Skocz do zawartości


tablety.pl

Nakładki na Internet Explorer
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Unicorn_*

Gość_Unicorn_*
  • Goście

Napisano 26 04 2009 - 10:57

Crazy browser

Platforma: Windows 9x/ME/NT4/2000/XP/2003/Vista
Licencja: freeware


Crazy browser to nakładka na IE, posiadająca blokadę pop-upów oraz opcje, która sprawia, że kliknięcie środkowym przyciskiem myszy na wybrany link powoduje jego otwarcie w nowej zakładce. Mozna także dostosować pasek narzędzi do własnych potrzeb. Oczywiście program posiada także możliwość otwierania wielu zakładek, tzw.MDI. Crazy browser jest łatwą i szybką nakładką. Wygląd programu mozna dowolnie zmieniać wykorzystując także kompozycje systemu XP. Aplikacja posiada wsparcie dla p3p-ochrona prywatności.

#2 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 22 09 2009 - 19:07

GreenBrowser

Platforma: Windows 98/ME/NT4/2000/XP/2003/Vista
Licencja: freeware


Kolejna dobra nakładka na Internet Explorer. Oczywiście ulubione i wszędzie powtarzane rozwiązanie tabowe umieszczone, domyślnie w stylu Mac OS. Bardzo dużo dodatkowych funkcji ułatwiających surfowanie: filtr reklam, gesty myszkowe, automatyczne scrollowanie tekstu / wypełnianie form / odświeżanie / zapisywanie / chowanie paneli, odwrócenie kolorów stron, tworzenie hotkeyów ..... Obsługa wtyczek i skórek. Aplikacja do pobrania w wersjach instalacyjnej oraz bezinstalacyjnej. Wbudowany polski język.#3 Gość_Unicorn_*

Gość_Unicorn_*
  • Goście

Napisano 27 09 2009 - 13:36

Acoo Browser

Platforma: Windows 98/ME/NT4/2000/XP/2003/Vista
Licencja: freeware


Kolejna nakładka na Internet Explorer, która dodaje do niego szereg nowych funkcji. Acoo Browser posiada bardzo przyjazny użytkownikowi interfejs, potrafi otwierać kilka stron w jednym oknie (dzięki zakładkom), obsługuje gesty myszy. Aplikacja posiada również blokadę okienek popup i reklam, ma wbudowany mechanizm zoom, umożliwia przypisywanie aliasów, dla adresów internetowych i wiele innych. Przeglądarka ma wbudowany język polski.

#4 Gość_Unicorn_*

Gość_Unicorn_*
  • Goście

Napisano 13 10 2009 - 17:50

Slim Browser

Platforma: Windows 9x/ME/NT4/2000/XP/2003/Vista
Licencja: freeware


Jak nazwa wskazuje program jest szczuplutki;]]]. Pozwala otworzyć w jednym oknie wiele witryn, pomiędzy którymi przełączamy się za pomocą zakładek. Na pasku narzędzi mamy dostęp do kilku wyszukiwarek. Program blokuje również automatycznie okienka z reklamami, a także tłumaczy strony internetowe. Standardowo wygląd aplikacji możemy zmienić poprzez dostępne "skórki". Slim browser posiada także narzędzie do wypełniania formularzy na stronach internetowych co zbliża go w możliwościach do Avant Browsera, blokuje również automatycznie okienka z reklamami, a także tłumaczy strony internetowe. Wbudowany polski pak językowy.

#5 Gość_Unicorn_*

Gość_Unicorn_*
  • Goście

Napisano 17 10 2009 - 16:54

Maxthon

Platforma: Windows 2000/XP/Vista/7
Licencja: freeware


Maxthon (dawniej MYIE) - Jedna z bardziej popularnych nakładek na IE, oprócz Avant browser, oczywiście;) Ma wiele opcji, których nie posiadają konkurenci. Program umożliwia przeglądanie wielu stron WWW w jednym oknie (za pomocą zakładek), obsługuje gesty myszy, skiny, potrafi blokować okienka pop-up, ma filtr reklam. Dodatkowe zalety Maxthona to wbudowany notatnik, ukrywany pasek narzędzi (po najechaniu myszką pojawia się ponownie). Zaopatrzona została również w narzędzie do tłumaczenia stron - działa różnie w zależności od rodzaju wyszukiwanych stron.... Program po polsku.

#6 Gość_Unicorn_*

Gość_Unicorn_*
  • Goście

Napisano 23 10 2009 - 17:46

Avant Browser

Platforma: Windows 2000/XP/2003/Vista/7
Licencja: freeware


Avant Browser (dawny MyIE) - Program-nakładka na przeglądarkę Billa. Silnik bez zmian (IE), ale dodano kilka użytecznych opcji, które sprawiają, że surfowanie po necie staje się ciut bezpieczniejsze i przyjemniejsze. Główną zaletą programu jest możliwość otwierania wielu okien jednocześnie jako zakładki. Bardzo wygodna jest możliwość blokowania automatycznie wyskakujących okienek (zazwyczaj z reklamami, czasem z niekoniecznie chcianymi paniami) - tzw. pop-up. Całość jest sympatycznie zbudowana, co sprawia, że Avant jest jedną z najszybszych nakładek na IE. Wiele osób uważa, w tym i ja, że Avant jest ciekawszą propozycją niż np. Maxthon czy Slim Browser. Program dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą rozstać się z Internet Explorerem. Dostępne dwie alternatywne wersje przeglądarki: portable oraz odmiana pracująca na silniku Gecko Orca Browser. Interfejs po polsku.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych