Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Quake 2

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Awzan

Awzan

First Rank

• Użytkownicy
  • 63 postów

Napisano 06 11 2004 - 00:59

Witam. Mam pewien problem. Ściagnołem sobie starego poczciwego quaka 2 i chciałbym pograć z botami ale nie pamietam jak to sie robi. Mam ctf, chaos, gladiator i erasera. Pamietam że było tam coś z konwertowaniem map ale nie wiem dokładnie co i jak. Prosiłbym (jeśli ktoś to jeszcze pamieta) aby ktoś dokładnie krok po kroku podał mi komendy i powiedział co mam zrobić aby sobie pograć troche z botami.

#2 maxcius

maxcius

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 25 01 2005 - 14:10

Witam. Mam pewien problem. Ściagnołem sobie starego poczciwego quaka 2 i chciałbym pograć z botami ale nie pamietam jak to sie robi. Mam ctf, chaos, gladiator i erasera. Pamietam że było tam coś z konwertowaniem map ale nie wiem dokładnie co i jak. Prosiłbym (jeśli ktoś to jeszcze pamieta) aby ktoś dokładnie krok po kroku podał mi komendy i powiedział co mam zrobić aby sobie pograć troche z botami.

Wyświetl post

siema
aby wlaczyc gladiatora musisz nacisnac ~ i wpisac game gladiator i nacisnac enter ... potem mapa i wpisujesz menu i wybierasz boty a co do erasera to wipsujesz game eraser i potem mapa ale jak mapa bedzie to wpisz bot_num x gdzie x to liczba botow :P powodzenia :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych