Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Soulseek crash reporter

• Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 shatex

shatex

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 169 postów

Napisano 29 03 2005 - 23:08

wlanczam monitor a tu widze nagle okienko z komunikatem "soulseek crash reporter " i czerwonym żuczkiem
a soulseek zatrzymany .Nie wiem co to jest ani skad sie to wzielo.
wie ktos co to jest?
mam zrobiona fote ale nie moge wkleic jakos ja na forum

#2 kalkamarkaa

kalkamarkaa

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 509 postów

Napisano 30 03 2005 - 00:10

Witam.
SoulSeek 155 Build 219. posiada opcje, Automatyczny Crash Reporter - raport padania i zwiech soulseka. Ale nie rozumię w czym problem?

#3 shatex

shatex

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 169 postów

Napisano 30 03 2005 - 00:25

juz wszystko wiem
dzieki

#4 loziniak

loziniak

First Rank

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 11 09 2005 - 19:39

A dlaczego juz nie ma tego Crash Reportera?

#5 Jakubass

Jakubass

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 07 10 2005 - 15:52

cięzko będzie mi wytłumaczyć o co dokłądnie chodzi bo niestety nie zdążyłem się przyjżeć dokładnie, a mianowicie chodzi mi o to że podczas zasysania pliku nagle wyskoczyło mi jakieś dziwne okienko z jakimiś napisami niestety nie wiem co to było bo odrazu znikło:( acha był tam narysowany taki śmieszny czerwony pajączek czy może ktoś się z tym spotkał i wie co to ?

#6 cam_de_leon

cam_de_leon

Second Rank

• Użytkownicy +
  • 109 postów

Napisano 07 10 2005 - 18:33

heh byl to tak zwany "crash report", podczas dzialania slsk wystapil blad i CR zaraportowal go, mozliwe ze slsk zle Ci dziala z jakas aplikacja dzialajaca w tym samym czasie co slsk, mnie osobiscie tez sie to kiedys zdazalo

#7 Jakubass

Jakubass

First Rank

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 08 10 2005 - 12:38

Thx :ph34r: już myślałem że to jakiś poważny babol :blink: Pozdrawiam

#8 kosa555

kosa555

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 17 10 2005 - 15:34

Witam. Ostatnio zaczal mi sie pojawiac Soluseek Crash Reporter czyli okienko z robalem w ktorym jest opisane ze cos nie tak i zeby ewentualnie wyslac ten problem do nich. wie ktos moze co zaradzic bo poki co to nie znalazlem w zadnym poscie co w takim przypadku mam zrobic.a odpowiedz typu "dzieki juz wiem o co chodzi" niewiele tlumaczy. Bede wdzieczny jezeli ktos spotkal sie z takim problemem i ewentualnie wie co w takim przypadku zrobic.

#9 kalkamarkaa

kalkamarkaa

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 509 postów

Napisano 19 10 2005 - 00:16

Ostatnio zaczal mi sie pojawiac Soluseek Crash Reporter czyli okienko z robalem w ktorym jest opisane ze cos nie tak i zeby ewentualnie wyslac ten problem do nich. wie ktos moze co zaradzic

...sam sobie odpowiedziałeś, wysłać, a ,,oni,, bedą strali sie cos zaradzić. :D

poki co to nie znalazlem w zadnym poscie co w takim przypadku mam zrobic.a odpowiedz typu "dzieki juz wiem o co chodzi"

Musisz przeanalizować w jakim momencie masz crasha, czy po zainstalowaniu jakiegoś nowego progsa, może na skutek nieoczekiwanego zamknięcia systemu uszkodzone zostały pliki cfg., może załadowałeś za dużo flików do udostępniania, powodów mogą być chyba dziesiątki,musisz troche pokombinowac,jak ci sie nie uda, odinstaluj i zainstaluj od nowa soula (usuwając wszelkie pozostałości po uninstalce).
Powodzenia.

#10 bartix

bartix

First Rank

• Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 20 10 2005 - 14:20

Też miałem crasha i nie wiem czemu. Bywało tak przez jakiś czas i też wysłałem. Nie wiem czy ma to jakiś związek, ale potem wywaliło mi wszystkie informacje z SLSK, więc radziłbym kopiowanie plików z userami, ściąganymi piosenkami itp. na wszelki wypadek. Pa.

#11 citizenfish

citizenfish

First Rank

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 11 12 2005 - 22:47

no własnie mam tego crasha i nijak nie mogą dac sobie z nim rady.powyzsze rady niewiele dały.po kazdym nowym instalowaniu programu "czerwony robak"
pojawia się znowu.czy moze ktoś ma receptę lub jakiś srodek "owadobójczy".
byłbym zobowiązany.

#12 xionc89

xionc89

First Rank

• Na emeryturze
  • 29 postów

Napisano 12 12 2005 - 23:21

Też reinstalowałem... nie pomagało. Jakoś ostatnio mniej tego się zdarza, lecz się zdarza.

Sharuje około 50GB, i to jest około 7000-8000 plików, lub więcej. Może dlatego...

Zna się ktoś na Crash Reportach?

#13 Gość_picasso_*

Gość_picasso_*
  • Goście

Napisano 14 12 2005 - 06:21

Trudno powiedzieć dlaczego Soulseek wykłada się. Grupa podejrzanych szeroka: firewall, AV, inna aplikacja dowolnego autoramentu, śmieć w systemie..... Wg oficjalnej listy niekompatybilności: wina chipsetu nVidii, Netlimitera, Pandy i ogólnie plików DLL w LSP. Scenariusze wydarzeń: albo żegnacie się z tym softem, albo z Soulseekiem, albo godzicie się z sytuacją .....

U mnie następuje crash w przypadku odznaczenia folderu współdzielonego z zatwierdzeniem tej akcji, a następnie ponowieniu jego współdzielenia, podczas gdy program pracuje. Stąd musiałam zrezygnować z tej metody odświeżania zasobów i w zamian resetuję Soulseek.

#14 xionc89

xionc89

First Rank

• Na emeryturze
  • 29 postów

Napisano 20 12 2005 - 14:44

U mnie to chyba była wina NetLimitiera, no ale po jego odinstalowaniu system się sypał :) ale to szczególny przypadek.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych