Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Jaki masz procesor ? (aktualizacja)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
203 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jaki masz procesor ? (682 użytkowników oddało głos)

Jaki masz procesor ?

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 quest

quest

First Rank

• Użytkownicy
  • 45 postów

Napisano 11 05 2003 - 07:40

Jakiego procesora uzywacie? Ktory jest Waszym zdaniem najlepszy?

Ja sam na razie używam Durona 750 i nie nażekam ale czas go zmienić i co byście mi polecili??? :wink:

Dodalem do ankiety opcje Sempron i Athlon 64.
Pozatym zmienilem tytul ankiety bo obserwujac Wasze odpowiedzi doszedlem do wniosku, ze tytul "Jaki masz procesor" pasuje bardziej niz "jaki procesor najlepszy".

zachecam do dalszego glosowania! //kambo

Użytkownik driven edytował ten post 08 06 2007 - 09:41

#2 Teo

Teo

First Rank

• Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 13 11 2004 - 10:14

Ja od roku jestem posiadaczem Athlon`a 2400+, kręci się on do 2066 MHz i jak na razie nie narzekam... Hula jak zły :P
A co do mojego ostatniego nabytku to :D , Intel Pentium M Centrino 1,5... To jest dopiero zabawka.
Pozdrawiam Teo

#3 de.marco

de.marco

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 917 postów

Napisano 20 11 2004 - 09:17

Zdecydowanie Athlon ma największe poparcie.Tak też głosowałem.
Pozdrawiam!

#4 Ingvald

Ingvald

First Rank

• Użytkownicy
  • 24 postów

Napisano 24 11 2004 - 03:22

Tak jak zwykle "święta wojna" Intel vs. AMD, Nvidia vs. ATI, jabłka vs. gruszki ;-), a tak na poważnie to tylko Athlon obecnie Bartona 2500 puszczonego na 3200, ale ponieważ mam ciut "przestarzały" sprzęt (patrz opis) przymierzam się do A64 na socet 939.
Pozdr.

#5 srokus

srokus

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 235 postów

Napisano 12 01 2005 - 19:53

ostatnimi czasy panuje barton 2500 m, jest to procesor z notebookow pracujacy na standardowym zasilaniu 1,45v, ma niesamowite mozliwosci podkrecania - ze standardowych 1,8ghz mozna osignac 3ghz ( osobiscie udalo mi sie dojsc "jedynie" do 2,64ghz )
jest z nim tylko jeden problem - niedostepny w sklepach, czasami pojawia sie na allegro

#6 Zyon

Zyon

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 473 postów

Napisano 12 01 2005 - 23:49

Glos oddalem na Athlona. Posiadam 1700XP i jestem z niego bardzo zadowolony. Pracowalem kiedys na Celeronie 2GHz i czulem jakby byl z dwa razy wolniejszy od mojego Athlonka.

Ale i tak najlepszym prockiem jaki kiedykolwiek posiadalem byl Celeron 333A!!! To dopiero bylo cudenko :(.

Pozdrawiam !!!
Śnił mi się ślimak pełznący po ostrzu brzytwy

#7 madstorm

madstorm

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 197 postów

Napisano 21 01 2005 - 12:09

Athlon rulez...ja mam 2000 XP i chodzi swietnie...bardzo cieplutki...czasami mozna sobie podgrzac obiad na nim;)
wczesniej mialem celerona 333...ale rzech!!!
pis low frendszip
------------------------------------------------------------------------
"Jestem człowiekiem, życie moje krótkie,
a noc niezmierzona.
Ale spoglądam w górę,
Widzę piszące gwiazdy.
Nie rozumiejąc, pojmuję:
Również i ja jestem zapisem
I właśnie teraz ktoś mnie odczytuje."
------------------------------------------------------------------------
Travian - swietna gra strategiczna ONLINE ---> http://travian.interia.pl/

#8 Z.B.Tomasz

Z.B.Tomasz

First Rank

• Użytkownicy
  • 18 postów

Napisano 31 01 2005 - 12:50

Kucze ATHLON to ATHLON sam miód a teraz Pentium to pikuś wielkości siuśki komara. A co do wypowiedzi Grzesia777 od czego płyty ktore po przekroczenu pewnej temp. resetują kompa.Athlona przynakmniej mozna nieżle podkrecic i śmiga uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu jak Migi.

#9 torrero

torrero

First Rank

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 03 02 2005 - 11:43

W stosunku = cena - jakość, absolutnie bezkonkurencyjny jest AthlonXP. Opinie o nim że się grzeje, można między bajki włożyć. Zakładając np. wentylator Pentagram Freezone QC92Cu (ok 100 zł), a więc o połowę taniej od Zalmana, nie słychać że wentylator się kręci, a temp w stresie to ok 45 stopni. Płyta główna np. ASUS (ok 240 zł, na KT880). Są świetne i stabilne jak skała, i tanie, i zabezpieczone przed przegrzaniem :lol: i wystarczy ustawić taktowanie szyny na 200 i np. z Athlona 2500+ mamy 3200+. Bez żadnej fatygi. Zreszta model 2500+ przestał być produkowany. Powód? za dobrze sie "kręcił". W to miejsce AMD produkuje Semprona. Jest to Barton z mniejszą pamiecia podręczna (też dobry)

odpowiedź dla Grzesio777, być może twoje jądra posiadają pewien niewielki potencjał (nie mnie to oceniać) bo napewno jądra procesorów intela tego potencjału nie maja.

#10 BloW

BloW

First Rank

• Użytkownicy
  • 40 postów

Napisano 04 02 2005 - 11:45

ja glosuje na Durona ale tylko z tego wzgledu ze mam takiego (1,4Gh) i musze powiedziec ze troszke nazekam bo nie zabardzo mi smigaja gierki chociaz moge go jeszcze podkrecic na 1,6Gh ale wtedy mi sie komp nie odpala i musze robic restart BIOSa wydaje mi sie ze na 1,6Gh juz bym nie nazekal tak fest :lol:
Pozdrawiam

#11 kunteszo

kunteszo

First Rank

• Użytkownicy
  • 33 postów

Napisano 08 02 2005 - 22:33

A ja na nic nie głosuję, bo mam aktualnie celerona 300 MHz i szczerze to jedno wielkie g...(głośne jak jejku) ale cóż. za ok miesiac kupuje nowego kompa, ktorego procesorem bedzie sempron 2,2 GHz, mam nadzieję, że będzie dobry. :P Aha, jak ktoś miał już kontakt z sempronami, to proszę o odpowiedzi :(

#12 Bandito

Bandito

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 286 postów

Napisano 11 02 2005 - 20:45

Pentiak 3,20GHz narazie nie narzekam doom 3 płynnie chodzi:)

#13 Gość_M@rcin14_*

Gość_M@rcin14_*
  • Goście

Napisano 26 02 2005 - 22:38

Ja zagłosowałem na Pentiuma.Aktualnie mam Pentium 3 750 MHz(podkręcony z 650).Nieżle mi śmiga.Często sie zdarza że działają mi gry które mają dużo większe wymagania.Chciałbym mieć Pentium 4 2,8 GHz.Sądze że to świetny sprzęt, a w jednym z serwisów aukcyjnych można go już dostać za nieco ponad 500zł.

Pozdrawiam

#14 lightjedi

lightjedi

First Rank

• Użytkownicy
  • 46 postów

Napisano 16 03 2005 - 20:39

Ja zagłosowałem na Pentiuma.Aktualnie mam Pentium 3 750 MHz(podkręcony z 650).Nieżle mi śmiga.Często sie zdarza że działają mi gry które mają dużo większe wymagania.Chciałbym mieć Pentium 4 2,8 GHz.Sądze że to świetny sprzęt, a w jednym z serwisów aukcyjnych można go już dostać za nieco ponad 500zł.

Pozdrawiam

Wyświetl post

masz rację to naprawdę świetny sprzęt(wiem, bo mam)

#15 pre_zes

pre_zes

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1127 postów

Napisano 16 03 2005 - 21:23

głosowalem na Athlona. Sam posiadam athlona XP 2600@2350Mhz.
Na pewno nie grzeja sie tak jak Prescoty. A poza tym wypasiony coolerek z gornej połki i po sprawie, cicho i chlodno.

pozdrawiam
Athlon 2600+@2350MHz
ASUS A7N8X-E Deluxe
1 GB RAM GEIL433 2-6-3-3
Radeon 9800XT Sapphire 421/740

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych