Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Jak często chodzicie do kina ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jak często odwiedzasz kino ?

Jak często odwiedzasz kino ?

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#31 dlugas1982

dlugas1982

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 1869 postów

Napisano 02 03 2006 - 01:11

dzizus
masz dużo kasy, chęci i czasu

no i ciekawym jakie filmy ogladasz tak często ?
te znane popy czy jakieś pokazy niezależne
bo obecnie w kinach leci kupa (cukierkowy pop)
brak sygnatury

#32 Gutek-Pablo

Gutek-Pablo

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 3357 postów

Napisano 02 03 2006 - 01:24

Ja osotatnio raz na kwartał -chociaż jak coś się pojawi ciekawego raz w miesiącu - ogólnie powiem że ciężko się określić hm......... :D

#33 Marylka

Marylka

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1153 postów

Napisano 20 03 2006 - 10:59

Ostatnio nie ma jakiś fajowych filmów, wiec pójście do kina raz na 2 tygodnie.

#34 jolkas

jolkas

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 229 postów

Napisano 23 03 2006 - 16:18

Natomiast ja wkoncu sie zdecydowalam i sobie kupiłam miesięczny karnet do kina akademickiego znajdujacego sie na mojej uczelni.. i byłam na wszystkich filmach .. i tak wramach karnetu obejrzałam: "nieustraszonych braci Grimm", 'Brasil", "marsz pingwinów", "l'enfant" (dziecko),"36" oraz uczestniczylam w warsztatach na temat włoskiego neorealizmu -> w ramach warsztatów obejrzałam film "Rzym miasto otwarte"Roberto Rosseliniego z 45 roku bylo milo wkwietniu powtorka z rozrywki zwlaszcza ze karnet dla studentow to wysokosc... 20 zlotych.. :huh:

#35 driven

driven

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 4287 postów

Napisano 24 03 2006 - 17:41

Nie chodze do kina. Ostanio bylem ponad rok temu na Symetrii bo bylo za darmo dla studentow w ramach koszalinskiego festiwalu mlodzi i film (czy jakos tak). Na codzien moja dziewczyna jakis nie przepada za filmami wiec sam tez nie chodze tylko ogladam na kompie.
Dołączona grafika

Ten post nie może być powielany bez mojej zgody.
Copyright © 2006-2010 Wszystkie prawa zastrzeżone abym poczuł się wyjątkowy. :-)

#36 rad66

rad66

First Rank

• Użytkownicy
  • 62 postów

Napisano 10 01 2007 - 10:50

Do kina srednio chodze raz na kwartal. Jesli juz mam wydac 16zl to czekam na jakis dobry film a tych az tak wiele nie ma.
Czesto niestety dobre tytuly pojawiaja sie w wiekszej ilosci podczas sesji a wtedy niestety kino musze odpuscic.

#37 alienlol77

alienlol77

First Rank

• Użytkownicy
  • 49 postów

Napisano 10 01 2007 - 11:10

W tamtym roku byłem chyba na około 10 seansach ale w tym juz raczej nei bede tak "czesto"odwiedział nasze Cinema City chyba ze na jakas perełke sie wybiore :)

#38 Razor

Razor

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 350 postów

Napisano 10 01 2007 - 12:19

Wiecie,ja np ,wole oglądać klan w domku,nie wiem jak Wy... :P

Dalej nakręcamy się, w to chore RPG? Ok,zobaczymy kto 1 odpuści,sram na to co jest w tej ... książce ... :) :)

Kino nie jest dla mnie , i tak już nie miał bym ,z kim pójść.... :) :lol: :lol:

#39 kuru

kuru

First Rank

• Użytkownicy
  • 38 postów

Napisano 10 01 2007 - 13:03

coraz slabiej ostatnio umnie z wypadem do kina, to nie te lata ze w kazdym miesiacu bylem ,teraz tylko zaspakajam sie 4 sansami na rok :)

#40 yattaman_pl

yattaman_pl

First Rank

• Na emeryturze
  • 33 postów

Napisano 10 01 2007 - 15:23

Kiedyś to bardzo rzadko chodziłem jakoś nie miałem potrzeby, a tera się to zmieniło :) i planuje właśnie być na jakiejś nowości raz na 2 tygodnie, rzecz jasna uzależnione jest też to od tego co puszczają w danym czasie, teraz np jest świetny okres na kino, wiele dobrych pozycji tera leci jak Źródło, Pachnidło, Prestiż itd. :)
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#41 vandeman

vandeman

First Rank

• Użytkownicy
  • 38 postów

Napisano 12 01 2007 - 00:28

Ja czekam aż w lublinie skończą Plazę, będzie Multikino i może zacznie się chodzić...

#42 jolkas

jolkas

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 229 postów

Napisano 12 01 2007 - 23:12

Jeżeli mnie ktos zabierze do kiina i dodatkowo uzyje czaso-wstrzymywacza, a najlepiej sprawi, że sesja zniknie. To ja bardzo chętnie udam się do kina na cokolwiek ;) A tak serio to zauwazyłam, ze coraz rzadziej chodzimy do kina, troche to smutne, bi zaczynaja zamykac takie przytulne małe kina, wmniejszych miejscowościach >(

#43 Sly

Sly

First Rank

• Użytkownicy
  • 23 postów

Napisano 12 01 2007 - 23:38

Jeżeli mnie ktos zabierze do kiina i dodatkowo uzyje czaso-wstrzymywacza, a najlepiej sprawi, że sesja zniknie. To ja bardzo chętnie udam się do kina na cokolwiek :D A tak serio to zauwazyłam, ze coraz rzadziej chodzimy do kina, troche to smutne, bi zaczynaja zamykac takie przytulne małe kina, wmniejszych miejscowościach >(

Bilety do kina drozeja, dostep do szerokopasmowego internetu tanieje. Kiedys (szkola srednia, studia) czesciej odwiedzalem kino niz teraz, to byly inne kina, czasem bylo zimno, zwykle ekrany i biedne stereo, ale nie bylo 30 minut reklam przed seansem i karkow wsuwajacych popkorn. Ostatnio bylem w kinie w zeszlym roku w okolicach marca-maja kiedy przebywalem kilka razy po kilka dni na jakims szkoleniu w Poznaniu, a ile mozna siedziec w hotelu ? Pamietam ze ogladalem wtedy "Wszyscy jestesmy Chrystusami". A tak juz offtopicznie - nie lubie Poznania, mam bardzo zle wspomnienia stamtad ;) za to uwielbiam Wroclaw :D

pzdr
"Narrator: On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero."

#44 bartek1518

bartek1518

First Rank

• Użytkownicy
  • 46 postów

Napisano 18 01 2007 - 16:50

Do kina pójdę wtedy jeżeli idziemy ze szkoły a filmy oglądam na kompie ;)

#45 Arczimodo

Arczimodo

First Rank

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 25 01 2007 - 20:48

Ostatni raz w kinie bylem na filmie Karol: człowiek, ktory został papieżem. Było to w czerwcu 2004r. :lol:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych