,ewen.koncze gre w 2-3 dni
-Lubie chodzic po niepopekanym chodniku, popekane czesci omijam, niepopekanymi, a jak nie ma jak przejsc, to przechodze trawa.
-jak nie chce mi sie gdzies jechac, to wychodze tak, zeby sie spoznic na pociag (zawsze jakies usprawiedliwienie :D)
-lubie wymyslac historyjki (np, ze jestem DJ, albo ze ktos cos, to tak jakbym pisal opowiadanie, tylko w glowie)
-lubie sobie stukac palcami, jak duzo mysle, albo jak sie nad czyms zastanawiam
-kiwam sie w jakis swój rytm nawet jak nie mam muzyki
-czesto sobie nucisz jakies dziwne rzeczy,takie dudidu
-czesto zdarza mi sie dlubac w nosie, szczegolnie jak mysle nad jakims problemem i nie moge nic wymyslec

To tyle na razie. Jak sie cos przypomni to sie dopisze.
Kurde tak naprawde to jedno wielkie dziwadlo ze mnie :), ale czyz kazdy z nas nie jest dziwny na swoj sposob ?

#78 tenchika

tenchika

Second Rank

• Użytkownicy
  • 84 postów

Napisano 15 12 2005 - 12:53

Moje dziwactwa:

1. Kiedy wychodze z domu czesto oglądam się za siebie, jakby ktoś mnie gonił.
2. Gdy gdzieś idę obsesyjnie kilkanaście razy sprawdzam która jest godzina.
3. Zaraz jak wstane włączam kompa, dla samego włączenia.
4. Zawsze w nocy budze się żeby coś zjeść.
5. Mam manie na punkcie kadzidełek.
6. Zazwyczaj mam bałagan, ale jak sie zbiore i posprzątam wszystko musi stać równiutko.
7. Mam obsesje na punkcie ścierania kurzu z biurka.
8. Nie cierpie bardzo słodkiej herbaty.
9. Zmieniam skarpetki kilka razy dziennie.
10.W pociagu czy tramwaju zawsze mam wrażenie, że mam zły bilet.
11.Lubie patrzeć na męskie dłonie.
12.Gdy jestem czymś zaabsorbowana siadam jak "kura na grzedzie"
13.Zawsze musze być przykryta po szyje, ale nogi mam odkryte i zazwyczaj wystają mi z łóżka.
14.Nie znosze zapachu watróbki, za to pijąc sok mulituwitamine wydaje mi sie ze to mnie uzdrawia. :P
15.Nie lubie modnych ciuchów.
16.Jak byłam mała lubiłam spać w dziwnych miejscach.
17.W zime lubie chodzić po czyiś śladach na śniegu.
18.Gdy jedzie samochód odruchowo łape się siatki lub płota. :lol:
19.Boje się psów żółtej maści.

Jest jeszcze kilka rzeczy, ale nie pamietam. Wiele rzeczy robie odruchowo, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

:P
"Waiting here, as I sit by the stone
They came before me, those men from the sun.
Signs from the heavens say I am the one. "

#79 bobixx

bobixx

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 392 postów

Napisano 16 12 2005 - 12:37

3. Zaraz jak wstane włączam kompa, dla samego włączenia.

Ja także, z tą różnicą że sprawdzam jeszcze tylko pocztę.

-im wczesniej mam wstac, tym pozniej chodze spac

Ja także, i robię to z całą świadomością he he...

-lubie wymyslac historyjki

Ja także, tak dla siebie, w myślach które potem najczęściej zapominam

5. Mam manie na punkcie kadzidełek.

Ja także, zwłaszcza na punkcie cannabic

15.Nie lubie modnych ciuchów.

Ja także. W ogóle nie lubię "modnych ludzi", którzy nie mają swojego stylu. Brrrr... :D
Oraz szystkie płyty CD, DVD i kasety(ponad 1000 sztuk) muszę mieć podpisane takim samym rodzajem pisma (czcionka, wielkość, kolor etc.)

Okazuje się, że wiele zajawek o których myślałem że są moimi "jazdami" mają inni. :D
Niewiele jednak mnie to pociesza :D B)
Pozdrawiam!
Harm Reduction - Kraków Poland

#80 Fargo1980

Fargo1980

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 215 postów

Napisano 23 12 2005 - 09:03

Witam.

Oprucz niektórych "dziwactw" w/w znalazłem u siebie jeszcze inne.
1. Śpię na plecach przykryty pościelą, guziki muszą być zawsze w nogach i zawsze do góry :)
2. Oglądając TV musze trzymać pilota i imituje palcem zmiane kanałów zazwyczaj jest to 1,2,3 przeskakue poprostu po guzikach nie zmieniając programu :)

Jak coś jeszcze wynajdę to dopiszę

Poz.
Życie jest jak Miriam.
Wszystko niby ładne i piękne, a tu nagle...ch***j
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#81 barth

barth

Second Rank

• Użytkownicy
  • 83 postów

Napisano 23 12 2005 - 20:18

A oto moje dziwactwa <_< :

1. Uwielbiam zapach benzyny i butaprenu
2. Nienawidze mleka (ostatni raz piłem je podobno gdy miałem 3 lata)
3. Gdy widze jak ktoś pije mleko zbiera mnie na wymioty.
4. Zasypiam jedynie w pozycji horyzontalnej.
5. Czasem budze się stojąc przy oknie
6. Siedząc na kiblu muszę coś czytać
7. Gdy się skaleczę, uwielbam zdrapywać sobie strupy ( kiedyś łokieć goił mi się pół roku)
8. Wychodzę ostatni z pracy i wracam nawet trzykrotnie by sprawdzić czy dobrze zamknąłem sklep.
9. Zawsze robię wszystko na ostatnią chwilę.
10. Uwielbiam wąchać włosy i uszy swojej panny.
11. Jestem fetyszystą. Do łóżka panienka musi być ubrana w sexowną bieliznę - inaczej jej nie tknę.
12. Kiedy siedzę na SE co jakiś czas muszę popatrzeć na avatara picasso.

#82 Bug

Bug

Second Rank

• Użytkownicy
  • 94 postów

Napisano 24 12 2005 - 16:35

ja u siebie znalazłem jeszcze jedno mianowice zawsze czytam gazete od tyłu ( oczywiście nie dotyczy to książek <_< )

#83 321konio

321konio

First Rank

• Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 01 03 2006 - 23:36

he troche sie znajdzie:D

- wlaczam kompa noga od razu przy schodzeniu z lozka (chyba ze jest wlaczony cala noc)
- zawsze jak mam zapalone swiatlo w pokoju musze zaslonic zaluzje, bo mam wrazenie ze ktos mnie obserwuje
- jak sobie znajduje nowe hobby, to masowo sciagam z netu filmy, zdjecia itp.
- hobby zmieniam co kilka miesiecy
- co chwile wlaczam outlook'a (choc wiem ze nic waznego raczej do mnie nie przyjdzie)
- jak nie korzystam z kompa, klawiatura musi byc ulozona idealnie rowno na biurku
- w pokoju praktycznie nigdy nie mam porzadku, nawet jak posprzatam
- czesto nie moge dlugo zasnac, bo.. o czyms mysle, i nie zasne dopoki nie dojde do jakiegos wniosku
- gadam do siebie
- nie nawidze dyskotek
- jesli jestem u kogos, i mi proponuja herbate albo cos, zawsze najpierw odmowie, nawet jak mam ochote
- zawsze slizgam sie po podlodze jak chodze
- jak tylko zauwaze jakas kropeczke na okularach, to od razu je czyszcze
- denerwuje sie jak slysze w glosnikach zaklocenia z tel komorkowego
- jak jade zdawac na prawko, z gory zakladam ze uwale, zastanawiam sie na czym, a na koniec zapyskuje do egzaminatora
- jak mi sie nudzi przy kompie rozgladam sie po pokoju, co moglbym wziasc i sie pobawic
- jestem niewierzacy choc w pokoju powiesilem krzyz..
- szkoda mi wlaczyc film na kompie, bo mysle ze to beda zmarnowane niecale 2h, a gdy mina te 2h na nic nie robieniu, zastanawiam sie czemu nie wlaczylem filmu
- na kompie obejrze zawsze film do konca, nawet piekielnie nudny
- karton po jakiejs przesylce potrafi stac u mnie w pokoju ponad miesiac

dobra. jest tego full, ale wystarczy:P
fajna zabawa takie wypisywanie :D

#84 Fawer

Fawer

First Rank

• Na emeryturze
  • 21 postów

Napisano 29 04 2006 - 22:34

-nawet bez piwa zawsze czuję sie ostro narąbany (chociaż jestem abstynentem)
-lubię mleko, piję przynajmniej litr dziennie
-często grzebie we włosach
-jak się denerwuję, to obgryzam paznokcie
-jak komp huczy, to odruchowo go kopię
-muszę spać w rozkroku
-zawsze po sikaniu muszę sobie podetrzeć genitalia ^^
-jak siedzę na kompie, zamykam okno żaluzją, gdyż nie lubię światła słonecznego
-jak mam kasę, to chcę ją jak najszybciej wydać

resztę może się poem dopisze...

#85 MandrakeLin

MandrakeLin

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 183 postów

Napisano 29 04 2006 - 22:50

Fajny temat :)
No wiec tak:
1.-

jak spie to musze byc przykryty, nawet gdy jest cieplo, bo inaczej nie usne

Ja podobnie tyle ze mi wystarczy jak bede mial koldre miedzy nogami
2.-

- gdy rano mam wstac, w zwiazku z wyjazdem, spotkaniem, etc to zawsze budze sie 5-10 min przed ustalona godzina pobudki, bez nastawiania jakiegokolwiek zegarka

Mam dokladnie tak samo i co dziwne nie ma tak zawsze tylko jak mam jakis fajny wyjazd na ktorym mi zalezy
3.Rowniez zapominam zabra herbaty z kuchni
A jak mi sie przypomni to mowie sobie ze niechce mi sie juz pic
4. Za kazdym razem jak siadam do kompa mam 2/5 wolnego pulpitu
Jak odchodze mam kokolo dwoch wolnychj luk na ikonki
5. Tez jestem malim cpunkiem :huh:
Nie dosyc ze lubbie benzyne wahac to jeszce chwile gdzy rozpala sie papierosa= cudo normalnie
6.

1. Śpię na plecach przykryty pościelą, guziki muszą być zawsze w nogach i zawsze do góry

Mam to samo bo wtedy stopy nie wchodza miedzy powloczke a koludre
7. Jak wchodze na stronki torrentowe to kilka razy dziennie musze uaktualnic statystyki moich torrentow
i zabiera mi to mase czasu
Ps. Wlassnie zapomnialem o herbacie :( :(
Fajnie czyta sie te glopoty
-----------------------------------------------------------------------------------
Dołączona grafika
-----------------------------------------------------------------------------------

#86 hecia13

hecia13

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1131 postów

Napisano 29 04 2006 - 23:16

A ja nie znoszę, po prostu działa to na mnie jak płachta na byka, miauczących panienek z koszmarną manierą "zaciągania" (typu mówienie "czesc" zamiast "cześć" albo "trze" zamiast "trzy" albo "da damu" zamiast "do domu"). Prałabym po pyskach i obowiązkowo wysyłała na lekcje dykcji, a te miauczące z telewizji wylałabym na zbity pysk z miejsca.
The Cylons were created by man...
Dołączona grafika

#87 lisu

lisu

First Rank

• Użytkownicy
  • 22 postów

Napisano 02 05 2006 - 11:06

1. po przebudzeniu przynajmniej kilka minut polezec
2. w łazience podczas mycia musze usiasc na wannie :)
3. mam zawsze wyciszona komorke
4. zawsze mam ja w pokoju na poduszce
5. jak jem musze kilkanascie razy pobiec do pokoju zobaczyc czy mam smsa (lepiej by bylo nie wyciszac ale to nie to)
6. jadac samochodem nienawidze jak ktos jedzie przedemna
7. jeszcze bardziej jak jedzie za mna
8. wulgaryzmy na kazdego kto jest na drodze wtedy co ja
9. sluchanie bardzo cicho muzyki (bardzo cicho)
10. kilka krotne sprawdzanie skrzynki jak jestem przy kompie (a malo kto zna moj e-mail)
11. wyjatkowo szybkie wylaczanie kompa kopniakiem (ma juz 7 lat i dziala wiec mu to nie szkodzi)
12. tworzenie postaci do rpgow mimo ze juz jakis czas nie gram :P (tesknota)
13. Nie jem nic co zielone
14. obsesja na punkcie czystych uzadzen sanitarnych
Blondynka jest jak wózek z "biedronki", dajesz 2zł i pchasz ile chcesz

#88 slaw

slaw

Medium Rank

• Na emeryturze
  • 221 postów

Napisano 07 05 2006 - 18:07

lubie wachac maryche nie palic ,tu w anglii pala wszyscy od malego do starego a ja sobie wacham bardzo przyjemny zapach ktory przypomina mi wakacje na wsi widocznie jakies ziesko tak pachnialo :D

#89 egzorcystyczny

egzorcystyczny

First Rank

• Użytkownicy
  • 70 postów

Napisano 02 03 2012 - 14:26

oo jak miło -no trochę zdradze tajemnic ;-)

1. żłopie kawy ostre siekiery 1 litr wody ze 5 łyżeczek (rzadko ale jednak) popijam alkocholem i tabletkami przeciwbólowymi
2. BARDZO CZĘSTO W NOCY budzę się około godziny 03.00 (godzina Śmierci Pana Jezusa)
3. obgryzam paznokcie z rąk od kilkunastu lat -ale raz na jakiś czas nie i choduje je bardzo długie
4. golę się rzadko jeżeli chodzi o brode i tylko w zimnej wodzie -bez zmiękczaczy. czasem tylko mydło
5. nałogowo zbieram (kradne podbieram okradam naciągam wypytuje) obrazki krzyżki i medali święte a potem je chowam w domu a póżniej rozdaje ludziom i inne takie
6. Mam fazy w trakcie rozmów -np. zaczynam rozmowę z kimś w materi "gier fantasy" a rozmowa się kończy tematem "dlaczego nie wierzysz w Boga ateisto" ;-)
7. Jak palę tytoń to naśliniam folikje i bletki za mocno
8. nie myję swoich włosów długo i mam prawie że naturalne dredy
9. Czasami jak mnie ktoś pod@$@#$ za mocno -to udaje że jestem dla niego miły a potem zza pleców wycieram się w jego ubranie smarki swoje z nosa... TAK WIEM ŻE TO STRASZNIE ŚWINSKIE..... tak jest mi wstyd.
10. Jak rozmawiam z ludźmi to czasem nie patrze im w oczy -a czasem wręcz na odwrót. Patrzę tak intesywnie że to oni uciekają ode mnie wzrokiem.
11. Nałogowo w sklepach gdziekolwiek jestem zadaje pytania "czemu takie drogie?" "prosze mi wystawić fakture imienną Vat"
12. Uwielbiam patrzyć dziewczynom w oczy. Podnieca mnie to. Chyba za bardzo...
13. No i mnie podnieca jak mam na sobie czarną strasznie obcisłą męską podkoszulkę która jasno ukazuje moje bryłki na mieśniach
14. hmmm...cóż jeszcze z takich delikatniejszych spraw.... gram w Starcrafta 1 od jakiś 8 lat... to jest narkomański straszny nałóg....
15 no i jak patrze na czarny kolor ubrań ludzi to wzbiera we mnie jakaś dziwna siła i uwielbiam patrzyć na kapłanów zakonników i zakonnice jak są w czarnych habitach i uwielbiam patrzeć w słońce i w księżyc i w gwiazdy i wschody i zachody słońca.
16. Podnieca mnie zgrzyt metalu kamienia i betonu oraz kredy, dziewczyny z długimi włosami zwłaszcza czarnymi, ból w mięśniach moich, black elektro industrial metal, piracenie wszystkiego, przesiadywanie w cichym spokojnym kościele i modlitwa przed Tabernakulum, kobiety w zaawansowanej ciąży uważam że są najpiękniejsze na świecie, zielona gęsta mokra błotniasta trawa, jesienne liście napchane w lesie i na drodze, bardzo duża gigantyczna ilość pościeli i poduszek w jak najmniejszym miejscu, i dla odmiany. raz na jakiś czas NA PRAWDE, śpię na podłodze -koc poduszka i drugi koc. bez niczego. czarne,zielone,fioletowe,brunatne koszule i podkoszulki.
17. Kocham swoją kostkę wszędzię z nią chodze. czasem nawet do Kościoła.
18. Namiętnie czytam ksiażki o demonologi naprotechnologi mariologi i tym podobnym dziedzinom
19. Mam na sobie zawsze full zestaw świętych obrazków krzyżyków i często nosze ksiażeczki ze soba religijne
20. Raz na jakiś czas -uprawiam średniowieczną bolesną asceze zwaną w środowiskach jako "dyscyplinę" ale czym to jest -to nie powiem bo to tylko dla ortodoksów

Więcej grzechów nie pamiętam....

#90 SailorPanda

SailorPanda

First Rank

• Użytkownicy
  • 0 postów

Napisano 31 08 2012 - 07:32

Boję się wszelkiego robactwa latającego. Nawet motyli.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych