Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie

Prince of Persia: Warrior Within

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 montek

montek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1424 postów

Napisano 18 02 2005 - 16:40

wiem że nie jest to pytanie na nowy temat ale, przy okazji mozna o grze popisać ,c hodzi mi nie o to jak przejsc bo solucje mam (a i tak jej nie uzywam) tylko mam problem chcę pokonać shadee (i wkońcu mi sie to uda) lecz chciałbym sie dowiedziec jak wygrywa się w zwarciu, próbowalem naciskac wszystko ale i tak przechylam się do tyłu i dostaje (podczas walki są trzy takie wstawki i kazdą przegrywam), raz udalo mi sie ją "przepchnąć" ale jak to nie wiem czy myszkoą czy klawiszami,
prosiłbym jesli ktoś wie żeby napisał
!!!szukajcie(na forum...)a znajdziecie!!!
Dołączona grafika

#2 Mnich Mxx

Mnich Mxx

First Rank

• Na emeryturze
  • 38 postów

Napisano 22 02 2005 - 14:46

Cze musisz non stop naciskać przycisk ataku głównego miecza.
Jak bendziesz czegoś nie wiedział to napisz. :ph34r:

#3 Bielo

Bielo

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 06 05 2005 - 16:59

wiem że nie jest to pytanie na nowy temat ale, przy okazji mozna o grze popisać ,c hodzi mi nie o to jak przejsc bo solucje mam (a i tak jej nie uzywam) tylko mam problem chcę pokonać shadee (i  wkońcu mi sie to uda) lecz chciałbym sie dowiedziec jak wygrywa się w zwarciu, próbowalem naciskac wszystko ale i tak przechylam się do tyłu i dostaje (podczas walki są trzy takie wstawki i kazdą przegrywam), raz udalo mi sie ją "przepchnąć" ale jak to nie  wiem czy myszkoą czy klawiszami,
prosiłbym jesli ktoś wie żeby napisał

Wyświetl post

A podzieliłbyś sie ta solucją?? :P
jesli tak to daj znac na maila bielo@o2.pl
thx

#4 Rolllooo

Rolllooo

First Rank

• Użytkownicy
  • 75 postów

Napisano 08 07 2005 - 18:46

Wie ktoś co to kur..... może być? No więc tak jestem na etapie odblokowywania drugiej wieży , miejsce to state tryby jakiegoś ogromnego mechanizmu w teraźniejszości. Oczywiście jak to było przed każdym teleportem ściga cie pewne bydle Dahaka. JA mam taką wstawke że bydlak potężnym skokiem doskakuje do mnie ekran zmienia się na pomarańczowo(taki odcień). Kamera przesówa się żebyś mugł już gostkiem uciekać od bydlaka ,a ten lewituje w powietrzu macha rękoma jakby spadał z dużej wysokości i nie reaguje na polecnia z klawiatury. DAhaka dopada go i robi to co zawsze jak dajesz się besti złapać.Przez taki głupi błąd gry nie moge grać dalej ciągle jest to samo. Ściągałem princa z emule przez emulek com albo osloskop już niepamiętam tą wersje z spolszczeniem bo była świeższa od poprzedniczek. JEst na to jakiś patch komuś się już coś takiego robiło i sobie poradził? MOże usunąć spolszczenie albo zainstaslować od nowa?
CZekam na waszą pomoc:)
-------------------
A już nie mam problemu bo przypomniała mi się pewna sytuacja z XIII-astki kiedy to Major Jones miała wypuścić line z hakiem i wciągnąć się na góre a ja po niej, to przy rozdzielczości 1204*768 nie robiła tego stała beszczynnie i patrzyła się w niebo, zaś przy rozdzielczości 800*600 wtedy już to robiła i gra posówała się dalej
Tak samo zrobiłem z Warrior within i poskutkowało gostek już się nie blokuje i moge grać dalej <_<

#5 Rolllooo

Rolllooo

First Rank

• Użytkownicy
  • 75 postów

Napisano 24 03 2006 - 16:15

czy ktoś wie gdzie jest water sword którym się kropnie dahake zamiast walczyć z imperatorką czasu?

#6 arwis

arwis

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 24 09 2008 - 21:12

Mam taki problem:
podczas wstawek filmowych dźwięk nie współgra z obrazem tzn. dźwięk jest odtwarzany trochę szybciej niż obraz (ok. 2-3 sek.), jest to bardzo wkurzające i psuje całą przyjemność z oglądania przerywników, czy można naprawić jakś ten błąd?

#7 Bytom88

Bytom88

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 24 07 2013 - 07:12

Pamięta ktoś Prince Of persja tą starą wersję? ;)

#8 XanTyp

XanTyp

Expert Rank

• Admins
  • 3887 postów

Napisano 24 07 2013 - 15:11

Z czasów C64? Spoko było. Nawet chyba przeszedłem ją w całości na kompie kumpla...

Nawet, jeśli nie będę mógł pomóc, to może coś podpowiem:

1. Najpierw sięgnij do źródła, potem dopiero dzwoń po hydraulika.

2. Precyzja odpowiedzi zależy przed wszystkim od precyzji zadanego pytania.
3. Nie czytam w myślach, ale mogę powróżyć na specjalne życzenie (:

#9 MoonPearl

MoonPearl

First Rank

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 09 08 2013 - 21:30

Ta "nowa wersja" też nie jest jakaś fatalna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych