Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Jaki Port ?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 pazdzioch-wawa

pazdzioch-wawa

First Rank

• Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 17 02 2005 - 11:51

Skad mam wiedziec jaki port bedzie pasował u mnie ?! mam sie admina zapytac jakigo mam uzyc portu do P2P ?

#2 CKUreprezent

CKUreprezent

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3314 postów

Napisano 19 02 2005 - 14:12

Skad mam wiedziec jaki port bedzie pasował u mnie ?! mam sie admina zapytac jakigo mam uzyc portu do P2P ?

Wyświetl post

najlepiej uzyj stadartowych portow na ktorych dziala jakas aplikacha do p2p ,dla slsk jest to 2234

#3 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 25 02 2005 - 04:30

@ pazdzioch-wawa:

A skąd ja to mam wiedzieć? ;) Pytasz mnie o niemożliwe bo to TY musisz to sprawdzić sam. Porty można dowolnie zmieniać więć masz czas na próby. Oczywiście możesz zacząć:

- od tego co sam wybierze domyślnie program
- jeśli brak satysfakcji strzelaj w dowolnie inny wysokiego przedziału
- jeśli i to nie da rezultatów to ugadaj się z adminem który port ci zostawi na full transport i ten ustawisz

@ CKUreprezent

2234 nie jest już domyślnym portem Soula tylko została utarta tradycja iż 2234 to od niego. Program teraz tendencyjnie przy starcie wybiera wszystko tylko nie 2234 a dlatego iż 2234 jest już za dobrze znane adminom lubiącym blokować.

Tak. Wiem. Muszę skorygować wszystkie przyklejone bo 2234 w zasadzie nie powinno już tam być.

.

#4 Monaliza

Monaliza

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 03 05 2005 - 16:44

to ja może zapytam przez jakie porty wy wchodzicie?

bo moj automatyczny jest zamkniety 6299 :/

i metoda prob i bledow jest nieskuteczna :angry:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych