Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

FIFA 2005

• Zamknięty Temat jest zamknięty
31 odpowiedzi w tym temacie

#16 kambo

kambo

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 2503 postów

Napisano 06 10 2004 - 18:38

OK, screeny sa! Wszystkich dostalem 11 ale umiescilem tylko szesc bo az tyle miejsca na serwerze to nie mam....wybralem te najbardziej przekonujace (pozostale zrzuty to widoki na boisko, podonie jak w zdjeciu nr. 5). Czy to was przekonuje, ocencie sami. Moze tam sa jakies fotomontaze :o

moim zdaniem chlopak sie wybronil!!!

http://members.chell...ambo/fifa10.png
http://members.chell...ambo/fifa09.png
http://members.chell...ambo/fifa08.png
http://members.chell...ambo/fifa07.png
http://members.chell...ambo/fifa06.png
http://members.chell...ambo/fifa05.png

#17 Majkel

Majkel

First Rank

• Użytkownicy
  • 74 postów

Napisano 06 10 2004 - 18:44

mam nadzieje ze teraz mi wieżyce.@kambo dobra robota :o

#18 szamrok

szamrok

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 1965 postów

Napisano 06 10 2004 - 18:47

wieżyce to jakas nowa odmiana mszyc :o
Gierka w jakos malo przystepnym jezyku :o
Dołączona grafika - darmowy program do katalogowania książek

#19 Majkel

Majkel

First Rank

• Użytkownicy
  • 74 postów

Napisano 06 10 2004 - 18:51

SORY ZA BŁAD,JA WOLE PO FRANCUSKU.Bo sie go ucze.

#20 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 06 10 2004 - 19:27

@Majkel
Jak nie będziesz miał , w przyszłości , gdzie zamieścić screen'ów i innych takich , to możesz skorzystać z tego adresu.
Dozwolone formaty ,to jpeg ,jpg ,png ,gif i swf - obrazek nie może przekraczać 1024 kb.

Pozdrawiam!!!!

#21 kambo

kambo

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 2503 postów

Napisano 07 10 2004 - 08:29

FIFA 2005 jest juz w sieci ed2k. Wystarczy odwiedzic najwieksze polskie linkownie!
Premiera jutro, 08 pazdziernika. Wersja PL pojawi sie 15 pazdziernika.

Tak wiec wszyscy ktorzy nie mogli sie doczekac niech zaczynaja zasysac

#22 Majkel

Majkel

First Rank

• Użytkownicy
  • 74 postów

Napisano 07 10 2004 - 08:47

na torrenta tez juz jest!!!!!mozecie zasysac

#23 Gość_Fulu_*

Gość_Fulu_*
  • Goście

Napisano 07 10 2004 - 19:01

moze ktoś mógłby dać jakiegoś linka do torrenta ??? PLEASE bo te które mam na razie to 0 seeeeedów :o ja chce już mieć tą fife :o zresztą może być nawet przez DC++ przez FTP obojętnie tylko żebym zassał do jutra B)

#24 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 07 10 2004 - 21:08

Trudno zagwarantować dobry transfer , jeżeli nie jesteś zarejestrowanym userem serwisu pokroju Torrentbits.org.
Na stronach takich jak suprnova.org ,torrentreactor , itd; na jednego seeda przypada średnio ok. stu (i więcej) peers'ów , więc musisz mieć sporą cierpliwość ,bo nie ściągniesz tego szybko , ale na jutro powinno być.
Oto kilka linków :
FIFA 2005-RELOADED [bt-gm] [EFNet]
Suprnova - seed'ów 13 / peers'ów 1291 :o
FIFA 2005
Youceff Torrents - seed'ów 8 / peers'ów 944.
FIFA.2005-RELOADED
Bitreactor.net - seed'ów 75 / peers'ów 2119.

Nara!!!!

#25 sebek500

sebek500

First Rank

• Użytkownicy
  • 24 postów

Napisano 10 10 2004 - 09:53

ehh... ja se wyssalem tą gre ale nie mam do niej cracka... wezcie mo zapodajcie jak mozecie cracka do fify 2005 ... z góry dziekuwa

#26 Conspectus

Conspectus

First Rank

• Użytkownicy
  • 18 postów

Napisano 13 10 2004 - 23:32

Crack powinien być na płycie... sprawdź dobrze... jeśli nie ma, to spróbuj poszukać na stronach z crackami - adresy tutaj.
Trzeba być tak szybkim, jak nadchodząca chwila...

#27 klejoo

klejoo

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 109 postów

Napisano 20 10 2004 - 20:31

Nawet Fifa 05 kolego, dostaje KOPA od PES-a trzeciego :)

#28 Zyon

Zyon

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 473 postów

Napisano 20 10 2004 - 23:57

ojjj @klejoo nie zgodze tu sie z Toba. Fifa 2005 bardzo mile mnie zaskoczyla.
Łoilem PESa 3 przez pol roku. Naprawde wysmienita (lecz nie pozbawiona wielu bledow) wirtualna pilka kopana. Fifa 2004 byla moim zdaniem denna. Dlatego bylem sceptycznie nastawiony do 2005.
Na szczescie bardzo mile sie zaskoczylem. Gram w nowa Fife od tygodnia i szczerze mowiac sprawia mi to bardzo duzo satysfakcji. Wymienie pare zalet jakie dostrzeglem w tej grze:

- bardzo fajny tryb kariery,

- realne zmeczenie zawodnikow - tu napisze troszke wiecej.
Doznalem malego szoku. Gram pewnym drugoligowym zespolem niemieckim. II lige przeszedlem jak burza awansujac do I Bundesligi z pierwszego miejsca. Postanowilem kontynuowac wspolprace :) z tym klubem. Sklad mialem jak na I lige srednio slaby, ale o dziwo udalo mi sie jakos te pierwsze mecze wygrywac (nakladem sporych sil). Po 9 kolejkach zajmowalem 2 miejsce z tylko jedna porazka i tu nagle moj zespol zaczal wysiadac. Dostal malej zadyszki. Przegralem 4 kolejne spotkania (ale sie naklnalem :) ). Nie potrafilem stworzyc powaznych zagrozen pod bramka rywala (co na poczatku mi sie udawalo bez problemu). Okazalo sie, ze popelnilem manadzerski blad, a mianowcie nie wzmocnilem skladu przed sezonem. Nie zagwaranowtowalem dobrej rezerwy mojemu zespolowi. Teraz w zimowym okienku tranferowym nadrabiam braki i powoli wychodze z dolka. Czegos takiego jeszcze nie spotkalem w zadnej grze sportowej.

- wreszcie mozna wykonywac ladne nieszablonowe akcje.

- starzenie sie zawodnikow, a co za tym idzie powolny spadek ich umiejetnosci na "starosc".

- wzrost/spadek morali zawodnikow po wygranym/przegranym meczu, albo jak chlop ciagle grzeje lawe to tez mu sie odechciewa grac.

- trener tez czlowiek tez moze sie rozwijac (punkty umiejetnosci tenerskich)

- jak trener jest coraz lepszy to i pilkarze graja coraz lepiej,

- bardzo dobra/realna praca sedziow (bledy sedziego liniowego :( )

- animacja i wyglad pilkarzy,

- roznorodnosc podan, nie wiem czy to bylo w poprzednich Fifach, ale wreszcie jest to podanie jakie chcialem (kombinacja q+w)

- rynek transferowy (choc sa bledy w tlumaczeniu)

- aha jezeli chodzi o tlumaczenie to tu EA SPORTS ma olbrzymiego plusa za wydanie od razu polskieh wersji jezykowej.

- ogolnie caly mecz (gameplay) jest jakos taki bardziej realny. Oczywiscie zaznaczam, ze realny nie zawsze znaczy piekny. Nie wszystko Ci musi wychodzic (to tak jak w prawdziwym meczu :) )

Zeby byc sprawiedliwy to przyznam, ze wad ta gra tez ma pare:

- schematyczne rzuty rozne,

- powtarzajace sie animacje fauli,

- brak zaznaczenia jakas np. strzalka czy ktos z duzyny jest z przodu (troche mi tego brakuje). Radar jest do bani i radze go nie wlaczac.

- bardzo kontrowersyje faule na polu karnym (kazdy kto gral wie o co chodzi). Na szczescie rzadko sie to zdarza.

Podsumowujac: gra w Fife 2005 wreszcie sprawia przyjemnosc!!! Jak dla mnie gra przeskoczyla PESa 3. Zobaczymy co pokaze KONAMI. Mam nadzieje, ze PES 4 bedzie jeszcze lepszy:), choc watpie by dorownal Fifie w trybach rogrywki czy zabawie w manadzera/trenera.

Pozdrawiam!!! :)

PS. Ludzie powiedzcie, ze to klamstwo!!! Podobno PES 4 na PC ma wyjsc dopierow w marcu 2005 :( :(
Śnił mi się ślimak pełznący po ostrzu brzytwy

#29 klejoo

klejoo

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 109 postów

Napisano 21 10 2004 - 10:37

Ale zobacz Zyon prawie wszystkie plusy dotyczą jakby to napisać 'otoczki' a nie samej gry. Konami od zawsze przegrywało w tym temacie z EA (porównaj jeszcze ISS na PSX-a jeśli grałeś z ówczesną Fifą). Przyznam fajnie to brzmi i wygląda ale jak dla mnie PES i tak ma lepszy gameplay mimo że Fifka nieźle ten podciągnęła. Odkąd się przerzuciłem na PES-a nie widzę lepszej gały, ale jak tak dalej pójdzie to Fifa zrobi się lepsza od PES-a. Dlaczego? Bo Konami robi jednak za małe postępy w kolejnych wydaniach, a EA widać że przyśpiesza.
No ale każdy gra w to co lubi nie? :(
Ps. Chociaż Fifa niezła gała, przy PES-ie daje ciała :(

#30 lupab

lupab

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 273 postów

Napisano 21 10 2004 - 19:57

Zbytnio nie lubie Fify tak jak NBA i NHL nie wiem czemu ale nie lubie
takich typu gier bo moim zadaniem w nich nic sie nie dzieje :(

Mój brachol grywa w takie typu gry i jak widze jak grają z kumplem w FiFe albo Pro Evolution Soccer to mi sie srać chce :(

Nara!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych