Skocz do zawartości

tablety.pl
Zdjęcie
- - - - -

Jak trafiłeś na to forum ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jak trafiłeś na to forum ? (193 użytkowników oddało głos)

Jak trafiłeś na to forum ?

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#31 agitarius

agitarius

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 460 postów

Napisano 05 05 2005 - 22:05

@M|ck_

Trzeba było raczej zapytać czy z google, czy z rekomendacji, czy z linka, bo to, ze ktoś trafił z głównej to w ogóle dla mnie zaskoczenie.

Wyświetl post

Ta ankieta miała na celu jedno:
Potwierdzić, że jakość strony głównej SE nie ma wpłwu na działalność forum, więc zajmowanie się oprawą graficzną i funkcjonalnością strony głównej jest z punktu widzenia forum nieistotne. Pozwolę sobie nawet przewrotnie powiedzieć: dajcie linka(jakiegoś wypasionego buttona-hahahahha) strony głównej na forum, a może ktoś tam częściej zaglądnie.
:P
Ten profil jest nieaktywny, do usunięcia !!!!!!!
Nie wysyłajcie PMek

#32 Sosek

Sosek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1558 postów

Napisano 05 05 2005 - 22:09

nie zgadzam sie z twoim stwierdzeniem - o wielu ciekawych informacjach ze świata p2p dowiedziałem się właśnie ze strony głównej
Dołączona grafika

#33 PcSlave

PcSlave

Medium Rank

• Użytkownicy +
  • 227 postów

Napisano 05 05 2005 - 22:23

Dla mnie też forum SE stało się już nałogiem - nie ma dnia , żebym tu nie zajrzał min 1 RAZ / dzień !! Magnetyzmu mojej myszce i klawiszom - dodaje jeszcze pewien słodziutki temat :P (wiadomo :) )

No właśnie - tak przy okazji ... ciekawe kto tu trafił przez te ślicznotki ? :)
POZDRAWIAM
PcSlave

- = : [ FORUM P2P / HYDE PARK / Piękne kobiety ] : = -

#34 sigact

sigact

First Rank

• Na emeryturze
  • 5 postów

Napisano 05 05 2005 - 22:26

Trafiłem zupełnie przypadkowo, ale chyba przez Google, bo innych nie używam.Wiem ,że nie pytasz o opinię, lecz nie mogę powstrzymać pochwał.
Serdeczne pozdrowienia dla twórców i gości.
Szczególne wieeeeeeeeeeeeeelkie dzięki wobec Lopezika i Picasso.
p.s.Lubię kompletnych świrów ( bez obrazy ) :P

#35 roco

roco

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 446 postów

Napisano 06 05 2005 - 00:58

Witaj Aqitarius!
Wyszedł Ci fajny Topik, wpadają Tu Ludziska tak naprawdę, żeby się pozwierzać; "jak to było ten pierwszy raz", z SE Forum. hehe ja też to zrobiłem..
Trochę nie kumam.., ja wiem, że my wszyscy możemy mieć stronę Gł. w głębokim poszanowaniu.., spoco.., ale czy ta stona jest uzależniona od Forum.., czy też Forum istnieje, bo istnieje strona Gł. SE?..
Bo jeśli to drugie, to czy nie powinno nas troszkę obchodzić?
Nie jestem złośliwy, nie pytam z przekąsem ani z ironią, nie planuję również Cię krytykować.., OK?
Stawiam te wszystkie pytania, bo może jestem już starym piernikiem.., przecież urodziłem się w zeszłym stuleciu.., co tam.. w zeszłym tysiącleciu! I jakoś gryzło się to z moim poczuciem solidarności.. nie wiem, mi to jakoś nie jest obojętne, skoro już tu jestem..
Przecież nikt nie Musi zabierać głosu w sprawie Gł. SE..
Pomyślałem też, że to Forum istnieje, bo są sponsorzy, którzy wiszą na tej mało estetycznej stronce. Może, i kiedyś, okaże się, że nie ma już tego miejsca i nawet nie będzie wiadomo kogo spytać..?
Mam pójść na odwyk od Forum SE..?, ja się tu zarejestrowałem, bo zrozumiałem, że się uzależniłem..hehe
Nawet na dole stony widzę: "Powered by......(Trial) v2.0.3..", ale chyba wsio spoco, nie?

No dobra, fajnie było z kimś pogadać, dużo się dowiedziałem, choć mam niedosyt informacyjny..
Zakończę Aqitarius, jak zacząłem: Wyszedł Ci fajny Topik. :P

Pozdrawiam
roco

Lamborgini Diablo z silnikiem Presto Rocket Motor?
Dołączona grafika.Dołączona grafika.Dołączona grafika
..we could change the world if God would give us the source code.
</HOUGH!>

#36 Mirasxx

Mirasxx

First Rank

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 06 05 2005 - 01:24

Witam
No to zgodnie z tematem tego fora to ja trafiłem tu przez przypadek...to znaczy przez google :P :) :)
Dołączona grafika

#37 Davidoox

Davidoox

Medium Rank

• Na emeryturze
  • 162 postów

Napisano 06 05 2005 - 07:12

Ja tam na SE trafiłem, gdyż szukałem jakiś konfiguracji do Azorka :P Wpisałem odpowiednie słowa w wyszukiwarce na google no i jestem :) :) Lubie tu wpadać i pogawędzić z ludźmi i przy okazji służyć pomocą :)

Pozdro dla wszystkich

#38 barblask

barblask

Good Rank

• Użytkownicy +
  • 637 postów

Napisano 06 05 2005 - 10:01

Wiadomo po co jest ta ankieta, więc czy nie lepiej by było spytać jak trafiłeś na stronę główną forum?
Ja trafiłem z forum przez przypadek :P Szukałem czegoś o wyszukiwarkach i webmasteringu. Wogule jest tam troche podstaw, odpowiedzi na łatwiejsze pytania ładnie poukładane. Na początek akurat.
:) :) :)
=========
Błędy są naszym najskrytszym wyborem. Wiedz błądźmy, badźmy...

#39 Colder

Colder

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 4164 postów

Napisano 06 05 2005 - 12:54

Wszyscy pisecie ze trafiliście przez Google, hm.. jesteście aż za zgodni. Nie zostaje mi nic innego jak przyłączyć się do tego stwierdzenia "przez google" :P

Co do strony głównej to przez długi okres czasu nie wiedziałem, że ona istnieje. Nieraz tam zerkne zobacz co się dzieje, ale głównie interesuje mnie forum.
SERWERY PORT SZYBKOŚĆ FIREWALL
W wiadomosciach prywatnych i e-mailach, nie odpowiadam na problemy związane z eMulem. Jesli masz z nim jakiś kłopot, napisz na forum...

#40 bait

bait

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1356 postów

Napisano 06 05 2005 - 13:13

Wszedłem na www.google.ru, wpisałem eMule. Kliknełem na link i znalazłem się w profilu kknd. Może to dziwne ale właśnie tam się znalazłem :P

#41 szamrok

szamrok

Expert Rank

• Użytkownicy +
  • 1965 postów

Napisano 06 05 2005 - 18:05

Trafilem tutaj poprzez googla, chyba szukalem czegos odnosnie kodekow albo bt, juz nie pamietam dokladnie. No i jakos tutaj pozostalem, bo mi sie tutaj bardzo spodobalo :P
Dołączona grafika - darmowy program do katalogowania książek

#42 marin1

marin1

First Rank

• Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 07 05 2005 - 00:03

szukalem czegoś w SpyBocie, wtedy zostałem skierowany tutaj. Dużo się tu nauczyłem. :P

#43 de.marco

de.marco

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 917 postów

Napisano 10 05 2005 - 14:04

Od znajomego dowiedziałem się że można ściągać pliki nie tylko Kazą i że istnieje coś takiego jak sieć BT.Podał mi adres forum twierdząc że dowiem się więcej na ten temat no i już tak zostało. :(
Pozdrawiam!!

#44 montek

montek

Very Good Rank

• Użytkownicy +
  • 1424 postów

Napisano 11 05 2005 - 09:25

jak większość , w google szukałem coś co mi żarło kompa i pierwsze co wyskoczyło to odnośnik do forum, a juz jak zobaczyłem kto tak pięknie odpowiada na każdy problem (wiadomo o kogo chodzi panowie :() to już nie omieszkałem się zapisać
!!!szukajcie(na forum...)a znajdziecie!!!
Dołączona grafika

#45 qwertyqaz1

qwertyqaz1

Second Rank

• Użytkownicy
  • 90 postów

Napisano 11 05 2005 - 10:09

Szukałam jak wiekszosc czegos w google (chyba o partycjach czy cos) i trafiłam tutaj :(
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych