Skocz do zawartości

tablety.pl
- - - - -

Nicotine

• Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

#16 CKUreprezent

CKUreprezent

Expert Rank

• Na emeryturze
  • 3314 postów

Napisano 03 07 2005 - 08:48

uzywam nicotine, od czoraj pokazuja mi sie takie komunikaty (sciezka i komentarz na koncu bywaja rozne):
przyklady:
-Peer message type 12547 size 33 contents '\x00\n\x00\x00\x00Trance Man\x8a:\x00\x00\n\x00\x00\x00Aphid Moon' unknown
-Peer message type 12547 size 40 contents '\x00\x07\x00\x00\x00Iainmac\x07\n\x00\x00\x14\x00\x00\x00autobots flesh eater' unknown

nie mam pojecia co to jest, na google'u nie znalazlem nic, brak mi idei.

<{POST_SNAPBACK}>

czaami tak sie robi gdy zbyt duzo szukasz
wywala poprostu komunikaty o tym co innu szukali, np:
-Peer message type 12547 size 33 contents '\x00\n\x00\x00\x00Trance Man\x8a:\x00\x00\n\x00\x00\x00Aphid Moon' unknown
Trance Man - user
Aphid Moon - to to czego szukal
glupi blad wiec olewaj to

#17 Easy_Rider

Easy_Rider

First Rank

• Na emeryturze
  • 2 postów

Napisano 03 07 2005 - 09:07

no ok, troche mnie to uspokoilo .. nie wyszukiwalem zupelnie nic przez jakis czas, bo mam jakis problem z gtk najprawdopodobniej , jak szukam to system mi okrutnie zamula do stopnia ze nie mozna pracowac, ale to na osobny topic.
Ciekawy jestem czy jest opcja zeby dorwac taka dokumentacje, w ktorej bym mogl znalezc informacje o numerach peer message'ow.

#18 zolw

zolw

First Rank

• Na emeryturze
  • 8 postów

Napisano 26 07 2005 - 11:35

witam ponownie czy moze mi ktos napisac jak zainstalować Nicotine i Mussek zainstalowałem juz wszytki pakiety wymagane do procy tych programów. Nicotnie wywala mi cos takiego

[root@host0-141 nicotine-1.0.8]# ./setup.py
usage: setup.py [global_opts] cmd1 [cmd1_opts] [cmd2 [cmd2_opts] ...]
or: setup.py --help [cmd1 cmd2 ...]
or: setup.py --help-commands
or: setup.py cmd --help

error: no commands supplied
[root@host0-141 nicotine-1.0.8]#

zas z mussek to juz calkiem inna bajka nawet nie wiem jak go zainstalowac byłbym berdzo wdzieczny za pomoc w instalacji obu programów lub jednego byle działał

#19 Skimos

Skimos

First Rank

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 26 07 2005 - 11:51

Co do Nicotine to w pliku README lub INSTALL masz napisane, że twórca tego programu nie poleca instalowania tylko po prostu wpisanie w katalogu programu:
python ./nicotine
Możesz go normalnie używać bez instalacji. Nicotine i Museek są już trochę starsze i raczej nie aktualizowane, za to pyslsk jest całkiem aktualny, tylko musisz mieć wxPython (co jest moją bolączką). Dlatego może wypróbuj pyslsk.

#20 zolw

zolw

First Rank

• Na emeryturze
  • 8 postów

Napisano 26 07 2005 - 12:50

juz wszytko mam zainstalowane pythona wxpythona tylko nie wiem jak samego pyslsk zainstalowac mozesz mnie pokierowac jak zainstalowac ten program bo dla mnie komputer bez sulseeka to tak jak bym nie miał ręki :D jest to takze ostatni program ktory potrzebuje na linuksie a wtedy bede mogl calkwicie sie przesiasc na pingwina

#21 szamrok

szamrok

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 1965 postów

Napisano 26 07 2005 - 16:24

http://nicotine.theg....py?req=all#2.3
Dołączona grafika - darmowy program do katalogowania książek

#22 Gość_Gość_*

Gość_Gość_*
  • Goście

Napisano 21 08 2006 - 08:00

Żaden z graficznych klientów nie jest już rozwijany ( a przynajmniej od 2004roku nie ma nowych wersji ;) ) Możecie polecić coś "na czasie" ?

#23 doman

doman

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1167 postów

Napisano 21 08 2006 - 08:54

Żaden z graficznych klientów nie jest już rozwijany ( a przynajmniej od 2004roku nie ma nowych wersji ;) ) Możecie polecić coś "na czasie" ?

Nicotine+ http://www.nicotine-plus.org/
Projekt mający na celu wprowadzanie poprawek, dodatków, naprawę bugów z Nicotine oraz dbanie o potrzebne biblioteki; jest jak najbardziej na czasie, ostatnia zmiana w chanelogu sprzed 2 dni :)
Życie jest koszmarem ... a do tego jeszcze trwa tak krótko :-(
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#24 Gość_Gość_*

Gość_Gość_*
  • Goście

Napisano 21 08 2006 - 12:24

oO wielkie dzięki.... w google jakoś nie mogłem niczego znaleźć ;/

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych