Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

FIFA 2005

• Zamknięty Temat jest zamknięty
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 Majkel

Majkel

First Rank

• Użytkownicy
  • 74 postów

Napisano 05 10 2004 - 21:17

Witam,jakie sa wasze pierwsze opinie o fifie 2005???ja juz zassałem moin zdaniem jest niezła nie graem duzo ale napewno lepsza od fify2004 która była dla mnie totalna klapa tak jak euro2004.jestem ciekaw jaka piłke najbardziej lubicie pro evolution czy fife????

#2 Zyon

Zyon

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 473 postów

Napisano 06 10 2004 - 10:33

Piszesz o Fifie 2005 na PC???
Śnił mi się ślimak pełznący po ostrzu brzytwy

#3 klejoo

klejoo

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 109 postów

Napisano 06 10 2004 - 10:47

Jak narazie PES rządzi ;) . Jeszcze tylko żeby miał licencje tak jak Fifa i ta dróga będzie musiała się natrudzić aby dorównać piłce od Konami. Jednakże Fifa robi coraz większe postępy i kto wie czy za rok, dwa nie będzie równie dobra co PES (chociaż w to nie wierzę ;) ).

Pozdro

#4 de.marco

de.marco

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 917 postów

Napisano 06 10 2004 - 11:15

Zyon  napisano 6-10-2004 11:33
  Piszesz o Fifie 2005 na PC???

Popieram.0 linka na PC
@klejoo
Jak cosik znajdziesz daj znać w tym temacie.
Pozdawiam.

#5 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 06 10 2004 - 13:36

Na NFOrce jest na razie tylko info o wersji na Xbox'a i PS2 - póki co relase na PieCa chyba się nie pojawił.
Z tego co wiem, gra w wersji na blaszaka ma się pojawić 8 października...czyli już za dwa dni. ;)

Pozdrawiam!!!!

#6 Majkel

Majkel

First Rank

• Użytkownicy
  • 74 postów

Napisano 06 10 2004 - 13:43

Panowie ja mam na pc i zbijam na tym ogromna kase,wspominałem wam jakis czas temu ze dc jest najlepsze i tam wszystko maja szybciej niz na torenta.fife mam od dwoch dni jest niezła podobna do 2004 tylko ze ulepszyli sterowanie co bardzo pochwalam.zawodnicy nie sa tacy sztywni niezła gierka.ale linka nie moge zucic bo to prywatne huby i tam niestey nie da sie tak łatwo wejsc.juz niedługo powinniscie miec na torrenta nie martwcie sie.gierka zajmuje 1.2gb.nieliczne osoby maja ta gre i daltego nie ma jeszcze na torrenta.ale bez zadnych rewelacji to fifa zwykła piłka jest legia wisła i polonia.pozdro

#7 Zyon

Zyon

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 473 postów

Napisano 06 10 2004 - 13:49

@Majkel nie wciskaj ludziom kitu prosze ;).

Pozdrawiam ;)
Śnił mi się ślimak pełznący po ostrzu brzytwy

#8 kambo

kambo

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 2503 postów

Napisano 06 10 2004 - 14:01

Panowie ja mam na pc

ja bym powiedzial, ze jedyne co masz to zbyt wybujala wyobraznie.....

no chyba ze poprzesz swoje slowa screenem ;)

#9 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 06 10 2004 - 14:10

Ja tam czekam na Pro Evolution Soccer 4 , nie sądze żeby Fifa '05 była lepsza , no chyba , że zdarzy się cud .Premiera najnowszego PES'a już w listopadzie.

Nara!!!!

#10 klejoo

klejoo

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 109 postów

Napisano 06 10 2004 - 14:13

Ja tam czekam na Pro Evolution Soccer 4 , nie sądze żeby Fifa '05 była lepsza , no chyba , że zdarzy się cud .Premiera najnowszego PES'a już w listopadzie.

a który miłośnik gały na PC nie czeka? ;)

#11 Majkel

Majkel

First Rank

• Użytkownicy
  • 74 postów

Napisano 06 10 2004 - 16:48

ej nie mam do was pytan co za ludzie o boze,jak mam wam to udowodnic???????chcecie składy polskich druzyn ktore sa w fifie???fifa juz jest!!!!!a premiera jest 8pazdziernika.jak wam to udowodnic??????????

#12 szamrok

szamrok

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 1965 postów

Napisano 06 10 2004 - 16:58

Chcemy screeny, na ktorych widoczna bedzie informacja, ze jest to fifa 2005 i, ze jest on na pc :o

ej nie mam do was pytan co za ludzie o boze

Panowie ja mam na pc i zbijam na tym ogromna kase,wspominałem wam jakis czas temu ze dc jest najlepsze i tam wszystko maja szybciej niz na torenta.fife mam od dwoch dni jest niezła podobna do 2004 tylko ze ulepszyli sterowanie co bardzo pochwalam.zawodnicy nie sa tacy sztywni niezła gierka.ale linka nie moge zucic bo to prywatne huby i tam niestey nie da sie tak łatwo wejsc.juz niedługo powinniscie miec na torrenta nie martwcie sie.gierka zajmuje 1.2gb.nieliczne osoby maja ta gre

Boze, co za czlowiek :o
Dołączona grafika - darmowy program do katalogowania książek

#13 kambo

kambo

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 2503 postów

Napisano 06 10 2004 - 17:24

@Majkel zaproponowal ze przysle mi screeny jezeli tylko umieszcze je na forum jako dowod! Czekam na maila Majkel!

Mysle ze w 100% przekonujacy bylby screen z ekranem instalacyjnym na ktorym jednoznacznie bedzie wdac np. logo FIFY 2005 lub np. zrzutka ekranu glownego.

EDIT
wlasnie sie dowiedzialem ze to beda fotki.
Tylko zeby byly wyrazne :o

#14 Majkel

Majkel

First Rank

• Użytkownicy
  • 74 postów

Napisano 06 10 2004 - 17:49

Zaraz bede fotki które przesłałem kambo.i prosze nie piszcie na przyszłosc ze wciskam ludzią kit bo to nie prawda.poprostu mam juz fife wiem ze trudno w to uwierzyc bo premiery jeszcze nie było.

#15 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 06 10 2004 - 18:05

po prostu mam juz fife wiem ze trudno w to uwierzyc bo premiery jeszcze nie było.

Spoko , wcale nie trudno w to uwierzyć - Doom III też wyciekł przed premierą ;-)

Pozdrawiam!!!!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych