Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Bardzo Dziwni Userzy Soulseek'a !?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 wishek

wishek

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 15 03 2005 - 18:23

czy mógłby mi ktoś łaskawie wyjaśnić czemu po zapodaniu do wyszukania np.'lifehouse' lub 'shania twain' wyskakuje całe mnóstwo dziwnych userów z nickiem składajacym sie z imienia pisanego z dużej litery + kombinacii 3 cyfr np.; Anna486,Isabella320,Maria167,Thomas989 itp. Nadmieniam iż 'owi' uzytkownicy nie daja sie za ciorta browsować ani nie da sie obejrzeć ich info ,a po dodaniu do listy wygladaja na nieobecnych a jednoczesnie w czasie tej ich obecno-nieobecnosci mozliwe jest dodanie do downloadu 'ich' plików,trzymanych w absurdalnych katalogach,a do tego podejrzanie powtarzalnych (klony ? ). POMOCY !!!!

#2 rookie

rookie

First Rank

• Użytkownicy
  • 18 postów

Napisano 15 03 2005 - 23:54

U mnie się tak dzieje, kiedy moja luba szuka sobie Mariah Carey. Może to i lepiej, że nie znajduje :)

#3 user2

user2

First Rank

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 16 03 2005 - 17:12

mnie się wydaję, że mariah carey czy shania twain to takie popularne syfy, więc myślę, że to sprawka jakiś przeciwników p2p ewentualnie przeciwników gównianej muzyki :)

#4 technogirl

technogirl

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 173 postów

Napisano 16 03 2005 - 19:11

Sprawdziłam ten fenomen i rzeczywiscie tak jest jak piszecie. Oni mają kawałki jak by w "lustrzanych" folderach. Po próbie załadowania wyswietla ciągle awaiting user.
Śmieszne, soul zawsze był wolny od takich badziewi.

#5 kalkamarkaa

kalkamarkaa

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 509 postów

Napisano 16 03 2005 - 22:13

Przypuszczam że istnieje grupa ,,wzajemnej adoracji,, albo jakiś
inny fanclub, mają podobe nicki,podobnej muzyki słuchają,podobnie się
ubierają,jedzą, używają tej samej pasty do zębów,
to rzeczywiście ,,perełki,, w soulseeku.

#6 wishek

wishek

First Rank

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 17 03 2005 - 23:40

tak jak się obawiałem podając jako przykład 'shanie twain' rozpoczęły się mało konstruktywne dyskusje na temat 'gównianej muzyki' i tym podobne bezsensowne insynuacje.ciekawe co powiecie,jak za chwile okaże się że podobne 'zjawisko' zacznie występować przy wyszukiwaniu;
*aimee mann*aqualung*arcade fire,the*archive*azure ray*beck*bent* *black box recorder*blackfield*blur*bob dylan*boy in static*bright eyes*cocorosie*cocteau twins*coldplay*crimea,the*dave matthews*
dead can dance*doors,the*eels*elbow*elected,the*electrelane*go team,the*hope of the states*hope sandoval*innocence mission**jj72*
*joy division*kaliber 44*kasabian*kings of convenience*lali puna*led zeppelin*luna*magnus*mandalay*manu chao*massive attack*mazzy star* *moby*mogwai*moonbabies,the*múm*myslovitz*notwist,the*peter gabriel* *pink floyd*pipas*porcupine tree*portishead*postal service,the*r.e.m. *radiohead*rilo kiley*sigur rós*sinéad 'connor*sparklehorse*styrofoam *suede*sun kil moon*sybia*talk talk*this mortal coil*tom waits* travis*trespassers william*unkle*vast*yo la tengo...ect.(tak tylko dla postrachu ((-:

#7 Gość_Foxconn_*

Gość_Foxconn_*
  • Goście

Napisano 18 03 2005 - 17:51

... po zapodaniu do wyszukania np.'lifehouse' lub 'shania twain' wyskakuje całe mnóstwo dziwnych userów z nickiem składajacym sie z imienia pisanego z dużej litery + kombinacii 3 cyfr ...

Ci dziwni użytkownicy "mieszkają" tu:
Istra Holdings/Spider Entertainment/cogentco.com A (38.115.4.197)
Istra Holdings/Spider Entertainment/cogentco.com A (38.115.4.209)
czyli fake file server.

Śmieszne, soul zawsze był wolny od takich badziewi.

No właśnie: BYŁ ... Dobierają się także i do niego :) .

#8 gctechs

gctechs

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 21 04 2005 - 18:03

wystarczy uzyc programu PeerGuardian

http://phoenixlabs.org/pg2/

dzieki temu ci dziwni userzy nie beda sie pojawiac w searchu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych