Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Opinie i nie tylko o seri gier tekken

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Która czenisc wam się naj bardziej spodobała? (15 użytkowników oddało głos)

Która czenisc wam się naj bardziej spodobała?

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj

#1 Mnich Mxx

Mnich Mxx

First Rank

• Na emeryturze
  • 38 postów

Napisano 12 02 2005 - 23:05

Simano ziomale co tam słychac?? Z robiłem tą sonde bo chce wiedzieć która czenść wam się podoba najbardziej. Mozna opowiadać o tym co dusza zapragnie .Dzienkuje za wysłuchanie :D

#2 ash_22

ash_22

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 976 postów

Napisano 13 02 2005 - 11:28

Dla mnie bezapelacyjnie Tekken 3.Wydaje mi się że na PSX-a była to najbardziej dopieszczona bijatyka,spędziłem nad nią mnóstwo godzin,postacie które miały diametralnie różne techniki walki.Moimi ulubionymi postaciami jest Heihachi i Lei.Paul jest zazwyczaj faworyzowany,co nie dziwne.Mimo upływu tych paru lat nadal lubie do niej wrócić.
Dołączona grafika
Stop Uwe Boll
"Każdy kto powie że islam jest religią przemocy,zostanie ścięty"

#3 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 13 02 2005 - 12:18

Podobnie jak ash ,zagłosowałem na Tekkena Trzeciego ,może dlatego ,że nie mam PS2 ,a może dlatego ,że już mnie ta seria tak nie rusza jak kilka lat temu :(
Tak czy siak spędziłem wiele dni na szlifowaniu combosów dwóch w sumie postaci - Kinga (ach te łamania i chrupoty), oraz Jina - wnusia Heihachi'ego .

Pozdrawiam!!!!

#4 Mathiu Silverburg

Mathiu Silverburg

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 576 postów

Napisano 13 02 2005 - 13:25

Ja udzielilem pustego glosu, jako ze seria Tekken nie nalezy do moich ulubionych (nie lubie jej stylu), ale gdybym mial wybrac to chyba czesc 3. Najprawdopodobniej dlatego, ze najwiecej w nia gralem.

- Mathiu Silverburg
Szare oczy spojrzcie w gore, wszedzie kruki, wszedzie szczury...

#5 bait

bait

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1356 postów

Napisano 15 02 2005 - 09:38

A ja oddałem pusty głos bo nie lubie ogulnie takich gier jak Teken. Woje coś w stylu Call of Duty :(

#6 kambo

kambo

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 2503 postów

Napisano 15 02 2005 - 11:04

rowniez oddalem pusty glos. Nie przepadam za bijatykami chociaz kiedys zdarzylo mi sie zagrac w "dwojke" i przyznam ze calkiem fajnie sie gralo...

#7 lupab

lupab

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 273 postów

Napisano 15 02 2005 - 13:39

rowniez oddalem pusty glos. Nie przepadam za bijatykami chociaz kiedys zdarzylo mi sie zagrac w "dwojke" i przyznam ze calkiem fajnie sie gralo...

I ja również oddałem pusty głos bo nie cierpie takich bijatych dlamnie sa one nudne :)

#8 wujo17

wujo17

First Rank

• Użytkownicy
  • 78 postów

Napisano 22 02 2005 - 18:31

To ja mam pytanko.
Czy są na peceta jakies bijatyki podobne do tekkena?
Bo grałem kiedyś troche w którąś część i nawet mi sie podobało, ale nie mam psx.

#9 Mnich Mxx

Mnich Mxx

First Rank

• Na emeryturze
  • 38 postów

Napisano 22 02 2005 - 19:00

Wujo17 z tego co wiem jest mortal combat ,a jak chcesz grać w tekkena nawet
jak nie masz psx to mozesz skombinować sobie emulator i wszycho :)

#10 Yabol

Yabol

First Rank

• Na emeryturze
  • 55 postów

Napisano 02 06 2005 - 16:16

zaglosowalem na tekkena 3 bo jako szczesliwy posaidacz psx mialem okazje zawalic cale tygodnie na odkrywaniu nowych kombosow :D
W tekkena 4 gralem chyba tylko raz, no i w sumie grafa jest lepsza a co do grywalnosci to sam nie wiem. Juz zapomnialem nawet jak trzyma sie dzoja w rakach :(
Jak moge to pomoge:)
===>DnB Łódź<===

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych