Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

[Z] Tomb Raider: Legend

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 01 05 2005 - 12:33

Eidios nie daje za wygraną i po raz siódmy zatrudnia Lare Croft do ciężkiej harówy :( ,tym razem jednak odpowiedzialność za jej losy (i wyniki finansowe) spoczeła na barkach studia Crystal Dynamics, które mi akurat kojarzy sie całkiem przyjemnie (Pandemonium :( ).
Dołączona grafika
Jako ,że od części trzeciej aż do szóstej było co raz gorzej ,tym razem postawiono ponoć na zapatrywania samych graczy ,oraz na najlepsze patenty z całej serii ....... na tą chwilę nic więcej nie da się powiedzieć ,jedyne źródła informacji to :
Tomb Raider: Legend Trailer .... jedyne 7.34 MB
z tego minutowego materiału wynika ,że będzie prześlicznie i bardzo dynamicznie .... ciekawe ,co oprócz konsol to udźwignie ? :lol:
Dołączona grafika
Oficjalny sajt projektu --- wymaga rejestracji
niewiele na razie na nim ,trochę screenów ,trochę concept artów i możliwość obejrzenia nowej (starej) Lary w pełnym 3D ,na tle m.in. wodospadu :)
Dołączona grafika
Na koniec dodam jedynie ,że Toby Gard ponownie został projektantem głównej postaci ,innymi słowy Lara odzyskała ojca :lol:
Czekam z utęsknieniem na nowego i najlepszego (mam nadzieję) Tomb Raidera .... oby magia jedynki powróciła :(
Dołączona grafika

Pozdrawiam!!!!

P.S. Czy ktoś ,oprócz mnie ,czeka jeszcze na dobrego i grywalnego TR ? :( :(
Screeny z : gry.wp.pl

#2 Cyklus

Cyklus

First Rank

• Użytkownicy
  • 56 postów

Napisano 02 05 2005 - 14:11

Poczekamy zobaczymy jak bęndzie podobna do TR3, dodatku do TR3 LOST ARTIFACT i cześci 4 TR. THE LAST REVELATION. W poprzednie częsci TR nie grałem

I aby sterowania nie sknocili jak to lubią robić
To taki klimat mi sie podoba
zainteresowany o postepach nad grą zapraszam na traider.pl

#3 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 26 07 2005 - 21:43

Na Gamershell (i pewnie nie tylko tak ;D) pojawił sie kolejny, zajebisty filmik, w którym pokazany jest czysty gameplay wprost z gry.
Mamy okazje looknąć Larę w kilku levelach, których wykonanie stoi na najwyższym poziomie --- zarówna architektura leveli, jak i ich wykonanie (texturki, oświetlenie, ogólny design ....) powodują we mnie powrót nadzieji na to, że seria jeszcze nie umarła :D
Z video wynika także, że Lara wzbogaciła sie o nowe umiejętności (jeżeli wzrok mnie nie myli, to nabyła cos na kształt bicza Indiego), innymi słowy jej interakcja z otoczeniem jest jeszcze pełniejsza, a przecież wachlarz zachowań miała już szeroki :)
Widać, że dziewucha przysiedziała na "sali" i nabrała gibkości, przez co może startować w Małpich Igrzyskach :D --- w ogóle gra wydaje się być o wiele bardziej dynamiczna i oby nie zawiodła oczekiwań.
Tomb Raider --- next movie
Waga to jedyne 20 MB, więc nie zastanawiajcie sie i ssijcie, bo naprawdę warto :]

Tomb Raider: Legend

Polecam szczególnie Tomb Raider: Legend Gameplay01 , to całkiem spory i miodny wycinek wprost z gameplayu .... zapowiada sie dobry TR, jeśli nie będzie zababolony na maxa :D ;D ....
Widać, że paleta ruchów Lary znacznie się wzbogaciła, do tego dochodzą bardzo klimatyczne lokacje, które wyraźnie nawiązują do pierwszych części serii, będą zagadki o charakterze logiczno-przepychankowym ;D, będzie sporo strzelania, skakania, pływania, będzie stary, dobry Tomb Raider, czuję to w moich, starych kościach :D
Już w kwietniu !!!!

Pozdrawiam!!!!

#4 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 31 03 2006 - 13:08

Co prawda gra już wyszła, ale to dziś właśnie pojawi się, dłuuuuuugo oczekiwane, demko na PieCa ;D
Dzięki temu dowiemy się przynajmniej, jak full będzie śmigał na Naszych ześrupiałych ---- od nieustannego ssania z p2p ;D ---- kompach :D
Z ważnych informacji :
---- The PC demo is finally here, and will be made available first - exclusively at GameSpy - today at 19:30 EST, czyli jak chcecie znaleźć się w pierwszym milionie ściągających, to załóżcie sobie tam konto ;D
---- Już w następny czwartek, kolejny odcinek Wybrańców Obcych :P
---- Ala ma kota, a ten Chrum , Chrum :]

Tymi oto banałami dopełniłem posta, reszta --- bardziej treściwa, obiecuję! --- już po przetestowaniu dema .... albo fulla, kto wie :D

Pozdrawiam!!!!

#5 montek

montek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1424 postów

Napisano 31 03 2006 - 15:42

gra juz jest w wersji ITWINS , czekamy na Reloaded (moze przy okazji troche ją odchudzą bo to 4 giga)

chodzily plotyze beda dwie wersje z lepsza i gorsza grafą

prawda jest taka ze mamy jedna gre ale mozemy ustawic na normal i nextgen( czyli grafa w stylu x360)

za RDKM z PT

wymagania minimalne

Minimalne wymagania:
Microsoft Windows 2000, XP, Pentium 3 1.0Ghz or Athlon XP Equivalent, 256MB RAM, 100% DirectX 9.0c -compatible 64MB 3D Accelerated Card with TnL (GeForce 3Ti / Radeon 9 series).

Microsoft Windows 2000/XP compatible sound card (100% DirectX 9.0c -compatible), Quad-speed (4x) DVD-ROM drive, 9.9GB free disk space :P chyba łącznie z z pozostaiwniem wolnego, niedlugo na nowa gre trzeba do instaliki dysk dokupywać

ja musze najpierw u siebie w demo zagrac bo na darmo nie bede sciagał... znaczy kupował, cholercia
!!!szukajcie(na forum...)a znajdziecie!!!
Dołączona grafika

#6 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 02 04 2006 - 12:17

Śmiało możecie zaopatrzyć się w nowego TR :D ---- pograłem kilka godzin i muszę to powiedzieć :

POWRÓCIŁ STARY,DOBRY TOMB RAIDER!!!! :( :]

W trakcie instalki wybrałem opcję standardowej grafiki ---- czytałem gdzieś, że tryb Next Gen spowalnia straszliwie nawet najmocniejsze maszyny :| ---- i po mimo tego, gra wygląda bajecznie, nowa jakość widoczna jest na pierwszy rzut oka :]
Już na dzień dobry jest oki :) ---- intro jest bardzo dynamiczne i utrzymane w stylu 007 ;D ----, potem wita Nas bardzo fajne menu, w którym możemy co nieco pogrzebać w opcjach. Od razu powiem, żeby nie było pytań, choć w sterowaniu nie idzie zdefiniować klawiszy kierunkowych (standardowo W,S,A,D) to jednak po odpaleniu gry można spokojnie używać strzałek :]
Sterowanie jest bardzo intuicyjne, za pomocą myszki i klawiery bez trudu można opanować Larę, a ta ponownie wyposażona została w szerokie spectrum ruchów, poza tym robi to o wiele płynniej i z większą gracją ;D
Dodać należy, że "chirurdzy" z Crystal Dynamic's wszczepili Larze całą masę nowych polygonów, szczególnie w "newralgicznych miejscach " :(, przez co oglądanie Jej w akcji jest o wiele, wiele przyjemniejsze :(
Po ustawieniu wszelkich opcji, przechodzimy do rozgrywki i lądujemy w Boliwii ---- grafika jest wypasiona na maxa, a całość , po mimo tego , chodzi płynnie i bez zbędnych bugów ;D
Warto zauważyć, że w grze przybyło interaktywnych "dekoracji" dzięki którym możemy dostać się w pozornie niedostępne miejsca, lub za ich pomocą wykończyć agresorów, których już na początku gry nie brakuje :D
Otoczenie nie składa się już z charakterystycznych kwadratów ---- w pierwszej części za ich pomocą obliczałem wyjątkowo karkołomne skoki ;D ---- dodatkowo Lara kupiła sobie magnetyczny bicz ;D, który wiele razy pomoże Nam przeskoczyć wyjątkowo duże i głębokie rozpadliny :]
Nie braknie tutaj pułapek, oraz zagadek tak charakterystycznych dla serii, po prostu miód zlepił Mi ALT i stąd kłopoty z "ogonkami" ;D
Więcej napiszę jak przejdę większy szmat gry, ale już mogę Wam powiedzieć, że Musicie Ją Mieć!!!!!

Pozdrawiam!!!! ...... c.d.n.......

P.S. Muzyka jest po prostu G.E.N.I.A.L.N.A !.!.!.!.!.!.! ;D .....

#7 montek

montek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1424 postów

Napisano 02 04 2006 - 15:03

no i co zrobi biedny montek z rozpoczetym 7 gigowym limitem, no co, no bedzie musial ponad połowe wyładowac, chyba ze koledzy z akademika na ftpie sciagna :(
Dołączona grafika

#8 F51

F51

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1547 postów

Napisano 02 04 2006 - 17:16

no i co zrobi biedny montek z rozpoczetym 7 gigowym limitem, no co, no bedzie musial ponad połowe wyładowac, chyba ze koledzy z akademika na ftpie sciagna :(

Ciągnij skąd popadnie, naprawdę warto ;] ---- dla tych co mają mało miejsca na HaDDeku i nie mają nagrywarki dvd : gra zajmuje na dysku ponad 7GB + ponad 4GB obraz płyty :( .... o zgrozo ;]
Lecę do rezydencji Lary, poszukam Jej szuflady ze stringami i pończochami :( ;D .....

Pozdrawiam!!!!

#9 montek

montek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1424 postów

Napisano 05 04 2006 - 11:24

pogralem w demo

mam semprona 2300@1710mhz
512ran
9550 ati 128 ramu

mile zaskoczenie bo gram na 800/600 cienie woda i wygladzanie wlaczone (bo bez wygladzania to 800/600 wyglada jak kratownica niestety) pełnoekranowe efekty wyłaczone

gra sie płynnie

co to samej gry

narazie mam jednego duzego plusa - dwa tryby podciagania sie lary zwlaszcza ten drugi jak sie dluzej spacje przytrzyma :)

minusem jest celowanie jak dla mnie... autocelowanie-ble, jako zatwardzialy CSowiec takim rozwiazaniom mówie stanowcze nie

ale to podciagnie...

tak samo manualne celowanie (domyslny klawisz "z")
i fakt ze podczas celowania nie mozemz sie poruszac.. no to juz chyba lekka przesada...

no ale nic to

chyba sie skusze
Dołączona grafika

#10 Gniewko

Gniewko

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 184 postów

Napisano 12 04 2006 - 13:19

Gra po prostu cudo wszystko mi sie podoba.
Najlepsze jest to że obiekty które można przesuwać zachowują sie zgodnie z prawami fizyki (np. klatka podsunięta po skosie zsunie się na dól to jest piekne a tego nie było, bo albo zostawała w miejscu albo wchodziły w inny obiekt i wyglądało paskudnie .)A teraz miód naprawde gra ładuje sie piekielnie szybko i sprawnie, celowanie miodzo bo cały czas mam broń pod palcem i moge jej uzyć.Do tego linka magnetyczna potrafi wiele pomóc i nie jest jakąś tam ozdobą.Nareszcie ktoś pomyślał by zrobić coś z realistycznym sterowaniem.Kamerke moge wkażdej chwili przestawić tak jak mi sie to podoba.Po prostu wróciła do nas piekna jedynka która z każdą cześcią szła w nie pamięć .
picasso

#11 montek

montek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1424 postów

Napisano 14 04 2006 - 17:46

no dobra, na szczescie liczniki w neo nie dzialaly na poczatku miecha i wg niego trl zajmuje 800mega :P (juz mnie niestety nacieli)

tak jak pisze Frog* muzyka super i teraz wlasnie pojawia sie pytanie

mamy pliki
np:

bigfile.044

jak to otworzyc, nie da sie muzyki wyciągnąć z giery??
Dołączona grafika

#12 montek

montek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1424 postów

Napisano 28 04 2006 - 20:20

co by odnowic

znalazłem extractor do muzyki
jest do sciagniecia tu:

http://www.monteklub...c_Extractor.exe

wyciaga w wavach 1,2 giga tracków

działa!!!!

oczywiscie to ruscy zrobili :D
Dołączona grafika

#13 Gość_Landuss_*

Gość_Landuss_*
  • Goście

Napisano 16 02 2009 - 09:57

Tomb Raider: Legend za darmo

AWOMO to nowa platforma, która ma zdaniem jej twórców zrewolucjonizować pobieranie gier z Internetu. Trwają już beta-testy, które są związane z ciekawa promocją. Przez najbliższy miesiąc można bowiem zagrać za darmo w Tomb Raider: Legend. Wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie AWOMO, pobrać i zainstalować klienta, a następnie postępować zgodnie z podanymi instrukcjami.

AWOMO ma wprowadzić mała rewolucję w dziedzinie elektronicznej dystrybucji gier. Oferowane w ramach platformy produkty trafiać będą do klientów w krótkim czasie, a wszystko odbywać się ma za pomocą przeglądarki internetowej. Rozpocząć zabawę z daną grą będzie można jeszcze przed ukończeniem pobierania całego pliku.

„Na przykładzie Tomb Raider: Legend, gry która ma 7.2 GB, możemy zaprezentować graczom posiadającym łącze 8 Mb, że będą w stanie zagrać w ten tytuł w ciągu 11 minut” – zapowiada Roger Walkden, przedstawiciel AWOMO.

Źródło: www.gry-online.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych