Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

FIFA 2005

• Zamknięty Temat jest zamknięty
31 odpowiedzi w tym temacie

#31 matdec

matdec

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 15 01 2005 - 15:00

Chcemy screeny, na ktorych widoczna bedzie informacja, ze jest to fifa 2005 i, ze jest on na pc :(

ej nie mam do was pytan co za ludzie o boze

Panowie ja mam na pc i zbijam na tym ogromna kase,wspominałem wam jakis czas temu ze dc jest najlepsze i tam wszystko maja szybciej niz na torenta.fife mam od dwoch dni jest niezła podobna do 2004 tylko ze ulepszyli sterowanie co bardzo pochwalam.zawodnicy nie sa tacy sztywni niezła gierka.ale linka nie moge zucic bo to prywatne huby i tam niestey nie da sie tak łatwo wejsc.juz niedługo powinniscie miec na torrenta nie martwcie sie.gierka zajmuje 1.2gb.nieliczne osoby maja ta gre

Boze, co za czlowiek :)

Wyświetl post

Daj nam ten link!

#32 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 15 01 2005 - 16:06

Chcemy screeny, na ktorych widoczna bedzie informacja, ze jest to fifa 2005 i, ze jest on na pc :(

ej nie mam do was pytan co za ludzie o boze

Panowie ja mam na pc i zbijam na tym ogromna kase,wspominałem wam jakis czas temu ze dc jest najlepsze i tam wszystko maja szybciej niz na torenta.fife mam od dwoch dni jest niezła podobna do 2004 tylko ze ulepszyli sterowanie co bardzo pochwalam.zawodnicy nie sa tacy sztywni niezła gierka.ale linka nie moge zucic bo to prywatne huby i tam niestey nie da sie tak łatwo wejsc.juz niedługo powinniscie miec na torrenta nie martwcie sie.gierka zajmuje 1.2gb.nieliczne osoby maja ta gre

Boze, co za czlowiek :)

Wyświetl post

Daj nam ten link!

Wyświetl post

Chodzi ci o link do Fify '05 ?

Pozdrawiam!!!!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych