Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Pasek z wynikami search pod uploadem

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Elisma

Elisma

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 25 03 2005 - 16:35

Nie wiem, czy dotyczy tylko wersji 156, chyba nie tylko, ale po raz pierwszy zaobserowawalam to wlasnie na tej wersji.
A co takiego zaobserwowalam? Otoz, co jakis czas w oknie Transfers pod subokienkiem z uploadami i wreszcie pod xx downloads from xx users, xx uploads from xx users pojawia sie cos takiego: Search results for search term: xxx (tu b. szybko wyswietlaja sie rozne terminy, wszystkie wystepuja w plikach udostepnianych przeze mnie). Trwa to z minute, dwie, pozniej znowu cisza.
Obawiam sie, ze powoduje to zapychanie mojego lacza :( . Czy spotkaliscie sie juz z tym problemem i macie jego rozwiazanie? A moze jest to normalna cecha soulseeka (nigdzie w opisach programu nie znalazlam czegos podobnego)

#2 technogirl

technogirl

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 173 postów

Napisano 25 03 2005 - 16:44

Własnie powyżej wersji 155 chyba jest to normalne i tak ma byc, poprostu pokazuje, ze pojawiłes sie u kogoś w searchu. Zastanawia mnie to, że czasem pojawiają sie tez terminy, których raczej nie mam na dysku.

#3 norris_85

norris_85

First Rank

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 26 03 2005 - 01:36

Elisma

dokladnie. ktos otrzymal Cie w swoich wynikach wyszukiwania lub po takiej akcji wlasnie przeglada Twoje pliki - wtedy komunikat jest nieco inny ale zblizony

Technogirl

a nie pomyslalas o tym ze terminy ktorych raczej nie masz nie koniecznie musza wystepowac w calosci u ciebioe? moze to byc poprostu czesc nazwy jakiegos pliku gdyz jak idzie zauwazyc seach wyszukuje podobnie jak wyszukiwarka internetowa podany ciag znakow w calej sekwencji znakowej nazwy pliku, wiec podany termin moze byc np zlozony z dwoch czlony nazwy jakiegos pliku lub cos podobnego

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych