Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Counter-Strike Source

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16 hizizk

hizizk

First Rank

• Użytkownicy
  • 12 postów

Napisano 07 02 2005 - 14:47

:) :) :P :) B) :) B) :lol: :) :) :) :P :( bardzo ciekawa gra ale ja wole hl2 przeszedłem go w 2.5 dnia i jestem z tego dumny a co do soursa jest wpożo ładna grafa itd daje mu 9+na10
:) :D :D :D

#17 Scarface

Scarface

First Rank

• Użytkownicy
  • 19 postów

Napisano 08 05 2005 - 16:10

Dzieki chlopaki za odp. ale jest maly problem chcialbym zobaczyc ta instrukcje zalaczonam przez Froq ale nie stety nie dziala i suprnova jest chwilowo nie czynna.
Wiec co mam zrobic ze by pograc??? Z gory THX

#18 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 08 05 2005 - 19:43

Kurde, mineło już ponad pół roku :P ---- niestety suprnova w międzyczasie padła ,forum NonSteam zmieniło lokalizację (nie wiem gdzie teraz są),a instrukcja jest w Linkowni ,która znajduje się obecnie w innym ,niedostępnym dla nas wymiarze :ph34r:
W międzyczasie CS:S dorobił się 14 (chyba ...) update'ów i innych fixów ;) ,więc sporo masz do zasysania ;)

Pozdrawiam!!!!

#19 bait

bait

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1356 postów

Napisano 15 05 2005 - 17:32

Kurde, mineło już ponad pół roku :D ---- niestety suprnova w międzyczasie padła ,forum NonSteam zmieniło lokalizację (nie wiem gdzie teraz są),a instrukcja jest w Linkowni ,która znajduje się obecnie w innym ,niedostępnym dla nas wymiarze :D
W międzyczasie CS:S dorobił się 14 (chyba ...) update'ów i innych fixów :D ,więc sporo masz do zasysania :)

Pozdrawiam!!!!

Wyświetl post

Forum NoSteam -> http://tr0yan.ultrah...forum/index.php
Jest juz 16 Update'ów :D
Do poprawnego działanie potrzeba 11, 12, 13, 14, 15, 16, no i podstawa :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych