Skocz do zawartości

tablety.pl
- - - - -

Najbardziej utalentowani perkusiści;)?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#16 GORELORD

GORELORD

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 565 postów

Napisano 30 08 2005 - 22:18

Widze ze ktos tu odgrzebal jakis stary ranking.

Ech, wiele by sie tu klocic o miejsce, kazdy wie swoje :P

Wiesz Ash, w takich rankingach nie znajdzie sie WIELU cudownych perkusistow. A dlaczego? Bo tam gdzie oni z reguly sa - to jest metal. Wiecej nie trzeba chyba wyjasniac.
Kto ukladajac ten ranking slyszal o panie Gene Holganie (Strapping Young Led)? Nikt tak mi sie wydaje bo go nawet nie znalazlem...
Koles wazy bodajze 120 kg a tak wymiata na perce, ze ponad polowa z tego rankingu moglaby sie schowac!
Dołączona grafika

#17 newryn

newryn

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 774 postów

Napisano 04 11 2005 - 00:56

Rush, to tylko 3 gości i zawsze zastanawiało mnie, czy nie mają gdzieś jeszcze ukrytych za sceną jakiś dwóch dodatkowych muzyków, bo o ile można zrozumiec płytę studyjną, że dorobili kilka ścieżek, to na koncercie powtórzyć to jest sztuką. Dla niedowiarków proponuję posłuchać "A Show of Hands" lub "Exit... Stage Left". Neil Peart daje czadu na wszystkim co tylko wymyślono dla perkusisty...
Składasz kompa? -nie jesteś pewien co wybrać? -zajrzyj do testów i porównań, skorzystaj z konfiguratora zestawów. Porównania, testy i inne przydatne informacje w PRZYKLEJONYM

#18 stivler

stivler

First Rank

• Na emeryturze
  • 0 postów

Napisano 20 02 2011 - 14:02

149. Rick Allen (Def Leppard)
rick powinien byc conajmniej w pierwszej piećdziesiątce

103. tre cool (green day) lubie green day'a ale tre jest za młody na tak wysoką pozycje a pozatym jest duzo lepszych perkusistów pod nim na niższych miejscach

#19 Łoczysława

Łoczysława

First Rank

• Użytkownicy +
  • 33 postów

Napisano 21 02 2011 - 20:41

Super,że znalazłam ten wątek, bo poszukuje występu solowego jednego perkusisty. Znalazłam go gdzieś w sieci podczas moich początków słuchania tego typu muzyki.
Pamiętam,że było to na koncercie, grał na około 50 bębnach, przy czym jego platforma na której był osadzony z perkusją, najpierw wzniosła się w powietrze,a później obracała wokół własnej osi. Może ktoś kojarzy? Byłabym bardzo wdzięczna za nazwę zespołu, czy tytuł pod jakim mogę to znaleźć. Z góry dziękuje.

Jeśli już mowa o perkusistach, gracie ?
Ja czasem pogrywam, znajomi mają zespół i uczą mnie to raz na perkusji to na gitarze, ale osobiście bardziej przypadła mi do gustu perkusja. Sposób w jaki można wyrazić wszystkie swoje emocje, jak można odzwierciedlić swoją miłość to muzyki. Nawet gdy się stoi obok osoby grającej czuć ten dreszczyk, coś co wypełnia każdą cząstkę naszego ciała pięknem tych paru skomponowanych dźwięków. Uwielbiam to ;)
Dołączona grafika

Gdy stałem się słońcem, zaświeciłem życiem w serce człowieka.

#20 Gość_Seth_*

Gość_Seth_*
  • Goście

Napisano 21 02 2011 - 21:17

Kiedyś próbowałem swoich sił na perkusji, ale to jednak nie dla mnie :)
Ale gram na gitarze elektrycznej od prawie 9 lat :)

A co do perkusistów zawsze lubiłem Mike'a Portnoya z DT, ale już mi przeszło, obecnie zachwycam się perkusistami z Gojiry i Dagoby :)

#21 Pola

Pola

First Rank

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 29 03 2011 - 18:05

Zawsze uważałam za najlepszego perkusistę Johna Bohnama, ew. Iana Paice'a lub Billa Warda. Do czasu, aż pierwszy raz usłyszałam i zobaczyłam Neila Pearta z Rush. Gość jest nie do przebicia!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych