Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Jaki masz procesor ? (aktualizacja)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
203 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jaki masz procesor ? (682 użytkowników oddało głos)

Jaki masz procesor ?

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#16 Thunderek

Thunderek

Second Rank

• Użytkownicy
  • 89 postów

Napisano 16 03 2005 - 22:55

hmmm moj pierwszy komp byl na Intelu (Pentium 133 :angry: to byl sprzet)i bylem z niego bardzo zadowolony, naprawde swietnie sie spisywal, jak na tamte czasy :huh:
pozniej to juz tylko AMD 800, a teraz Athlon 1.7 XP podkrecony do 2100 oczywiscie coolerek odpowiedni :)
AMD rulez :angry:

#17 de.marco

de.marco

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 917 postów

Napisano 23 03 2005 - 13:53

Athlon 2100+.Wiesza mi kompa i jest to złej wspópracy z moją połytą(ESC K7S5A)
Nie polecam

#18 srokus

srokus

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 235 postów

Napisano 25 03 2005 - 00:48

osmiele sie stwierdzic ze to plyta "nie nalezy do najlepszych" :(

#19 yahhoo

yahhoo

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 525 postów

Napisano 25 03 2005 - 09:27

a co panowie i panie myslicie o sempron-ie 2300 lub 2500 bo musze cos kupic a ze wzglegow finansowych nie bardzo mnie stac na cos innego

#20 kambo

kambo

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 2503 postów

Napisano 11 04 2005 - 08:59

a co panowie i panie myslicie o sempron-ie 2300 lub 2500 bo musze cos kupic a ze wzglegow finansowych nie bardzo mnie stac na cos innego

poczytaj sobie tutaj:
http://searchengines...7977&hl=sempron

bardzo zblizona tematyka (sempron 2200)

#21 yahhoo

yahhoo

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 525 postów

Napisano 11 04 2005 - 10:26

poczytaj sobie tutaj:
http://searchengines...7977&hl=sempron
bardzo zblizona tematyka (sempron 2200)

Wyświetl post

dziekuje za odpowiedz chyba sie zdecyduje za ta kasiorke nie mozna wymagac zbyt wiele, a i overclocking tez wchodzie w gre :D

#22 de.marco

de.marco

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 917 postów

Napisano 13 04 2005 - 21:21

srokus  Napisano 25-03-2005 1:48
  osmiele sie stwierdzic ze to plyta "nie nalezy do najlepszych"

Ona ma już swoje lata.Kiedyś kupiłem ją za grosze i tak zostało.Wymęczę ją do końca ;) Zmiana taktowania procka w biosie pomogła(100/100)
Pozdrawiam!!

#23 hecia13

hecia13

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1131 postów

Napisano 30 07 2005 - 13:28

Dla mnie tylko Athlon, przede wszystkim za stosunek wydajność/cena. Miałam Athlona XP 1800, teraz mam Bartona 2500 na Epox 8RDA3 i 1024 GB RAM - wszystko chodzi jak marzenie. U dzieciaków jest Athlon XP 1700 na ECS K7VTA3 + 512 RAM i też jest OK. Gierce chodzą wszystkie, bez najmniejszych problemów (mimo Radeona 9600SE, którego tam mają). U znajomych na Celeronach o duzo wyższych częstotliwościach są kłopoty z giercami (np. z San Andreas, a u dzieciaków chodzi bez problemów) :(
The Cylons were created by man...
Dołączona grafika

#24 Davidoox

Davidoox

Medium Rank

• Na emeryturze
  • 162 postów

Napisano 30 07 2005 - 14:35

Ja tam mam swojego Celeronka 500MHz, którego podkręciłem do 600MHz i tak juz jest od 2 lat i nie miałem z nim najmiejszego poroblemu. A od roku często działa przez całą dobe i jak na razie tylko puszke z zasilaniem zmieniłem, bo się przepaliła. Więc gorąco polecam Celerona, ze względu na jego dużą ilość zalet :(

#25 Haghi

Haghi

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1483 postów

Napisano 31 07 2005 - 11:07

zaglosowalem na intela poniewaz ciagle kupuje kompy z tym prockiem i jestem zadowolony z wyboru. Teraz mam P IV 3,0 Ghz Prescott, a wczesniej mialem P 166 MMX, a potem 266 MMX :D
wiec polecam procki ze stajni Intela :(

a co tam będę pisać
Zapraszam :)

..................................
Click
no i tu :)
Rycerz KF s4

Blood Wars

#26 matjed

matjed

First Rank

• Użytkownicy
  • 58 postów

Napisano 31 07 2005 - 20:51

Witam

Jak dla mnie AXP Rulezzz.
## JIUHB 0308MPMW@10,5*200
## AsRock K7S8X SiS 746FX rev. 3.02 BIOS 2.60
## FSP350-60MDN
## Kingston 256MB 400MHz 3-3-3-9
## Sparkle GF2 MX400 64MB 128Bit

#27 hecia13

hecia13

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1131 postów

Napisano 31 07 2005 - 21:30

zaglosowalem na intela poniewaz ciagle kupuje kompy z tym prockiem i jestem zadowolony z wyboru. Teraz mam P IV 3,0 Ghz Prescott, a wczesniej mialem P 166 MMX, a potem 266 MMX :(
wiec polecam procki ze stajni Intela :D

Wyświetl post

Skoro masz tylko Intele, to jakie masz porównanie? To że je zawsze kupujesz jeszcze nikogo nie porzekona, musisz podać jakieś argumenty za :( To tak jakbyś powiedział: zawsze kupuję sok pomarańczowy więc go polecam... :D
Dołączona grafika

#28 Carlos

Carlos

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 145 postów

Napisano 01 08 2005 - 14:29

Różnice wydajności w procesorach Pentium i Athlon są naprawdę niewielkie. W praktyce róznice te mogą być, chociaż wcale nie muszą, odczuwalne jeżeli pragniemy wykorzystać procesor do danego zadania, w którym lepszy może być Intel lub AMD. Wiele osób głosuje za Athlonem ze względu na to, że jest on po prostu tańszy. Jest za to mniej wytrzymały. Ja zagłosowałem na Pentiuma bo uważam te procesory za lepsze i sprawdzone. Do Athlonów nie mam zaufania.
Jeszcze jedno co wiem napewno, nie kupujcie Celeronów bo jest to takie powolne gówno, że dobrawdy żal mi dupe ściska, że kiedyś wydałem na to kase.
Kiedy myśle i nic nie wymyśle, to sobie myśle, po co ja tyle myślałem, aby nic nie wymyślić.
Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

#29 hecia13

hecia13

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1131 postów

Napisano 01 08 2005 - 17:15

Nowe Athlony mają osłonę taką jak pentiumy, więc argument o mniejszej wytrzymałości odpada - juz ich tak łatwo nie ukruszysz (ale to też żaden problem przy umiejętnym składaniu). Co do wydajności - polemizowałabym, że róźnice są niewielkie. Oczywiście zależy do czego, ale generalnie komputery z procesorami AMD są wydajniejsze od swoich intelowkich ekwiwalentów z tego prostego powodu, że płyty pod AMD są wydajniejsze i całość jest w sumie zdecydowanie wydajniejsza, szczególnie do zastosowań biurowych i gier, chociaż i graficy zaczynają je sobie chwalić. Myslę, że Intel będzie musiał spuścić z tonu, bo coraz mniej ludzi będzie kupować ich drogie procesory, mając wydajniejsze, lub takie same za dużą niższą cenę.
Dołączona grafika

#30 Haghi

Haghi

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1483 postów

Napisano 01 08 2005 - 19:52

zaglosowalem na intela poniewaz ciagle kupuje kompy z tym prockiem i jestem zadowolony z wyboru. Teraz mam P IV 3,0 Ghz Prescott, a wczesniej mialem P 166 MMX, a potem 266 MMX :D
wiec polecam procki ze stajni Intela :D

Wyświetl post

Skoro masz tylko Intele, to jakie masz porównanie? To że je zawsze kupujesz jeszcze nikogo nie porzekona, musisz podać jakieś argumenty za :D To tak jakbyś powiedział: zawsze kupuję sok pomarańczowy więc go polecam... :D

Wyświetl post

Mam stycznosc z AMD w pracy oraz u znajomych wiec mam pewne porownanie. Nie chodzi mi by kogos przekonac do kupna Pentiuma, to tylko moje zdanie. Owe procki wydaja mi sie lepsze od AMDekow. Wydajnosc jest porownywalna i co kto kupi zalezy od kupujacego. To tylko zwykla wypowiedz. Chwale Pentiumy i tak juz zostanie. Tak jak wychwalam linuxa nad windowsa

a co tam będę pisać
Zapraszam :)

Click
no i tu :)
Rycerz KF s4

Blood Wars

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych