Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Jak często chodzicie do kina ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jak często odwiedzasz kino ?

Jak często odwiedzasz kino ?

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 16 10 2004 - 15:30

Zapraszam do głosowania - zachęcam także do wypowiedzi , na co chodzicie ,czym kierujecie się przy wyborze filmu (recenzje, trailery, z polecenia kumpla, P2P).
Czy wolicie multipleksy ,czy stare klasyczne kina , czy bilety kinowe są za drogie i w ogóle ,co sądzicie o kinie i jego roli w mieście.

Pozdrawiam!!!!

#2 bait

bait

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1356 postów

Napisano 16 10 2004 - 15:56

Za cześto to ja niechodze do kina, tak gdzieś raz na dwa-trzy tygodnie (to rurznie bywa, zalerzy czy coś dobrego grają). Z kumplami najczęsciej chodze. Mam internet więc filmy moge mieć z neta, po co mam placić za drogie bilety do kina. No chyba że coś jest wyjątkowego jak Matrix albo coś z niezłymi efektami których niebęde miał w kompie.
Ja jakoś nielubie starych i małych kin, wole duże i nowoczesne z paroma salami kinowymi :huh: tak bym nie musiał długo czekać na seans

#3 wujekbysiek

wujekbysiek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1221 postów

Napisano 16 10 2004 - 16:18

za rzadko w porownaniu do tego jak czesto bym chcial :huh:

uwielbiam kina male, ze specyficznym klimatem. w krakowie kroluja (jak dla mnie) mikro (male, a nowoczesne i bardzo wygodne), ars (ze wskazaniem na aneks - za super fotele), pasaz (chyba jedyne w krakowie kino z ekranem nad wyjsciem i jedno z naprawde niewielu, w ktorym sie nie mieszcze w fotelu :huh: ) i moze jeszcze pod baranami (za wejscie :huh: ).

#4 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 16 10 2004 - 16:28

Niestety u mnie w mieście powoli znikają wszystkie klasyczne kina ,przeważnie bankructwo ,lub rozbiórka -
nie mam nic przeciwko nowoczesności ,jednak w multipleksach nie ma już tej atmosfery
co w zwykłym kinie ... może jest w nich za dużo ludzi.

Nara!!!!

#5 lupab

lupab

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 273 postów

Napisano 16 10 2004 - 19:31

U nas to jest tylko jedno kino i zanim coś wyjdzie w tym naszym kinie to ja już to ze pięć razy obejrze w domu
Więc nie chodze do kina bo nie mam nawet czasu wole jakieś impreski :huh: albo film w domu z kumplami :huh:

Nara

#6 Gość_Unicorn_*

Gość_Unicorn_*
  • Goście

Napisano 16 10 2004 - 20:02

u nas kino padło a multiplexy sa do bani:P
wolę sobie usiąść przy kompie i obejrzeć filmik:P
TV teshh zeszła na psy:D
o tempora! o mores!;D
:huh: :huh:
ps. wracając do tematu z reguły raz na kwartał mniej więcej --chyba ze sa wieczory filmowe wtedy zostanie się troche dłużej na uczelni:p
wraz z "przyjaznymi" koleżankami i kolegami;P
pzdr
:huh:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#7 dragon

dragon

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 508 postów

Napisano 16 10 2004 - 22:01

To zależy. Bywają okresy, że jest dużo ciekawych filmów (dla mnie) i chodzę 3 - 4 razy w miesiącu. Są też okresy, że przez 2 - 3 miesiące nie chodzę do kina. Samemu prawie nigdy nie chodzę do kina - głownie wybieram się z kolegami. Zawsze chodzimy do nowoczesnego multipleksu, ale myśle, ze stare kina mają swój urok i klimat.
Ty też możesz pomóc, wystarczy kliknąć:
pajacyk.pl
polskieserce.pl
okruszek.org.pl
sadzimynadzieje.pl

#8 srokus

srokus

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 235 postów

Napisano 17 10 2004 - 00:06

Zbyt czesto do kina nie chodze z powodu braku kasy a rodzaj kina wybieram w zaleznosci od filmu :huh:
Jezeli chce obejrzec cos z duza iloscia scen batalistycznych i efektow specjalnych ( LotR cz3, Troja ) to ide do multikina ( co mi sie bardzo podoba - nawet na premierze sale sa prawie puste :huh: a jezeli ide na film typu "The Man Who Wasn't There" to ide do aneksu albo kiniarni ( "starozytny" projektor ktory halasuje tak, ze ledwo film slychac :huh:

#9 kambo

kambo

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 2503 postów

Napisano 17 10 2004 - 10:22

Do kina chodze bardzo rzadko! Nie wiem czy powinienem sie przyznawac ale w tym roku bylem tylko jakies 4-5 razy. :huh: No coz.....tak juz bywa. Cierpie na "chroniczny brak czasu" dlatego tez wszelkie zaleglosci filmowe nadrabiam divxami.
Ale niektore filmy poprostu trzeba obejrzec na wielkim ekranie i takie wlasnie fimy staram sie obejrzec w kinie!

Co do ceny biletow.....
W miescie w ktorym sie urodzilem jest, bylo i pewnie zawsze bedzie tylko jedno kino! Jak odwiedzam rodzine w swieta to zdarza mi sie tam chodzic....ojejku..... ekran nijakich rozmiarow, taboret juz jest wygodniejszy niz tamtejsze fotele a najgorsze jest naglosnienie......maja przestarzaly sprzet i mysla ze glosnoscia uda sie nadrobic wszelkie efekty dolby surround i takie tam. Ostatnim razem wyszedlem w polowie filmu......na ubytki w sluchu jeszcze mam czas! I za to wszystko ludzie placa 15-17 zeta....

Seans w kinie do ktorego chodze kosztuje 35 zl. Jest to wielki, nowoczesny komplex gdzie maja wygodne fotele, zajebiste naglosnienie no i o g r o m n e ekrany......tak wiec 35 zeta to moim zdaniem uczciwa cena za takie warunki. Oczwiscie gdybym chodzil czesciej to wybieralbym jakies tansze kina bo w tym stracilbym majatek

#10 Zyon

Zyon

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 473 postów

Napisano 17 10 2004 - 10:50

Jezeli @kambo ze swoimi 4-5 razy w roku zalicza sie do bardzo rzadko to ja jestem ultra rzadko :huh:. Do kina chodze raz na... rok :(. Ostatnio w kinie bylem na Pasji, a poprzednio na Wladcy Pierscieni: Dwie Wieze :huh:.

Inna sprawa, ze od 5 lat buduja w moim miescie Multiplex (i konca nie widac) w miejscu starego, poczciwego Kina Wolnosc i kino przeniesli do Filharmonii. No i niestety tam nie ma takich super wrazen jak w nowoczesnym kinie, choc da sie z tym jakos zyc :huh:.

Pozdrawiam!! :)
Śnił mi się ślimak pełznący po ostrzu brzytwy

#11 srokus

srokus

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 235 postów

Napisano 17 10 2004 - 21:32

@kambo

tak wiec 35 zeta to moim zdaniem uczciwa cena za takie warunki

:)
chyba troche przesadziles, bilet do multikina kosztuje ok 15 zlotych a studencki 11

#12 kambo

kambo

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 2503 postów

Napisano 17 10 2004 - 22:13

:)
chyba troche przesadziles, bilet do multikina kosztuje ok 15 zlotych a studencki 11

zalezy gdzie kto mieszka....ja place 35 dlatego tez tak napisalem

Mniejsza o to. Mi bardziej chodzilo o stosunek cena - jakosc.

#13 Qłak

Qłak

First Rank

• Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 29 10 2004 - 11:51

huh. za nim film dojdzie do mojej "piwnicy" (jeśli wogóle dojdzie), to zdarze obejrzec na kompie :huh:. Bilety: 15 zł za warunki (mamy tylko jedno kino)
-obraz do kitu
-dzwiek: ledwo da sie rozróżnić co mówią
-miejsca siedzące, trzeba przynosić poduszki, żeby sie dało obejrzeć :P
Dlatego chodze raz na pół roku, jak dobrze pójdzie, a w 2004 nie bylem ani razu :P
"Gdyby mi się chciało tak, jak mi się nie chce to bym góry przenosił" - Filozof Zmaz Zmazik I

#14 madstorm

madstorm

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 197 postów

Napisano 02 02 2005 - 01:58

ja tam wole sobie filma w domu obejrzec...fakt ze nie mam takiego naglosnienia i zajebistego ekranu jak w kinie...no ale za te 15 zyli to mozna sie skuc 5 browarami ;)

do kina chodze tylko z dupcia...siadamy se w ostatnim rzedzie i rozrabiamy :)
pis low frendszip
------------------------------------------------------------------------
"Jestem człowiekiem, życie moje krótkie,
a noc niezmierzona.
Ale spoglądam w górę,
Widzę piszące gwiazdy.
Nie rozumiejąc, pojmuję:
Również i ja jestem zapisem
I właśnie teraz ktoś mnie odczytuje."
------------------------------------------------------------------------
Travian - swietna gra strategiczna ONLINE ---> http://travian.interia.pl/

#15 de.marco

de.marco

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 917 postów

Napisano 02 02 2005 - 08:50

Raz w roku
Ostatnio w kinie byłem w okresie letnim,na wczasach.Filmy oglądam na kompie więc jestem na bieżąco.
Pozdrawiam!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych