Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Jak trafiłeś na to forum ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jak trafiłeś na to forum ? (193 użytkowników oddało głos)

Jak trafiłeś na to forum ?

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#16 roco

roco

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 446 postów

Napisano 05 05 2005 - 09:24

Wybrałem (2), choć mam wyśmienitą pamięć, szczególnie wzrokową, to nie jestem taki pewien..
Zanim zacząłem swoją przygodę z SE Forum, trafiałem bardzo wiele razy na GŁ. SE. Wisując naprawdę różne rzeczy w googlach, trafiałem na Forum, ale i na gł. też.
Chyba dlatego wybrałem 2 , bo swoją przygodę z SE zacząłem od Forum.. niewiem co powiedzieć..
Wydaje mi się, że 95% ludzi trafiło na Forum, a nie na stronę Główną SE.
Lecz wydaje mi się, że tu nie chodzi o to, kogo nie obchodzi strona GŁ., bo userów Forum, na 98,99%, nie obchodzi strona Główna, (reszta napisze z grzeczności, że tak), -> obchodzi ich Forum..
Sądzę, że M|ck_'a, jako Admina - obchodzi i poprosił nas, wszystkich userów o Pomoc, jakąś przyjacielską radę, w ważnej, nie tylko dla niego sprawie - wizerunku SE. Czasami decyzje są tak ważne, że trzeba spytać innych ludzi o ich osądy i wysłuchać ich propozycji..
Przypuszczam, że poza tym, że jest to ważne dla niego, sądził, że wizerunek str.GŁ. SE, jest rónież ważny dla nas, a pozatym tam naprawdę trzeba zmian, bo teraz wygląda wsiowo.. i wcale się nie dziwię. Wszyscy, za to powinni sobie ją dokładnie i krytycznie obejrzeć, oraz, jeśli ktoś ma jakieś zdanie powinien je wyrazić, a jeśli niema, to niema sprawy i czółno.. nikt się nie obrazi, a będzie przejrzyściej..
Myślę, że nie obraziłby się za krytykę, w dodatku nadmienił, że byłby wdzęczny, za krytykę też.
Natomiast Ta Ankieta, Przyjacielu, może być postrzegana, jako alibii, że powinni wziąść udział w dyskusji na temat GŁ. SE, ludzie tym zainteresowani.., a nie ci, którym to wisi, lub ci co kompletnie nie mają zdania, a Muszą się poczuwać do obowiązku, bo zostali zaproszeni.., żeby się wypowiadać.
Nie wiem do czego zmierzasz, zagłosowałem, większość, zagłosuje na 2, bo na 1 ..chyba z przekory, żeby być innym niż inni. Więc po co Ankieta w której można przewidzieć wyniki do 3,5% ?

Moim zdaniem.., żeby było sprawiedliwie Ankieta powinna brzmieć: "Czy widziałeś już stronę GŁ. SE? To zobacz (url), i zagłosuj czy Ci się podoba, czy nie, p.3 jeśli nie, to - potrzebna modernizacja. czy p.4 - czy całkiem nowa, bo stara jest nie do przerobienia.."

I tu wyjaśnienie:
"Byłeś już na naszej stonie Głównej SE? To wejdź, (tu adres), i zagłosuj czy podoba Ci się czy nie. Jeśli masz jakieś zdanie, czujesz, że je masz lub w jakiś konstruktywny sposób możesz się przyczynić do zmiany wizerunku.. to poza głosowaniem wyraź swoje zdanie, pogląd, osąd, lub zaproponuj zmiany.!"
TZN. - Możesz odpowiedzieć 1.- tak ; 2.-nie. I to może wystarczyć, natomiast dla tych obdarzonych zdaniem: 3. - nie ->potrzebna modernizacja; 4. - nie -> potrzeba napisać na nowo, bo stare, jest za stare..

Tak więc, moim zdaniem to jedyna FairPlay Ankieta, która mogła by powstać na wątku M|ck_'a : "Co sądzisz o stronie głównej SE?"
Natomiast, ta Ankieta wygląda trochę.., jakbyś miał zamiar przeprowadzić jakąś krucjatę,..hehe
To tak, gdybym nie znając jakiegoś koleżki; spytał go: - czy Twoja Matka wie, że jesteś pedałem..hehe
Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem, czy zamieściłem tu, wystarczająco dużo argumentów; na moje wątpliwości?

W Twojej Ankiecie zaznaczyłem - 2., choć niewiem, czemu miała by służyć ta Ankieta..
W mojej Ankiecie zaznaczyłby - 4., a wyjaśniłem to w wątku M|ck_'iego o GŁ. SE, dlaczego.

Zabiliście mi prawdziwego ćwieka tą Ankietą, byłbym wdzięczny, za parę wyjaśnień, bo jak widać mam wątpliwości.. Pozdrawiam
roco

Lamborgini Diablo z silnikiem Presto Rocket Motor?
Dołączona grafika.Dołączona grafika.Dołączona grafika
..we could change the world if God would give us the source code.
</HOUGH!>

#17 mc art

mc art

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 227 postów

Napisano 05 05 2005 - 09:27

Mułek mnie wkopał w sidła SE jeszcze za czasów @komara80.Jakoś się nie moge wyplątać do tej pory ale nie szkodzi jeszcze tu posiedze :angry:
.

#18 Zyon

Zyon

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 473 postów

Napisano 05 05 2005 - 10:38

Wiedzialem, ze glowna strona ma swoje forum i 1 stycznia 2004 roku po bardzo nieudanym Sylwestrze z samego rana odpalilem kompa i postanowilem pobawic sie innym p2p niz Kazaa, a bylo to eMule.
Cos mi nie wychodzilo, wiec wszedlem na forum, zarejestrowalem sie i tak juz tu siedzie i zrzedze :angry:

Temat bardzo mi sie podoba, tylko ta ankieta troche taka hmm...

Ps. Od tego czasu nie bylo mnie na http://searchengines.pl :D

Pozdrawiam!!
Śnił mi się ślimak pełznący po ostrzu brzytwy

#19 damiano-jot

damiano-jot

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 281 postów

Napisano 05 05 2005 - 11:06

Witam! Mnie także skierował tutaj Mr. Google :D Szukałem czegoś w sieci głównie na temat eMula i jego konfiguracji. A potem zacząłem coraz bardziej interesować się tematem zabezpieczeń przed paskudztwami z netu oraz optymalizacją samego systemu... Na wszystkie moje pytania znalazłem odpowiedź tutaj! :angry:
PS. Główną stronę zobaczyłem dopiero niedawno... :D

#20 Muminek

Muminek

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 3702 postów

Napisano 05 05 2005 - 11:08

Szukałem w Google.pl czegoś na temat Kazy, wpadłem tutaj, po czym na tydzień zapomniałem o tym Forum, a potem zarejestrowałem się :-)

P.S. To Forum jest jak narkotyk - dwóch dni bez niego nie da się wytrzymać.
"What we've got here is failure to communicate. Some men you just can't reach ...
So, you get what we had here last week, which is the way he wants it! Well, he gets it!
N' I don't like it any more than you men."

The owles are not what they seem.

#21 Mathiu Silverburg

Mathiu Silverburg

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 576 postów

Napisano 05 05 2005 - 12:33

Ja szukalem pomocy z niedzialajacym dzwiekiem w jednej z gier henttai (Hitozuma Hime Club), z czym mi oczywiscie pomogla niezawodna Picasso :D I jakos mi sie juz zostalo :angry:

- Mathiu Silverburg
Szare oczy spojrzcie w gore, wszedzie kruki, wszedzie szczury...

#22 Zyon

Zyon

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 473 postów

Napisano 05 05 2005 - 14:26

Kurcze... ja to w ogole zle zaglosowalem. Miala byc odp.1 :angry:

Duzo ludzi pisze, ze skierowalo ich tu google. I trzeba przyznac, ze forum jest dobrze usadowione w googlach. Czesto szukajac czegos w sieci trafiam na linki do naszego forum :D

Pozdrawiam!
Śnił mi się ślimak pełznący po ostrzu brzytwy

#23 Sosek

Sosek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1558 postów

Napisano 05 05 2005 - 17:19

wkońcu to forum o wyszukiwarkach, m.inn o pzycjonowaniu stron :P
Dołączona grafika

#24 Dymon

Dymon

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 848 postów

Napisano 05 05 2005 - 18:28

Ja trafilem przez google szukajac roznych rzeczy o bitcomecie :P
"Honto...Zuru zuru zuru zuru...Ne...Mo yurushite agetara?"
Dołączona grafika

#25 eviil

eviil

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 587 postów

Napisano 05 05 2005 - 18:28

A ja sie dowiedzialem o tym forum od mojego kolegi. Ale dopiero po tygodniu sie zarejestrowalem
Dołączona grafika

#26 patryk83

patryk83

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 570 postów

Napisano 05 05 2005 - 19:13

NIe pamiętam ale wiem, że pierwszy dział na jakim byłem to dział o eMule. Jeszcze @wujekbysiek ie miał tam władzy :P i było co pisać ale po krótkim czasie dostał naleznego mu moda i teraz jest tam największym "spamerem"<<<<to nie mialo być obraźliwe.
Jak zepsuje Ci się windows nie naprawiaj go bo i tak mu nie pomożesz. Czeka Cię reinstalka.

Być może nie wiesz ale na forum istnieje chat.
Chat forumowy - wystarczy kliknąc i zaraz znajdziesz sie u nas na IRCu

#27 doman

doman

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1167 postów

Napisano 05 05 2005 - 19:47

ja na to forum trafiłem, drugi dzień po tym jak kupiłem stałe łącze -szukałem czegoś w necie o mojej sieci, czy inni też mają z nią takie problemy, no i tak trafiłem (poprzez google.pl) na forum :) nie znalazłem nic ciekawego o tej mojej sieci, ale znalazłem tu BARDZO wiele innych ciekawostek i tak zacząłem tu bywać codziennie - zawsze znajdywałem tu odpowiedzi, na pytanie jakie miałem, nawet nie musiałem się rejestrować.
dopiero po paru miesiącach nie mogłem znaleźć rozwiązania swojego problemu i się zarejestrowałem - od tego czasu wykorzystuję każdą możliwość, aby tylko wejść na forum :P
Życie jest koszmarem ... a do tego jeszcze trwa tak krótko :-(
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#28 M|ck_

M|ck_

Administrator

• Na emeryturze
  • 335 postów

Napisano 05 05 2005 - 19:47

Trzeba było raczej zapytać czy z google, czy z rekomendacji, czy z linka, bo to, ze ktoś trafił z głównej to w ogóle dla mnie zaskoczenie.
Why use Windows, since there is a door? Open your mind. Use open source.
Bez PM; kontakt tylko via mail.

Skrót regulaminu:
1) Nie podpadać.

#29 wujekbysiek

wujekbysiek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1221 postów

Napisano 05 05 2005 - 21:33

bo to, ze ktoś trafił z głównej to w ogóle dla mnie zaskoczenie

a jednak. na glowna trafilem na podstawie jakiegos artykulu o roznych programach p2p i tam byla informacja o serwisie searchengines.pl. poniewaz wpisujac w pasek adresu przegladarki searchengines.pl wchodzi sie na glowna, to sprawa jest oczywista. podejrzewam, ze czesc z tych co wybrali drugi wariant miala podobnie :P

#30 cassper

cassper

First Rank

• Użytkownicy
  • 43 postów

Napisano 05 05 2005 - 21:51

przywiały mnie tu Google

zainstalowalem sobie eMulka na linuxie ale nie mialem zielonego pojecia co sie z czym je i co to jest plik server.met poszukalem na google i tak tu trafilem. Dzieki forum nauczylem sie w koncu (z oporami :P) obslugiwac eMule Linux GUI :)
Milczenie jest złotem ==> wiec oszczedzajcie kazdy gram

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych